Results 1 to 5 of 5

Thread: Вътрешен радиатор на климатика !!!

  1. #1
    започва да се пристрастява Maximil's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    48

    Default Вътрешен радиатор на климатика !!!

    Здравейте колеги. Алфичката ми е 146, 1.9 ТДИ. Обаче климатика не работи )))) Та имам нужда от вътрешен радиатор. Да ми предложите цени и евентуално, от къде да взема втора ръчичка, че новите много парички. !!!
    Алфа Ромео 146ТD 97 - Мега яката

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by Maximil View Post
    Здравейте колеги. Алфичката ми е 146, 1.9 ТДИ. Обаче климатика не работи )))) Та имам нужда от вътрешен радиатор. Да ми предложите цени и евентуално, от къде да взема втора ръчичка, че новите много парички. !!!
    Сигурен ли си че е от него? Иначе има бая такива на части. И не е тука мястото да се търси. Има раздел Купува
    145 1.7 16V Boxer


  3. #3
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Колега ако питаш мен отиди в някой сервиз , да ти замерят системата , защото ако е вътрешният радиатор има доста да си играеш докато го смениш . И аз имах подобен проблем (моята алфа е същата ) Сипвам фреон той изтича , и накрая се оказа че компресора изпуска

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Колега ако питаш мен отиди в някой сервиз , да ти замерят системата , защото ако е вътрешният радиатор има доста да си играеш докато го смениш . И аз имах подобен проблем (моята алфа е същата ) Сипвам фреон той изтича , и накрая се оказа че компресора изпуска
    Сипваш фреон с фосфор, а преди това изчистваш навсякъде където блести от предишни подробни премеждия с очилата и неоновата лампа, за да не те подведе.

    П.С. Накрая ще дойда до Елин Пелин да целуваш ръка на батко си. Морски :P
    145 1.7 16V Boxer


  5. #5
    започва да се пристрастява Maximil's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    48

    Default

    kolegi, kolata beshe v serviza. pi4a q zamervashe 2 dena, slagashe mnogo ocvetitel i nikade ne pusna nikade. Ostava samo vatre da izti4a nqkade. palnq s freon i sled 2 dena toi izti4a. tova. sorry 4e pisha na latinica
    Алфа Ромео 146ТD 97 - Мега яката

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •