Results 1 to 6 of 6

Thread: Статия "Алфа 147-колата на старо"

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default Статия "Алфа 147-колата на старо"

    А бе взех си последния брой на "Автопазар" и гледа темата на броя в рубриката "Колата на старо +-" е за Алфа Ромео 147.
    Наред с техническите и пазарни подробности, обаче голямо впечатление някак си ми направи увода на статията, който помествам тук накратко. Рядко се срещаха положителни статии за Алфа, особено в Бг, но напоследък като че ли зачестиха. Дано да продължи тая тенденция, а ние да пълним прасенцата-касички

    На сцената на масовото автомобилостроене надали има марка, която да се свързва с емоцията повече, отколкото Alfa Romeo. Всеки модел от Ломбардия се очаква с нетърпение и доволно потриване на ръце, защото самата му поява почти гарантирано означава пренаписване на каноните на промишления дизайн и промяна в разбиранията за удоволствие от шофирането. В Alfa много добре разбират колко важна е ролята на сърцето при избора на техен автомобил. Затова се стараят всячески да отговорят на очакванията и да избягат от обикновеното. Сториха го и през 2000 г. ...
    ...
    ...
    Alfa Romeo 147 е поредното доказателство за напредъка на италиянския производител и съвършено различните стандарти за качество, които се опитва да се наложи. Красивия Хечбек, обаче продължава да не е кола за всеки, което обяснява слабата му разпространеност. Този автомобил е проектиран не толкова за преместване от точка А до точка Б в града, колкото като инжекция с адреналин. Точно затова се избира със сърцето.

    Страниците подготви:
    Димитър Димитров

    Готино е нали

    ПП. BTW Някой запознат ли е кой е автора на оргиналните материали за тази поредица, щото подозирам че нашите ги преписват отнекъде???

  2. #2
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default

    А някой, който има този брой няма ли да сканира статията и да я постне тук, за да може сички да и се порадваме. Айде, не се скръндзете де.
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  3. #3
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    мне е лоша статийката има много верни неща, но има и някои фрапантни неточности
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  4. #4
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default

    Колеги знам, че е малко грубичко да искам така ама...

    Моля Ви, някой които има статията нека я пусне тук.
    Живо се интересувам.

    Благодаря!
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Шумен
    Posts
    70

    Default ОМРЪЗНА ЛИ ТИ ВЕЧЕ АУДИТО

    Колега, не мога да си обясня живия ти интерес към алфа, пък било то и за 147...Ти опищя махалата за алфа 166, после реши, че аудито е това, което си търсил...а сега молиш като на живот и смърт някой да сканира статията за алфа 147
    алфа ромео 155 1,7 ТС 8в

  6. #6
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default


    Ще кажа само че карам Ауди, обаче Алфа е моята Любов.
    Нещо като да си женен, обаче тайно (и не тайно) да си влюбен в някоя Звезда - примерно Памела Андерсън и да знаеш че никога няма да я имаш. Защо е така сега не ми се обяснява.

    Важното е, че имам 2 кашона със списания и вестници за Алфа на всякакви езици и не мога да си простя, че съм пропуснал материала за Алфа 147.

    А са смейте се ама тва е голата истина!

    Поздрави!

    Георги
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •