Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 166 to 180 of 187

Thread: 5th Italian Track Day 05.09.2011

  1. #166
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Като гледам ,май почти всички са минали на Слик

    браво-добри времена,летвата продължава да се вдига с всеки изминал трак дей
    146 Turbo

  2. #167
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Уникален трак дей.

    Аз незнам от къде да почна. Дано да се получи смислен пост.

    Първо искам да изкажа благодарности към всички участнци и публиката. Момчета и момичета ЕВАЛА на всички. Когато човек види колко готини хора има с кеф да даде всичко от себе си за такова събитие.

    Лични благодарности искам да изразя към ВЕГАТА........... пич, без твоите гуми едва ли щях да карам и да изпитам това уникално усещане.Цялата пазарджишка група сте СУПЕР. Направо ми напълнихте сърцето. Благодаря на Драго - Екстрийм тунинг за помоща и съдействието. Благодаря и на пича който ми продаде гуми, май Иван се казваше.

    Хиляди благодарности на екипа на ВЕНТУРА ГАРАЖ - ОБИЧАМ ВИ МОМЧЕТААААААА.

    Благодаря на Марияна че ми даде каската си...... Мъф кастата ти носи късмет,а аз ти пожелавам леко раждане и другата година на пистата че ми е скучно да съм сама жена сред толкова мъже.

    Като представяне на пистата съм супер доволна. Половинката ми Ради направи време 1,04 което за тази кола пълен сток е направо СУПЕР. Аз си подобрих времето с цели 3сек. от миналия път и направих 1,07 - супер като за жена шофьор от 4 години, поне според мен.

    Живот и здраве на другия трак дей ще съм с нови сликове и с амбициите да се доближа още повече до времето на мъжа ми. Поне знам че колата може.

    На този трак дей макар че имахме хиляди ядове с гуми, смело мога да кажа че се чувствах много добре на пистата - много неща започнах да ги усещам и да изпитвам удоволствие от собственото си каране, а не напрежение дали ще се справя.

    Евала на момчетата които претърпяха инциденти и не загубиха чувството си за хумор , не се сърдиха и ядосваха. Това са истински мъжкари.

    Пича от Търново - Георги Дончев - евала батка, ударихте се, цял трак дей упъва колата и накрая си тръгна с нея за Търново, направо неможех да повярвам. Дано някой ти е снимал колата да видят неприсъстващите в какъв вид пътува до Търново.

    Малееее колко написах. Ама на мен ми е простено, аз пиша доста рядко.

    Толкова от мен, другия път повече.

    П.С. MURY благодаря ти оценявам написаното. Но нали знаеш в името на спорта.......... Ако не съм аз ще е друг, луди гъби има много.
    Last edited by tsvety; 06-09-2011 at 15:37.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  3. #168
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Като гледам ,май почти всички са минали на Слик
    Мдам така си е Общо взето борбЪта е кой по-хубав и запазен слик е набарал и как си кара каручката - кониьете не са чак толкова от значение Примери за това БОЛ!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #169
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Уникален трак дей.

    Аз незнам от къде да почна. Дано да се получи смислен пост.

    Първо искам да изкажа благодарности към всички участнци и публиката. Момчета и момичета ЕВАЛА на всички. Когато човек види колко готини хора има с кеф да даде всичко от себе си за такова събитие.

    Лични благодарности искам да изразя към ВЕГАТА........... пич, без твоите гуми едва ли щях да карам и да изпитам това уникално усещане.Цялата пазарджишка група сте СУПЕР. Направо ми напълнихте сърцето. Благодаря на Драго - Екстрийм тунинг за помоща и съдействието. Благодаря и на пича който ми продаде гуми, май Иван се казваше.

    Хиляди благодарности на екипа на ВЕНТУРА ГАРАЖ - ОБИЧАМ ВИ МОМЧЕТААААААА.

    Благодаря на Марияна че ми даде каската си...... Мъф кастата ти носи късмет,а аз ти пожелавам леко раждане и другата година на пистата че ми е скучно да съм сама жена сред толкова мъже.

    Като представяне на пистата съм супер доволна. Половинката ми Ради направи време 1,04 което за тази кола пълен сток е направо СУПЕР. Аз си подобрих времето с цели 3сек. от миналия път и направих 1,07 - супер като за жена шофьор от 4 години, поне според мен.

    Живот и здраве на другия трак дей ще съм с нови сликове и с амбициите да се доближа още повече до времето на мъжа ми. Поне знам че колата може.

    На този трак дей макар че имахме хиляди ядове с гуми, смело мога да кажа че се чувствах много добре на пистата - много неща започнах да ги усещам и да изпитвам удоволствие от собственото си каране, а не напрежение дали ще се справя.

    Евала на момчетата които претърпяха инциденти и не загубиха чувството си за хумор , не се сърдиха и ядосваха. Това са истински мъжкари.

    Пича от Търново - Георги Дончев - евала батка, ударихте се, цял трак дей упъва колата и накрая си тръгна с нея за Търново, направо неможех да повярвам. Дано някой ти е снимал колата да видят неприсъстващите в какъв вид пътува до Търново.

    Малееее колко написах. Ама на мен ми е простено, аз пиша доста рядко.

    Толкова от мен, другия път повече.

    П.С. MURY благодаря ти оценявам написаното. Но нали знаеш в името на спорта.......... Ако не съм аз ще е друг, луди гъби има много.
    Той Жорката е мнооо луда глава,и е от София,просто работи в Търново и затова закара колата там,направо в сервиза
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #170
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post

    Евала на момчетата които претърпяха инциденти и не загубиха чувството си за хумор , не се сърдиха и ядосваха. Това са истински мъжкари.

    Пича от Търново - Георги Дончев - евала батка, ударихте се, цял трак дей упъва колата и накрая си тръгна с нея за Търново, направо неможех да повярвам. Дано някой ти е снимал колата да видят неприсъстващите в какъв вид пътува до Търново.
    И мен ме заболя...

    Click image for larger version. 

Name:	319443_267023733315862_205470272804542_1010890_3437629_n.jpg 
Views:	169 
Size:	43.9 KB 
ID:	79108 Click image for larger version. 

Name:	311792_267023763315859_205470272804542_1010891_650321_n.jpg 
Views:	165 
Size:	55.5 KB 
ID:	79109

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

  6. #171

    Default

    Ето и видеото от мен

    5th Italian Track Day Bulgaria - Fiat Punto super 1600 - http://www.youtube.com/watch?v=Y0UW0aLLNeo

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136ps + remap (Venera service) - 1:06:60 - http://www.youtube.com/watch?v=_AT8N2v-Rg8

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136ps + remap (Venera service) - 2 part - http://www.youtube.com/watch?v=RWwIkLKnVos

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136ps + remap (Venera service) - 3 part - http://www.youtube.com/watch?v=DBKRTOcidgs

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 155 TS Turbo - Veggata - http://www.youtube.com/watch?v=IqcJQB1g_00

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 75 - burn out - 1 part - http://www.youtube.com/watch?v=4l17P2Qsgsc

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 75 - burn out - 2 part - http://www.youtube.com/watch?v=gqSJTE2vK4w

    5th Italian Track Day - Alfa Romeo 75 - burn out - 3 part - http://www.youtube.com/watch?v=2JOCg7Bn7-I

    5th Italian Track Day - Fiat Abart - burn out - 4 part - http://www.youtube.com/watch?v=hzsOa9Aui5o
    156 2.4JTD 136+ PS

  7. #172

    Default

    БРАВО ГОЛЯМО НА ВСЕКИ ЕДИН ПРИСЪСТВАЛ НА МЕРОПРИЯТИЕТО!!!

    класиране: http://www.alfisti.bg/?step=module_a...alfisti&lang=2

    Много неща може да се изпишат, но е излишно, който беше видя.

    Поздрави на НИКО - този път даде времето си и на трак дейа. И преди е давал такова време просто на нашето мероприятие не беше и сега заслужено победи.

    Феро пак има да ме черпи за "колосалната" разлика.

    GUZZi - показа нагледно как се дава време с нормална кола само със стари сликове, без да се влиза във филми за митове и легенди с хиляди левове "тунинг"....

    Ici - константен... време е за гуми

    Vegata и момчетата Венера - ЕВАЛА!!!!!

    Vegata показа, че и "на село" нещата се случват без хиляди левове мунинг - СЪРЦЕ И ЖЕЛАНИЕ !!!!!!!! ЕВАЛА ПАК!

    Пазарджик евала!

    На Всички нови евала!!!!

    ЖОРО си е наравно виновен с КРАСИ за случката.... прегоряха, но и двамата послe се държаха мъжки.
    Постъпката им не беше правилна и нарушиха правилника и двамата. Жоро получи наградата не защото наруши правилника, а защото както винаги беше активен в поправката на коли и този път не както обикновено на други, а на неговата .....


    Поздрави! Всички, които не можахте или не искахте да дойдете - изтървахте!

    Евaла на спонсорите и на КАРБ за помощта!

    Евала на Георги Пейчев за уважението към мероприятието и фенщината му.... човека съ каза, че е имал 3 броя Алфа Ромео 75......

    Който съм пропуснал да ме извини.... ВСЕКИ БИЛ ТАМ ПОМОГНА С КАКВОТО МОЖА!!!!!!

    Алекс мерси за шапката!!

    ПЕРДАШКИ РЕЙСИНГ - ВЕЛИКИ!!!!

    Венци - най-бърз от 7.....ците

    СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ЖИВКО ОТ ПИСТА ДРАКОН!!!
    Last edited by ne0; 06-09-2011 at 17:29.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #173

    Default

    Аз съм почти разочарован, на половината ден се повредих, през другата половина понеже трябваше нещо да се кара се наложи да се унижавам в разни чужди печки по трасето.......борчове не успях да събера.......почернях като циганин, заслабнах с 2 кила, имам мазол, ама иначе не беше зле и като цяло съм доволен.......браво на сите спонсори, Спецназ, Приста и прочее, щото такива работи стават с такива като тях......
    Хубавото е че разните печки там нещо се заиграха, отвори се нова интрига, добре е че най - накрая турбо кола се намести на върха, ще е добре Ици да прежали едни 2-3ста лева, да сложи едни сносни сликове, да спре да спира на включена скорост на първи завой, и да покаже че турбо колата найстина става за писта......догодина живот и здраве, или при първа възможност ще пусна Купето на писта, убеден съм че резултата ми ще е по добър от сега.......
    Нямам кадърно видео, и на двете ми излизания камерата незнайно защо е записвала само по 1 минута и се е изключвала......
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 06-09-2011 at 16:25.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #174
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default

    Quote Originally Posted by Alfaro76 View Post
    Аз пък мисля, че на последната си обиколка даде 1.00.98

    ---------- Post added at 14:58 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

    И аз съм качил моите 60 снимки (на линка от подписа)
    и един клип...има и още, но тях довечера, че не ми остана временце
    Мдааа извинявам се за грешката,
    може би защото ми е фаворит и
    за това ми се е искало да даде това време

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

  10. #175
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз съм почти разочарован, на половината ден се повредих, през другата половина понеже трябваше нещо да се кара се наложи да се унижавам в разни чужди печки по трасето.......борчове не успях да събера.......почернях като циганин, заслабнах с 2 кила, имам мазол, ама иначе не беше зле и като цяло съм доволен.......браво на сите спонсори, Спецназ, Приста и прочее, щото такива работи стават с такива като тях......
    Хубавото е че разните печки там нещо се заиграха, отвори се нова интрига, добре е че най - накрая турбо кола се намести на върха, ще е добре Ици да прежали едни 2-3ста лева, да сложи едни сносни сликове, да спре да спира на включена скорост на първи завой, и да покаже че турбо колата найстина става за писта......догодина живот и здраве, или при първа възможност ще пусна Купето на писта, убеден съм че резултата ми ще е по добър от сега.......
    Нямам кадърно видео, и на двете ми излизания камерата незнайно защо е записвала само по 1 минута и се е изключвала......
    ти що не и напрайш един курбан на таз "мартеничка" па дано спре да ти създава ядове, аз като се замисля ауспуси къса, семеринги хвърчаха, спирачки няма, капака летя, избирач на скорости чупи!?! На колесар одиш и на колесар се прибираш , замисли се, да намажем и ний малко само с фанта и кроасани не стават тея работи
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  11. #176
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз съм почти разочарован, на половината ден се повредих,

    ще е добре Ици да прежали едни 2-3ста лева, да сложи едни сносни сликове, да спре да спира на включена скорост на първи завой, и да покаже че турбо колата найстина става за писта........
    какво ти се е повредило ?

    едит, оп сетих се скоростния лост ябълката

    догодина вземам 17-ки джанти и се стъпва на сликове, даже сега си придърпах два от пистата дето имат ляп за един трак дей за задни

    Поне видях че повече от това не мога да подобря с уличните полусликове, проблем обаче е и спирането за първият завой, последните метри от спирането се палят накладките и педала става като с феродо от лед, скачам им с всичка сила, да се блокират гумите е абсурд, няма сила на триене достатъчна.
    Накладките са ОМП роад енд трак, добре че вече свършиха, не са добре, Феродо рейсинг си е баш накладката.
    Ще трябва ъпгрейд с предни 4 бутални апарати от 166 и 305мм дискове, а сегашните предни да минат за задни.

    А какво имаш предвид да спра да спирам на включена скорост ?
    Last edited by ICI; 06-09-2011 at 17:43.

  12. #177
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    Quote Originally Posted by didko_boy View Post
    ти що не и напрайш един курбан на таз "мартеничка" па дано спре да ти създава ядове, аз като се замисля ауспуси къса, семеринги хвърчаха, спирачки няма, капака летя, избирач на скорости чупи!?! На колесар одиш и на колесар се прибираш , замисли се, да намажем и ний малко само с фанта и кроасани не стават тея работи
    С две ръце съм "за"
    Last edited by hamel1; 06-09-2011 at 18:04.
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  13. #178
    Простак Рацер tuxgt's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    574

    Default

    Страхотен Тракдей отново! Евала на всички батки, на организаторите и всички участвали. За пореден път си изкарах страхотно в компанията ви. Чакаме следващият с нетърпение
    2 x 75TS / 75TS / 75 1.8ie / Berlina 1750 / 90v6 / 75v6 / 75 1.8carb



  14. #179
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    И аз искам да кажа няколко добри думи. Страхотен Трак Дей, а за мен най-страхотния, защото за първи път карах и аз. Колата се счупи и не можах да си покарам колкото ми се искаше, но със старите бараки е така. Браво на Организаторите, на домакините на пистата, на спонсорите и на всички участици в мероприятието (каращи и зрители).
    Хубаво е да се случват тези неща, защото са едни от малкото в тегавото ни ежедневие.

    Пожелавам си на мен и на всички вас догодина на 3 Трак Дея да се видим.

    Специални благодарности и към хората с които карахме в една група за колегиалното каране за да няма инциденти.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  15. #180

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Специални благодарности и към хората с които карахме в една група за колегиалното каране за да няма инциденти.
    Групата бих казал, че беше пример за културно каране
    http://www.youtube.com/watch?v=meMFVZ08jmE

Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •