Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 31 of 31

Thread: Гараж/Галерия на GT от форума

  1. #31
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    И аз да се похваля с моето ГТ което имам от малко повече от месец и 3к навъртяни километри.
    - Кристиан
    - Alfa Romeo GT 1.9 jtd 150hp - с кожен салон, BOSE аудио, двузонов климатроник, мулти волан, 17ки джанти. Няма други глезотии но на мен това ми е достатъчно. Може би само ксенонки ми липсват ама живи здрави.
    - ---> Снимки ТУК <---
    - Затъмнени стопове, лип спойлер и иконка на таблото за + 10 defense & safety (и 3те от предния собственик), премахнат ЕГР и вихрови клапи. Планувал съм и разни други неща за по нататъка - разпънка, спортна генерация, ремап, може би и по голяму турбо + интеркулер ако реша че ми се дават повече парички и като се презаредят спестяванията.
    - 150 Кончета... за сега
    - Масло Texaco Ultra 5w40 напълно синтетично, за 3000км не мисля че е изхарчила нищо.
    - Карам с Avio Diese или OMV Max motion по изключение. Харчи ми средно 7. По магистралата София Бургас ми излиза средно 6.8 но аз доста я натискам .
    - Не слагам добавки но може би от време на време ще слагам в горивото добавка за прочистване на дюзите след като разуча има ли смисъл.
    - 7к за колата, и почти 2.8к за гуми (Pilot Sport 4) обслужване от до, нови горни носачи, разни тампони и други дето не помня по окачването, премахване на ЕГР и вихровите клапи (ДПФ нямаше), жило на ръчната, термостат и разни дреболии, зареждане на климатика, нова външна дръжка на дясната врата че беше почупена и май това беше...


    Това ми е първия автомобил, взех книжка преди има няма 3 месеца и за сега много ме радва. Карам си го с кеф. Макар че потроших доста пари по него мисля че случих на сравнително свястна кола - вярно имаше неща да се правят но бяха бели кахъри. Двигателя изглежда стабилен (чукам на дърво) салона е запазен, всичко работи. Можеше по добре но можеше и мнооого по зле (ако това се счита за зле въобще).
    Last edited by xen0s; 11-06-2016 at 17:35.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •