Здравейте Казвам се Александър, на 22 години от София. В момента карам шофьорските курсове и догодина пролетта ми предстои покупка на първата ми кола
Бюджетът ми е ще е 4000 лева макс и затова се отказах от идеята за кола на газ, тъй като доста от парите ще отидат по уредбата. Затова се ориентирах към дизел. Но също така искам колата ми да е красива, не някоя каруца като Голф/Астра/Вектра (да ме прощават собствениците на тези коли, просто не ми харесват). Интересува ме какви са цените на частите и консумативите за 156 1.9 JTD, има ли някакви особености на двигателя и самата кола, колко харчи горе-долу, каква е разликата между 105,110 и 115 коньовите модификации...изобщо не знам нищо за тази кола, освен че е много красива, че я предпочитам пред всичко друго, което съм гледал по автокъщите и сайтовете. С радост ще стана Алфист догодина, но просто ще се радвам, ако сега ми разясните повечко за колата и ме посъветвате. Надявам се съм се ориентирал към хубава кола и двигател, като гледах цените смятам, че 4000 ще ми стигнат.