Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 65

Thread: Към модове, админи и т.н. правоимащи!!!

  1. #1
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default Към модове, админи и т.н. правоимащи!!!

    Писна ми всеки ден като влизам във форума да виждам все по-безумни теми...
    Имам познати (с други марки коли) които влизат тук да четат и честно казано им прави мнооого лошо впечатление видяното ,от това и аз не се чуствам особенно щастлив....
    Призовавам правоимащите да трият тези теми без никакви обяснения!!!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #2
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Разбираме те, чудесно дори. Надяваме се тия дни приетите мерки за съживяване да влязат в сила, и нещата лека-полека да си дойдат на място.
    Трябва всички да имаме търпение - хубавите неща не стават изведнъж
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Разбираме те, чудесно дори. Надяваме се тия дни приетите мерки за съживяване да влязат в сила, и нещата лека-полека да си дойдат на място.
    Трябва всички да имаме търпение - хубавите неща не стават изведнъж
    Тука сме на едно мнение с тебе, надяваме се предприетите мерки да влязат в сила в най-скоро време
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #4

    Default

    И аз ви разбирам,има хора па се не засрамиха то бива бива простотия ама...

  5. #5
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Да се състави тричленка, която да решава, кое е умно и кое не. Виновните да бъдат немедлено растреляни, а имуществото им конфискувано и дарено на клубовете на активните борци против фашизма и тези против комунизма, на сираците на загинали полицаи, на жертвите от земетресението в Япония или пък да бъде закупена отлежала сливова /троянска обаче!/, която като отлежи още да бъде изпита или продадена-това може да се разиска допълнително.
    Шъ ма прощава колегата, ма това ми заприлича но онова време, когато в Работническо дело някой труженик, трудов колектив или пък партийна ядка туко изокваше възмущение от даден филм, автор, публикация, поведението на футболисти, кмета на село Долно Уйно и каквото и да се сетите.След тоз сигнал здравите сили в Партията започваха разгрома на въпросния субект или обект.Еее, прекрасни времена според едни, а според други пък-гнусни.
    Според мен трябва да има всякакви теми /тука включвам дори провокативни/, в съответни раздели.Като не му харесва на някой да не чете и пише в тях.
    Last edited by fred; 19-08-2011 at 09:24.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Да се състави тричленка, която да решава, кое е умно и кое не. Виновните да бъдат немедлено растреляни, а имуществото им конфискувано и дарено на клубовете на активните борци против фашизма и тези против комунизма, на сираците на загинали полицаи, на жертвите от земетресението в Япония или пък да бъде закупена отлежала сливова /троянска обаче!/, която като отлежи още да бъде изпита или продадена-това може да се разиска допълнително.
    Шъ ма прощава колегата, ма това ми заприлича но онова време, когато в Работническо дело някой труженик, трудов колектив или пък партийна ядка туко изокваше възмущение от даден филм, автор, публикация, поведението на футболисти, кмета на село Долно Уйно и каквото и да се сетите.След тоз сигнал здравите сили в Партията започваха разгрома на въпросния субект или обект.Еее, прекрасни времена според едни, а според други пък-гнусни.
    Според мен трябва да има всякакви теми /тука включвам дори провокативни/, в съответни раздели.Като не му харесва на някой да не чете и пише в тях.
    Не знам какво каза, но се надявам ти да си си разбрал мнението. Ако смяташ, че и такива теми трябва да има http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EE%E7%E8%F2%E5 , значи ме е срам, че ти пиша дори...

  7. #7

    Default

    всичките теми са свързани с нашето човешко ежадневие,сблъскваме се с тях това е живота ни,както колите ремонтите така и че ядеме и сереме,жени,мъже,деца,любов,смърт,насилие,това е около всички нас,що да не се говори за секс като така се размножаваме?това лошо ли е?що да не се говори за проституция като е легална и разрешена в толкова страни и дори малките деца виждат каките на улиците?колко хора простеят в ефир пред цяла БГ пример Иван Славков бог да го прости какво да не би да не беше циник и перде а що ли оправяше настроението на толкова хора,май има хора дето не ги виждат и знаят тия неща за тях са срамни обидни и неморални нямат място в нашето "общество",сега някой да не почне да дава примери как в коя страна е разрешено това а при нас е забранено онова щото ние не сме ама никак за пример и закони и какво е редно,а на някой нещо като не му изнася да не чете темите колегата е прав няма да се опозори като ги подмине да се разграничи от нас дето сме обикновенни хора и нищо човешко не ни е чуждо,всъщност по вестниците пишат и има снимки на такива неща че тук няма и 0.01 процент,странно що никой не се оплаква срещу вестниците а се купуват и там са същтите попари по 100.

  8. #8
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by nyhm View Post
    Не знам какво каза, но се надявам ти да си си разбрал мнението. Ако смяташ, че и такива теми трябва да има http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EE%E7%E8%F2%E5 , значи ме е срам, че ти пиша дори...
    Не смятам /то тая тема е в резултат на други де, един вид антитеза../, но мисля:
    Ако никой не пише в подобни теми, няма и да се пръкват
    А иначе се опасяавам, че като се появи един "нов ред" той може да засегне и съвсем нормални теми, които пък други смятат, че не са били за форума по различни причини.Има и хора, които нарочно пускат такива теми, за да докажат, че просто не трябва да има такива разледи.Та зова на колегата ми заприлича, но онова, което писах по-горе
    Лично аз смятам, че теми за гонки, кой срещу кого и каква кола срещу друга си са много по опасни, както се доказва ежедневно, но срещу такива почти никой не протестира май.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  9. #9
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Да се състави тричленка, която да решава, кое е умно и кое не. Виновните да бъдат немедлено растреляни, а имуществото им конфискувано и дарено на клубовете на активните борци против фашизма и тези против комунизма, на сираците на загинали полицаи, на жертвите от земетресението в Япония или пък да бъде закупена отлежала сливова /троянска обаче!/, която като отлежи още да бъде изпита или продадена-това може да се разиска допълнително.
    Шъ ма прощава колегата, ма това ми заприлича но онова време, когато в Работническо дело някой труженик, трудов колектив или пък партийна ядка туко изокваше възмущение от даден филм, автор, публикация, поведението на футболисти, кмета на село Долно Уйно и каквото и да се сетите.След тоз сигнал здравите сили в Партията започваха разгрома на въпросния субект или обект.Еее, прекрасни времена според едни, а според други пък-гнусни.
    Според мен трябва да има всякакви теми /тука включвам дори провокативни/, в съответни раздели.Като не му харесва на някой да не чете и пише в тях.
    Колега, Фреди, и ти ша прощаваш, ама този форум заприлича на кенеф (извинявам се за израза, но така го виждам), благодарение на плурализма в този форум и оливането на някои видни потребители и деятели тук. Отчаяните опити на модераторите да поддържат някаква чистота, биват оплюти, че едва ли не въвеждали цензура?!? Темите в раздел "Чат" са достойни за proztak.bg или кele6.com... Айде, нема нужда ... Този форум се казва АЛФА РОМЕО, ако случайно сте забравили и е с претенции за нещо повече, от форумите на другите, по-обикновени марки ... Да, бе?!?

    И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...

  10. #10
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Колега, Фреди, и ти ша прощаваш, ама този форум заприлича на кенеф (извинявам се за израза, но така го виждам), благодарение на плурализма в този форум и оливането на някои видни потребители и деятели тук. Отчаяните опити на модераторите да поддържат някаква чистота, биват оплюти, че едва ли не въвеждали цензура?!? Темите в раздел "Чат" са достойни за proztak.bg или кele6.com... Айде, нема нужда ... Този форум се казва АЛФА РОМЕО, ако случайно сте забравили и е с претенции за нещо повече, от форумите на другите, по-обикновени марки ... Да, бе?!?

    И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...
    Да де ама и ти забравяш една много деликатна и дребна подробност. Алфа Ромео трябва да е над всички и всичко .. ОК .. нещо като екзотика и трябва форума да е ниво над останалите. Обаче средностатистическият /не знам дали така се пише/ българин или форум-юзър е закърмен и израстнал насред простотия и лишения, които са неизменна част от нашето ежедневие и в този ред на мисли го вълнуват теми като : бъркане по дупки, правене на топчета от сополи, пърдене и други "цветни" тям подобни. Така, че ако гоним стандарт като на Швейцарския алфа форум примерно .. е нема как да стане. Ние сме си прост народ и ни интересуват живо всякакви скандални и противни теми. Не искам да засегна никого лично, защото и аз чета и пиша в подобни, но това не ми пречи да имам и мнение, за което.

    Поздрави
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  11. #11
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Да де ама и ти забравяш една много деликатна и дребна подробност. Алфа Ромео трябва да е над всички и всичко .. ОК .. нещо като екзотика и трябва форума да е ниво над останалите. Обаче средностатистическият /не знам дали така се пише/ българин или форум-юзър е закърмен и израстнал насред простотия и лишения, които са неизменна част от нашето ежедневие и в този ред на мисли го вълнуват теми като : бъркане по дупки, правене на топчета от сополи, пърдене и други "цветни" тям подобни. Така, че ако гоним стандарт като на Швейцарския алфа форум примерно .. е нема как да стане. Ние сме си прост народ и ни интересуват живо всякакви скандални и противни теми. Не искам да засегна никого лично, защото и аз чета и пиша в подобни, но това не ми пречи да имам и мнение, за което.

    Поздрави
    Добре де... А как да коментирам думите на мои приятел (от WV форума) "абре какви са тия идиотски теми във вашия форум?" Даже и при тях (WV) няма такива чудесии ,същото важи и за други АВТОМОБИЛНИ форуми!!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  12. #12
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Добре де... А как да коментирам думите на мои приятел (от WV форума) "абре какви са тия идиотски теми във вашия форум?" Даже и при тях (WV) няма такива чудесии ,същото важи и за други АВТОМОБИЛНИ форуми!!
    Е аз какво говоря ? Вари ни, печи ни такива сме си .. влече ни.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  13. #13
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи

    много добре го е казал fred и е много прав

    администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...

    значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така

    експект соон
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи

    много добре го е казал fred и е много прав

    администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...

    значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така

    експект соон
    Валсо тва като реч на някой съвременен лидер ... без имена.....няма враг споменат... кой е врага? кой са лошите...? смях

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #15
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи

    много добре го е казал fred и е много прав

    администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...

    значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така

    експект соон
    разгеле! не вярвам ама ще гледам

    ---------- Post added at 17:20 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    ...

    И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...
    членовете на клуба сме най-големите идиоти тука хем ревем за правата вяра хем ни плюят - вече за смях станахме ... членовете на клуба
    Ти мани ами на всичко отгоре ни и пука - зааааеби
    Last edited by nightroller; 19-08-2011 at 17:23.
    Tormentvm In Dvm Demens

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •