Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: Сбогом и благодаря за рибата !

  1. #1
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default Сбогом и благодаря за рибата !

    Скъпи приятели ... с известна тъга, но и с надежда за бъдещи съвместни прояви, цитирам това много известно изречение от романа на Дъглас Адамс "Пътеводител на галактическия стопаджия"...
    И аз, както и други колеги модове, бях назначен на тая длъжност, за да се боря с помията и простотията наоколо. Явно обаче помията е в повече, и малкото избрани не можахме да се справим...

    Оценявам най-високо постоянно оказваната ми помощ от колегите, и от страна на Стефан (pr_00f) - на когото свалям шапка за търпението и упоритостта !!!

    Но след като управата ни се изсмя в очите с тези "промени" в глобалния мод-екип (назначаване на drigata за глобален модератор), смятам, че повече нямам място тук като модератор. Опитах се да си кажа мнението (явно не само мое) по този въпрос, но очевидно нямаше смисъл.

    Аз съм с този клуб и форум от самото му създаване - всички го знаете. Винаги съм приемал нещата присърце и с абсолютна фенщина, и мислех, че ако не всички тук, то поне повечето мислим така ...
    Замислихме някаква форма за промяна на форума с колегите модератори - ще се надявам поне 50% от това да влезе в сила - най-малкото заради доброто на този форум.
    С тази цел също така предложих да се направи следната промяна в админ/мод екипа :
    - drigata за технически админ
    - Васил Петров, digitalundgrd, Linkestis & Co. - за глобални модератори
    Сигурен съм, че това ще допринесе страшно много за благоденствието и цветущото здраве на форума. Аз повече не мога да бъда модератор при това положение.

    Искрени благодарности на всички, които по едно или друго време или повод са ми оказвали помощ и са ми давали съвет.
    Благодаря и на потребителите, които са подкрепяли моите действия и мнения, породени от страстта ми към Алфа Ромео и непоносимостта ми към идиотизма и селянията.

    За оставките на другите модове нямам какво да кажа просто - щом тези точно многоуважавани от мене хора си тръгват, представете си какво остава тук и какво ми остава на мен ... единственото, което мога да кажа за форума, е АМИН
    На Управата на Форума - лека ви работа занапред, дано промените в екипа съответстват на очакванията ви за същността на форум и клуб !

    На всички членове на сектата 155 - до нови срещи !!!
    Очаквайте скоро новини за нашата обща мания !
    Last edited by Alfa User; 24-08-2011 at 02:11.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #2
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Погледни го от добрата страна, поне ще ти поолекне от към работа
    иначе всички в "нашия" раздел 155 те уважаваме много и те ценим(а казвам нашия раздел защото това си е моя раздел макар че вече не притежавам легенда)
    Поздрави от мен и горе глава
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  3. #3
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Скъпи приятели ... с известна тъга, но и с надежда за бъдещи съвместни прояви, цитирам това много известно изречение от романа на Дъглас Адамс "Пътеводител на галактическия стопаджия"...
    И аз, както и други колеги модове, бях назначен на тая длъжност, за да се боря с помията и простотията наоколо. Явно обаче помиоята е в повече, и малкото избрани не можахме да се справим...

    Оценявам най-високо постоянно оказваната ми помощ от колегите, и от страна на Стефан (pr_00f) - на когото свалям шапка за търпението и упоритостта !!!

    Но след като управата ни се изсмя в очите с тези "промени" в глобалния мод-екип (назначаване на drigata за глобален модератор), смятам, че повече нямам място тук като модератор. Опитах се да си кажа мнението (явно не само мое) по този въпрос, но очевидно нямаше смисъл.

    Аз съм с този клуб и форум от самото му създаване - всички го знаете. Винаги съм приемал нещата присърце и с абсолютна фенщина, и мислех, че ако не всички тук, то поне повечето мислим така ...
    Замислихме някаква форма за промяна на форума с колегите модератори - ще се надявам поне 50% от това да влезе в сила - най-малкото заради доброто на този форум.
    С тази цел също така предложих да се направи следната промяна в админ/мод екипа :
    - drigata за технически админ
    - Васил Петров, digitalundgrd, Linkestis & Co. - за глобални модератори
    Сигурен съм, че това ще допринесе страшно много за благоденствието и цветущото здраве на форума. Аз повече не мога да бъда модератор при това положение.

    Искрени благодарности на всички, които по едно или друго време или повод са ми оказвали помощ и са ми давали съвет.
    Благодаря и на потребителите, които са подкрепяли моите действия и мнения, породени от страстта ми към Алфа Ромео и непоносимостта ми към идиотизма и селянията.

    За оставките на другите модове нямам какво да кажа просто - щом тези точно многоуважавани от мене хора си тръгват, представете си какво остава тук и какво ми остава на мен ... единственото, което мога да кажа за форума, е АМИН
    На Управата на Форума - лека ви работа занапред, дано промените в екипа съответстват на очакванията ви за същността на форум и клуб !

    На всички членове на сектата 155 - до нови срещи !!!
    Очаквайте скоро новини за нашата обща мания !
    Брееее, да вярвам ли на очите си ? тежки и силни думи допреди известно време ги говорехме само ние а сега и вие ...хм, баси баси.
    Tormentvm In Dvm Demens

  4. #4
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Няма какво да кажа, освен че СЪМ СИЛНО ПРОТИВ НАЗНАЧАВАНЕТО НА ДРУГ МОДЕРАТОР НА 155 раздела. Ако АЛЕКС се отказва, според мен е по-добре раздела да стои без нови лица модератори.

    В същия момент не мога да виня Алекс и напълно го разбирам за решението му...нещата наистина станаха много свински...
    Та по скоро трябваше да има нещо от сорта "сбогом и благодаря за свинщината"
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Няма какво да кажа, освен че СЪМ СИЛНО ПРОТИВ НАЗНАЧАВАНЕТО НА ДРУГ МОДЕРАТОР НА 155 раздела. Ако АЛЕКС се отказва, според мен е по-добре раздела да стои без нови лица модератори.

    В същия момент не мога да виня Алекс и напълно го разбирам за решението му...нещата наистина станаха много свински...
    Та по скоро трябваше да има нещо от сорта "сбогом и благодаря за свинщината"
    +
    Arena Coast Customs

  6. #6
    Запален алфист Alexandrov70's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Posts
    267

    Default

    Да изкажа и аз личното си мнение - разделът няма да е същия без Алекс и смятам ,че ако не бъде закрит ,то той ще се разпадне от само-себе си.Поздрави на всички фенове без значение от модела на Алфата

  7. #7
    Twin spark team nikola 155's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    пловдив
    Posts
    105

    Post

    Хм,много ми е интересно от къде точно иде помията в форума?
    НЕ ДАМО КОСОВО!

  8. #8
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Благодаря на всички за добрите думи. Старал съм се да бъда от полза за вас, обикновените потребители - дори от време на време да ми е коствало повечко нерви.
    Виждате ми скайпа - почти всеки ден можете да ме намерите там - надявам се да продължим и за дълго време напред ползотворното си съдействие !!!
    Наздраве, и до нови срещи !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #9
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    С тази цел също така предложих да се направи следната промяна в админ/мод екипа :
    - drigata за технически админ
    - Васил Петров, digitalundgrd, Linkestis & Co. - за глобални модератори
    Сигурен съм, че това ще допринесе страшно много за благоденствието и цветущото здраве на форума. Аз повече не мога да бъда модератор при това положение.
    Колега, започвам с това, че пиша този пост НЕ с цел да се заяждам или нещо такова. Просто видях, че съм споменат...

    Не помня да съм кандидатствал за глобален модератор ? Защо ме намесвате във вашите модераторски рокади без моето знание и желание?

    В това за "благоденствието и цветущото здраве на форума" нотка на сърказъм ли долавям ?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #10
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Колега, започвам с това, че пиша този пост НЕ с цел да се заяждам или нещо такова. Просто видях, че съм споменат...

    Не помня да съм кандидатствал за глобален модератор ? Защо ме намесвате във вашите модераторски рокади без моето знание и желание?

    В това за "благоденствието и цветущото здраве на форума" нотка на сърказъм ли долавям ?
    Аз също не съм се заял с теб, както и не съм го правил никога.

    По отношение на модването - всеки потребител има абсолютното право да предлага друг потребител за модератор, който следва да бъде одобрен от т.нар. "управа" на форума. А по повод питането ти - предложих те за модератор заедно с останалите споменати потребители именно поради будното потребителско съзнание и усет към правотата и реда в тоя форум.

    И последно - никакъв сарказъм не би следвало да долавяш - това е искрено пожелание за по-нататъшния живот на форума.

    Лека и спокойна на всички !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Аз също не съм се заял с теб, както и не съм го правил никога.

    По отношение на модването - всеки потребител има абсолютното право да предлага друг потребител за модератор, който следва да бъде одобрен от т.нар. "управа" на форума. А по повод питането ти - предложих те за модератор заедно с останалите споменати потребители именно поради будното потребителско съзнание и усет към правотата и реда в тоя форум.

    И последно - никакъв сарказъм не би следвало да долавяш - това е искрено пожелание за по-нататъшния живот на форума.

    Лека и спокойна на всички !
    Припадам......................................

    Мерси че си ме предложил.

    ---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Няма какво да кажа, освен че СЪМ СИЛНО ПРОТИВ НАЗНАЧАВАНЕТО НА ДРУГ МОДЕРАТОР НА 155 раздела. Ако АЛЕКС се отказва, според мен е по-добре раздела да стои без нови лица модератори.
    Ми аз смятам че Furious 155 е много добър избор.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  12. #12
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    VFTI,

    Писането с големи червени букви е излишно

    Дали ще се назначи и кой ще е още не е ясно и мисля че ако нямаш конретно предложение... няма нужда да коментираме.

    Алекс сам си решава- дал е клетва. Лично аз от доста време не бях чел толкова сълзливо сбогуване... не знам какво е решил и защо го е, но нито опита за ирония е подходящ, нито мястото...
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  13. #13
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    аз не видях къде точно е проблема че напускаш , не те кефи че има и други модератори или какво
    обясни проблема щото не става ясно от какво точно не си доволен
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  14. #14

    Default

    Аз предлагам Furious155 за модератор на 155раздела. Незная дали тук е мястото за предложението ми.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  15. #15
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Само не разбирам, защо Алекс се замества? Та той перфектно поддържа раздела на 155 ?

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •