Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Сбогом и благодаря за рибата !

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    Колега, вероятно визирате факта, че не влизам във форума с дни и месеци, а се появявам с ясно изразено мнение само когато положението заври и прекипи.
    Като човек, който не се крие зад разни игри и интереси ще спомена, че правилно отчитате този факт, а причината да не влизам умишлено във форума напоследък е точно същата поради която и много други колеги спряха да влизат и пишат.
    А тя се състои в постепенното количествено изкривяване, което доведе до трайни качествени изменения и превръщане на обичания и ценен от мен форум в кочинка и сборище на простотия, пишкомерия и селяния до над шия.
    Но това, че не пиша не означава, че не съм в течение на случващото се.
    И в ситуации като тази, в която уважавания от мене форум, посветен на любимата ми марка се превръща бързо и сигурно в необуздана селска кавга си позволявам да взема отношение, по простата причина, че имам такова.

    Определено това са причините от доста време насам да не пиша във форума, слава богу с голяма част от колегите във форума сме приятели и се виждаме по срещи и сбирки.
    Ако има някакъв друг проблем , моля споделете !
    А според мен се появяваш само когато Алфа Юзер е настъпен (така да се каже).Много адвокадската ми идваш всеки път.Нищо лично.

    А това че си против някой да бъде избран като админ- си е лично твое решение леко провокирано от човека до теб.

    Аз за пореден път казвам че подкрепям новите решения в форума.Нека да има промяна!
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  2. #32
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Много ви е удобно да намесвате някакви измислени лични отношения ... Ако си направиш труда да прочетеш малко повече от темичките с личните интересчета, ще видиш че твоята колежка се намесва точно когато форума се изражда в някаква абсолютна селяния - и това честно казано, не винаги е свързано с мен. Ако пък е свързано - то това е станало, защото аз СЪЩО не понасям селянията. Ако имаш още въпроси - питай когото искаш, но не от твоята компания, а от хората, които са основали форума и клуба !

    Ако пък смяташ, че аз съм НАСТЪПЕН - то явно трябва да си преговориш теорията за основните човешки взаимодействия ... за да не ставаш смешен !
    Last edited by Alfa User; 24-08-2011 at 02:25.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    Колега, вероятно визирате факта, че не влизам във форума с дни и месеци, а се появявам с ясно изразено мнение само когато положението заври и прекипи.
    Като човек, който не се крие зад разни игри и интереси ще спомена, че правилно отчитате този факт, а причината да не влизам умишлено във форума напоследък е точно същата поради която и много други колеги спряха да влизат и пишат.
    А тя се състои в постепенното количествено изкривяване, което доведе до трайни качествени изменения и превръщане на обичания и ценен от мен форум в кочинка и сборище на простотия, пишкомерия и селяния до над шия.
    Но това, че не пиша не означава, че не съм в течение на случващото се.
    И в ситуации като тази, в която уважавания от мене форум, посветен на любимата ми марка се превръща бързо и сигурно в необуздана селска кавга си позволявам да взема отношение, по простата причина, че имам такова.

    Определено това са причините от доста време насам да не пиша във форума, слава богу с голяма част от колегите във форума сме приятели и се виждаме по срещи и сбирки.
    Ако има някакъв друг проблем , моля споделете !
    Колежке, факта че не влизате във форума с месеци, говори сам за себе си, че сте далече от конкретните ситуации, по които взимате отношение, или са ви предадени тенденциозно. Ефекта на ехото, не ви приляга (поне според мен), като се вземе под внимание вашето професионално занимание. Апелирам за енти път да не се квалифицират потребителите с обидни термини, били те и завоалирани!
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #34
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Постоянното киснене във определени теми и 1000+ безсмислени поста не гарантират заинтересованост към форум, колеги и клуб или пък смислено мнение и сериозно отношение...
    Малко се наскачаш, ако си мислиш, че си повече от другите потребители тук !

    Смятам, че няма нужда от повече наливане на масло в огъня. Темата е изчерпана - който трябваше да разбере каквото трябва, надявам се е разбрал.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •