Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: Сбогом и благодаря за рибата !

  1. #16
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Защото така е решил след като вчера обявихме промени във състава на глобалните модератори... а защо не зададе нито един въпрос, не направи нито един коментар или забележка като видя промените, а директно подви опашка... виж това и аз не знам... и продължавам да се чудя.

    За радела няма повод да се притеснявате - има го и ще го има. в момента има и други действащи модератори в него и ще се добавят нови само ако вашите действия (постове) го изискват
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  2. #17
    Запален алфист Alexandrov70's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Posts
    267

    Default

    Не знам защо Алекс е взел такова решение , смятам,че за това което е правил и направил за форума и раздела ,ако не да му се благодари ,може поне да не бъде нападан!

  3. #18
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Ако визираш моя пост -

    Познавам го от доста време и го уважавам за всичко което е направил и за форума и за клуба и за марката.

    И точно защото го уважавам и знам какво е направил... недоумявам днешните му дела...

    И това че изкавам несългасие, неразбиране с действията му по никакъв начин няма общо с всичките му заслуги за форума и рздела! Айде да не бъркаме нещата - доброто което е направил е факт, който не може да бъде оспорен... но е факт и детската проява днес... която е повече от странна за мен.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  4. #19
    Запален алфист Alexandrov70's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Posts
    267

    Default

    Ако визирах само Вашия пост щях да го копирам, за да се знае.Просто се опитвам да напомня ,че не винаги е правилно да очерним някого ,когато вече не ни върши работа.Не съм от хората ,които биха се скрили ,било себе си , било мнението си - директен и прям съм!

    п.п. Последния ти Ви пост по-добре би изглеждал ,ако бяхте включил в него не само критика към него ,а и едно изречени от сорта:Управата му благодари за дългото и всеотдайно сътрудничество.
    Мое мнение!
    Last edited by Alexandrov70; 24-08-2011 at 00:50.

  5. #20
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    И къде има опит да го "очернят" ?

    Иначе и аз съм на същото мнение... но просто тука не виждам подобен казус...
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  6. #21
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Ако това е било решението на Алекс, аз /както предполагам всички/ го уважавам.
    Аз лично като потребител ме интересува раздела (и форума като цяло) да се подържа добре, като модераторите да са солидарни, позитивно настроени, както и да са на помощ на потребителите при нужда.

    Поздрави и нека бъдем по-позитивни

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  7. #22
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Ето това е един много смислен пост!
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  8. #23
    Запален алфист Alexandrov70's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Posts
    267

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Ето това е един много смислен пост!
    Да разбирам ли , че моите досега са лишени от смисъл ,логика .... или са просташки и обидни?

  9. #24
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    При положение че не съм написал подобно нещо... трябва ли да го разбирате така ?
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  10. #25
    Запален алфист Alexandrov70's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Posts
    267

    Default

    Съжалявам ,ако съм се объркал ,но беше визиран точно определен пост .Това от своя страна запраща другите постове в .... ....да кажем в кофата

    п.п.Също така съжелявам ,че нарушавам правилата като поствам това не на лична.Ако трябва ще си понеса наказанието!

  11. #26
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Щом ритате за директен отговор - ето ви го !
    Решението ми е продиктувано от промените в мод екипа - всички знаете какво стана преди малко повече от месец - спора между мен и един друг модератор, който разбуни духовете измежду потребители и модове ... А именно че един известен модератор по една или друга причина си позволи да погази грубо следните правила :

    - предоставяне на достъп до админския/модераторския раздел на обикновени потребители;
    - предоставяне на възможност обикновени потребители да пишат, използвайки неговия акаунт;
    - нанасяне на обида към потребители от форума;
    - отправяне на заплахи към друг МОДЕРАТОР;
    - неуважение към езика и писане с правописни грешки;


    Да не споменавам оплакванията от страна на потребители и други модератори към него за несправяне със задълженията и съзнателно разрушаване на определен раздел ...

    Да продължавам ли ???
    Като писах за това нещо сутринта, ми беше отговорено че всичко това е взето под внимание, но нещата ще си останат така ... WTF ??? (да превеждам ли ?)
    И сега този НАРУШИТЕЛ се издига в ГЛОБАЛЕН МОДЕРАТОР за форума ?!?!?

    Ми струва ми се че няма трезвомислещ човек, който да е съгласен с това ... Не вярвам някой разумен човек наоколо да мисли, че масовите оставки са заради изтриването на чат-раздела или някаква подобна тъпотия ... Както и не твърдя, че другите оставки са поради тази причина - това е МОЕТО мнение. И както аз уважавах ВАШИТЕ мнения до сега, моля и вие да уважавате МОЕТО, а не да го окачествявате с някакви сапунени думички !

    Мога да си оттегля решението САМО и ЕДИНСТВЕНО след като видя, че промените във форума са наистина за доброто на форума и потребителите. Но и това ще стане САМО и ЕДИНСТВЕНО ако ме помолят хората, на които държа !
    Last edited by Alfa User; 24-08-2011 at 01:21.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  12. #27
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    "Евала" за безумното и идиотско решение на Управителния съвет на форума за повишаването на "drigata" в глобален модератор.
    Нямам абсолютно нищо против "drigata" като човек, понеже не го познавам лично, но като модератор, той е последния човек, който изобщо става за модератор по следните причини:
    -неспособност за обективна преценка на ситуациите и обективно вземане на решения
    -неуравновесен и избухлив характер
    -тотално неграмотен в писането си на ниво 2-ри клас, което е срам и позор за форума
    -постоянна проява на лично отношения към конкретни лица, неспазващи правилата на форума и
    -и още други , не виждам и смисъл да ги изброявам.
    Убедена съм, че не само Алекс, ами всеки уважаващ себе си модератор и администратор в този форум при тази абсурдна подигравка ще си подаде оставката, защото себеуважението и честта са много по-важни от някакви дребни игрички.
    Last edited by milenamr; 24-08-2011 at 01:28.

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    "Евала" за безумното и идиотско решение на Управителния съвет на форума за повишаването на "drigata" в глобален модератор.
    Нямам абсолютно нищо против "drigata" като човек, понеже не го познавам лично, но като модератор, той е последния човек, който изобщо става за модератор по следните причини:
    -неспособност за обективна преценка на ситуациите и обективно вземане на решения
    -неуравновесен и избухлив характер
    -тотално неграмотен в писането си на ниво 2-ри клас, което е срам и позор за форума
    -постоянна проява на лично отношения към конкретни лица, неспазващи правилата на форума и
    -и още други , не вижда и смисъл да ги изброявам.
    Убедена съм, че не само Алекс, ами всеки уважаващ себе си модератор и администратор в този форум при тази абсурдна подигравка ще си подаде оставката, защото себеуважението и честта са много по-важни от някакви дребни игрички.
    Не мислите ли че малко преекспонирате от типа на лична драма, или така е по стойностна цялата оценка против? Много е смешно от вашата позиция, да взимате отношения по този казус колежке. Приказката за обикновения юзер, не се връзва с обстановката във вашия случай.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  14. #29
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    @ Alfa User и milenamr,

    Не съм съгласен с вас двамата, но ако отговоря... ще стане неприятно... А не искам да го правя, защото въпреки факта че не се виждаме всеки ден и двамата ви познавам от доста време и уважавам достатъчно за да навлизам по дълбоко в тази тема... Да не говорим че голяма част от отговора ми въобще не е за този раздел...

    @Alexandrov70

    Не Ви разбрах.. нито има за какво да се извинявате.. нито има за какво да бъдете наказван...
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  15. #30
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Не мислите ли че малко преекспонирате от типа на лична драма, или така е по стойностна цялата оценка против? Много е смешно от вашата позиция, да взимате отношения по този казус колежке. Приказката за обикновения юзер, не се връзва с обстановката във вашия случай.
    Колега, вероятно визирате факта, че не влизам във форума с дни и месеци, а се появявам с ясно изразено мнение само когато положението заври и прекипи.
    Като човек, който не се крие зад разни игри и интереси ще спомена, че правилно отчитате този факт, а причината да не влизам умишлено във форума напоследък е точно същата поради която и много други колеги спряха да влизат и пишат.
    А тя се състои в постепенното количествено изкривяване, което доведе до трайни качествени изменения и превръщане на обичания и ценен от мен форум в кочинка и сборище на простотия, пишкомерия и селяния до над шия.
    Но това, че не пиша не означава, че не съм в течение на случващото се.
    И в ситуации като тази, в която уважавания от мене форум, посветен на любимата ми марка се превръща бързо и сигурно в необуздана селска кавга си позволявам да взема отношение, по простата причина, че имам такова.

    Определено това са причините от доста време насам да не пиша във форума, слава богу с голяма част от колегите във форума сме приятели и се виждаме по срещи и сбирки.
    Ако има някакъв друг проблем , моля споделете !

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •