Results 1 to 7 of 7

Thread: Digital Clean Flow-има ли смисъл и как действа?

  1. #1

    Default Digital Clean Flow-има ли смисъл и как действа?

    Имам го въпросното усройство,благодарение на колега който ми го подари след като при него не върши работа(156 2.0).....та въпроса ми е,как действа...четох разни неща,поразбрах некои неща,но не в подробности....ще съм благодарен за малко осветление,благодаря....
    http://www.speedup.it/index.php/it/t...Debimetro.html
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #2
    започва да се пристрастява borouu's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Габрово
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Имам го въпросното усройство,благодарение на колега който ми го подари след като при него не върши работа(156 2.0).....та въпроса ми е,как действа...четох разни неща,поразбрах некои неща,но не в подробности....ще съм благодарен за малко осветление,благодаря....
    http://www.speedup.it/index.php/it/t...Debimetro.html
    Защо не му върши работа на колегата ти, пише, че е за дизел и бензин...

  3. #3

    Default

    Ми не вървяла колата...даже вчера го слага един колега със 156 1.8 и същата работа..даже по-зле...все едно и е много въздуха....та си се чудя,дали не е само за дизел....но преди да пробвам,искам да знам за какво става дума.....за това и пуснах темата.....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4
    започва да се пристрастява borouu's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Габрово
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Ми не вървяла колата...даже вчера го слага един колега със 156 1.8 и същата работа..даже по-зле...все едно и е много въздуха....та си се чудя,дали не е само за дизел....но преди да пробвам,искам да знам за какво става дума.....за това и пуснах темата.....

    Пише, че увеличава мощността и оптимизира работата на дебитомера чрез цифров метод и нам кво си...ама щом на две коли не действа, според мен това е "пунта мара" някаква....

  5. #5
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    По презумция тоя тип устройство няма как да влияе пложително на колата. За мен това е просто един боклук сглобен с части за 30ст. Освен да качи разхода и да убие вървежа във високите няма как да направи други.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    По презумция тоя тип устройство няма как да влияе пложително на колата. За мен това е просто един боклук сглобен с части за 30ст. Освен да качи разхода и да убие вървежа във високите няма как да направи други.
    Е това е. Тия нещица идеята им е да "лъжат" и "симулират" разни работи и така да накарат компютъра да пуска (примерно) повече нафта... Странното е, че това като го гледам от линка ти струва почти колкото един качествен ремап, поне в БеГе...

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    По презумция тоя тип устройство няма как да влияе пложително на колата. За мен това е просто един боклук сглобен с части за 30ст. Освен да качи разхода и да убие вървежа във високите няма как да направи други.
    ...благодаря..

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Е това е. Тия нещица идеята им е да "лъжат" и "симулират" разни работи и така да накарат компютъра да пуска (примерно) повече нафта... Странното е, че това като го гледам от линка ти струва почти колкото един качествен ремап, поне в БеГе...
    аз няма да го купувам...и не ме интересува колко струва...просто питам за какво иде реч...
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •