Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Няколко въпросителни за ABS(клапанен блок)

  1. #16
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Quote Originally Posted by boian View Post
    Да вземем да си правим срещите вече в сервиза- хем полезно, хем неприятно. Туй 159 е супер неблагодарно създание- не стига че го храниш, поиш, ближеш, лъскаш, все маркови неща му слагаш, ами на всичкото отгоре е готово да те зафърли без предупреждение като използван пре......ватив
    тъй тъй ......днес и аз минах през сервиза,че и умряха повечето коне и светна на екрана нещо си там,и се оказа запушен филтър за твърди частици....Не стана с 100 км. каране по магистралата и се наложи вътре в сервиза да осмърдим всичко

  2. #17
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gadimir View Post
    тъй тъй ......днес и аз минах през сервиза,че и умряха повечето коне и светна на екрана нещо си там,и се оказа запушен филтър за твърди частици....Не стана с 100 км. каране по магистралата и се наложи вътре в сервиза да осмърдим всичко
    Изришно на екзаминера излиза че газовете са многооо отровни и това нещо се прави на открито !
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    Колеги, не искам да ви плаша ама моита френска кошничка има идентични цени на тези компоненти. Тези елементи не се произвеждат от АР и няма как да имат по ниски цени - даже и на един Логан би трябвало един АБС блок да има подобна цена като резервна част.
    Аз си търся 159 и тези цени наистина са плашещи, но така или иначе от началото на годината до сега аз обикалям сервизи с моето 307 и съм дал повече от 5к за ремонти - а колата вече не струва и 10 вече. Такаче каквото и да вземете цените са такива.
    Успех с ремонта и дано да се намери някаква по-евтина алтернатива.

  4. #19
    Запален алфист me_to_u's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    245

    Default

    Така. Бързам да пиша, след като преди минути си взех колата от сервиза. Ситуацията е следната-колата работи чудесно, спирачките са като нови. Диагнозата беше правилна, клапанния блок е сменен. Но, цялото ми щастие, което е неописуемо в момента(все едно си я купих отново) нямаше да е факт без помощта на един човек, мисля повечето, ако не и всички го познавате-Бобо, "Екстрийм сървис". Приемете думите ми като абсолютна липса на реклама, това момче беше повече от полезен! В деня, в който си изказах мъката тук ми писа(беше късно вечер), на следващия ден ми се обади с вече готова оферта! Нещо повече, цената беше ужасно приемлива, направо чудесна! Аз намерих още два блока, но в Англия и хората отказаха да се занимават с доставка до БГ. Тяхната цена също беше значително по-висока от тази, която ми даде Бобо. След като се увери, че блока е същия като моя ми го изпрати и ето днес, един ден по-късно съм отново на пътя!! Безкрайни благодарности на това момче от мен, супер бързо ми намери необходимото и на прекрасна цена!!! Благодаря!!

  5. #20
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Супер,браво на Бобо.Дано нямаш повече проблеми
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  6. #21
    Запален алфист me_to_u's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    245

    Default

    Quote Originally Posted by tanatos View Post
    Супер,браво на Бобо.Дано нямаш повече проблеми
    Благодаря за пожеланието, да ти се връща! 800 км по-късно всичко е отлично! Бобо-президент!

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    И каква е цената,бе колега.Че съм се загледал по тези пусти 159-ки,ама като чета и нещо....

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by me_to_u View Post
    Благодаря за пожеланието, да ти се връща! 800 км по-късно всичко е отлично! Бобо-президент!
    Дано да нямаш проблеми повече,тъкмо като приключваха със колата ти бях във сервиза,дори изпраха стелката ти....

    Колата е страхотна поздравления..........!
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  9. #24
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by me_to_u View Post
    Благодаря за пожеланието, да ти се връща! 800 км по-късно всичко е отлично! Бобо-президент!
    Стига писал във форума давай и газ на тая красавица

    Радвам се че успях да помогна
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •