АНТРАКТ е скромна леха в градината на създадения за феновете на АЛФА РОМЕО форум, за визията и уюта на която ще се грижим всички пишещи в нея. Каквото си посеем, това ще жънем

Не е тайна, че форумът е сборен пункт за хора с разнообразни интереси, култура и нрави, но само от собствената мярка за приемливо поведение на всеки от нас зависят неговата подреденост и климат.

Обидата, заплахите и откровената простащина (без значение в каква форма са поднесени) няма да се толерират.

Предназначението на АНТРАКТ е да отпуска опънати нерви, да дърпа пердетата пред помрачени усмивки и да доставя доза удоволствие на зрителните или слуховите ни сетива. При всички положения, обаче, нищо от това не може да бъде постигнато без подобаващо отношение между общуващите антракт-ианци

За тази цел, е достатъчно да се взрем в себе си и да го правим всеки път, когато посягаме към клавиатурата, за да напишем/постнем изречение, снимка или песен и да си отговорим на простичкия въпрос: „А, ако аз съм адресат на това послание, ще ми хареса ли?” Убедена съм, че ако отговорът на този въпрос е положителен, рискът от конфликти помежду ни ще бъде сведен до минимум.

И въпреки, че срещам затруднения с писането на изречения, по-кратки от 7 реда, ще опитам да обобщя всичко казано по-горе с едно недълго: Отнасяйте се с останалите така, както бихте искали те да се отнасят с вас

Пишете на другите това, което бихте искали (или поне срещу което не бихте възразили) да прочетете, ако би било написано на вас (това е второ, но ще ми простите тази малка волност.. надявам се )

И... приятно