Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61

Thread: serres

  1. #16
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by fnt View Post
    Това не мога да го повярвам. Или не ми се иска да го повярвам .
    Аз също
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #17
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Гърците, като цяло могат да ни смачкат, сдъвчат и изплюят.
    Всички автомобили изглеждат повече от перфектно!

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    То на Нико от Пендаполи му се строши съединителя,иначе щяха да видят останалите.Лошото е,че се опитах да завържа разговор с нашите колеги,ама явно не им бях от категорията.Май следващия път трябва да се пусна с трошачката на Нико,за да ми обърнете внимание.Почувствах се много гадно колеги.Просто исках да ви помогна,а ме гледахте като помияр.Това,че подготвях още 5 коли и се бях омазал,явно ви беше достатъчно да ме пратите в глуха линия.И на моите приятели гърци им направи страшно лошо впечатление.Все пак за тях аз съм накакъв авторитет.Не общувах с много хора,но двете двойки , с които си разненихме няколко реплики,стигнаха за всичко.Добре,че имаше на корем след това в Агио Пневма узо 12.Това донякъде смекчи вкуса в устата ми.Абе майната му!
    Ужасно неприятно
    С какви коли бяха тези колеги? Направо ми е трудно да повярвам така да се отнесат..верно, че много хора летят в облаците отдавна, но.....все пак...дано не е било съзнателно нещо. Обикновенно се подкрепяме всички независимо от различията си.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  4. #19
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    То на Нико от Пендаполи му се строши съединителя,иначе щяха да видят останалите.Лошото е,че се опитах да завържа разговор с нашите колеги,ама явно не им бях от категорията.Май следващия път трябва да се пусна с трошачката на Нико,за да ми обърнете внимание.Почувствах се много гадно колеги.Просто исках да ви помогна,а ме гледахте като помияр.Това,че подготвях още 5 коли и се бях омазал,явно ви беше достатъчно да ме пратите в глуха линия.И на моите приятели гърци им направи страшно лошо впечатление.Все пак за тях аз съм накакъв авторитет.Не общувах с много хора,но двете двойки , с които си разненихме няколко реплики,стигнаха за всичко.Добре,че имаше на корем след това в Агио Пневма узо 12.Това донякъде смекчи вкуса в устата ми.Абе майната му!
    Че като си бил там що не се представи? Да кажеш аз съм еди кой си, регистриран съм с никнейм еди какъв във българския форум. Никой не е разбрал, че Ти си идвал при българската група. Българската група и вечерите се събираше бара на хотела, ако наистина си имал желание да говориш с някого щеше да се присъединиш към българите и да пиеш Джак с тях, а не Узо с гърците
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  5. #20
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    То на Нико от Пендаполи му се строши съединителя,иначе щяха да видят останалите.Лошото е,че се опитах да завържа разговор с нашите колеги,ама явно не им бях от категорията.Май следващия път трябва да се пусна с трошачката на Нико,за да ми обърнете внимание.Почувствах се много гадно колеги.Просто исках да ви помогна,а ме гледахте като помияр.Това,че подготвях още 5 коли и се бях омазал,явно ви беше достатъчно да ме пратите в глуха линия.И на моите приятели гърци им направи страшно лошо впечатление.Все пак за тях аз съм накакъв авторитет.Не общувах с много хора,но двете двойки , с които си разненихме няколко реплики,стигнаха за всичко.Добре,че имаше на корем след това в Агио Пневма узо 12.Това донякъде смекчи вкуса в устата ми.Абе майната му!

    При мен идвал ли си бе колега аз или съм бил в транс или не си идвал при мен - аз лично умазаните най ги уважавам щот ми е ясно къде е истината И много ме е яд че не съм те отразил Иначе разговарях с двама българи и един българин със силно гръцки акцент. А коя е колата на този Нико ?
    Last edited by Bobo; 28-02-2009 at 00:44.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Искам да приложа извадка от миналогодишната тема за Серес.

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F1%EF%E5%F5%E0

    "Показахме че дизел на писта не верее,"

    KALACHEV NENO 1:42:252 145 1.6 TS
    SIMENOV PETKO 1:41:997 147 1.9 QVD Q2

    Изглежда, че все пак вирее. за дизела.

  7. #22
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Искам да приложа извадка от миналогодишната тема за Серес.

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F1%EF%E5%F5%E0

    "Показахме че дизел на писта не верее,"

    KALACHEV NENO 1:42:252 145 1.6 TS
    SIMENOV PETKO 1:41:997 147 1.9 QVD Q2

    Изглежда, че все пак вирее. за дизела.
    Изглежда си по в час и от тия дето бяха на пистата, а......

    P.S. Недей да вкарваш темата в спорове, така нищо не доказваш. Иначи ако гледаш посочения списък, виж какво карат гърците и дали са тъпи, че нямат дизели
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Изглежда си по в час и от тия дето бяха на пистата, а......

    P.S. Недей да вкарваш темата в спорове, така нищо не доказваш. Иначи ако гледаш посочения списък, виж какво карат гърците и дали са тъпи, че нямат дизели
    Не знам защо си решил. че вкарвам спор след като изразявам мнение по въпроса. Просто се радвам за човека с дизела и го подкрепям. Насочи ненависта си в дрока посока. Например на улицата.

  9. #24
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Не знам защо си решил. че вкарвам спор след като изразявам мнение по въпроса. Просто се радвам за човека с дизела и го подкрепям. Насочи ненависта си в дрока посока. Например на улицата.
    Я по-добре си пиши там в твоята тема,дет се бехаш с всичко живо и недей да усираш тази.Ние много добре занем възможностите на тези коли,и знаем коя как върви

    П.С.М/у другото точно тази 145-ца,с твоя бърз дизел ще и гледаш задния номер отдалеч
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Я по-добре си пиши там в твоята тема,дет се бехаш с всичко живо и недей да усираш тази.Ние много добре занем възможностите на тези коли,и знаем коя как върви

    П.С.М/у другото точно тази 145-ца,с твоя бърз дизел ще и гледаш задния номер отдалеч
    Напротив... Моя дизел е много тромав и бавен и си е нормална ежедневна кола. Не знам къде си прочел друго. Бягам се с нормални градски коли за удоволствие и губене на време.

    п.с. аз изразих мнение по темата, не виждам твоето мнение какво има общо с нея, че и продължаваш да дълбаеш.

  11. #26
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Напротив... Моя дизел е много тромав и бавен и си е нормална ежедневна кола. Не знам къде си прочел друго. Бягам се с нормални градски коли за удоволствие и губене на време.
    В темата ти за гонки,но няма значение,казах ти темата е за друго,така че се спри
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    В темата ти за гонки,но няма значение,казах ти темата е за друго,така че се спри
    А захапваш ме и ми казваш спри се? Дай ми извадка от темата и ми покажи къде казвам, че съм бърз. Ако не намериш такава не е нужно въобще да отговаряш и прекратяваме ненужния разговор.

  13. #28
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Не знам защо си решил. че вкарвам спор след като изразявам мнение по въпроса. Просто се радвам за човека с дизела и го подкрепям. Насочи ненависта си в дрока посока. Например на улицата.
    Ми вкарваш нещата в спор действително, след като не си запознат реално с нещата. Кой колко е бил бърз точно ти не знаеш
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  14. #29
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Темата е за Серес, не за гонки или бързи дизели/бензини!!!

    Евала на Нено
    Евала на Петко
    Евала на Бобо
    Евала и на всички, които са положили усилия и труд, за да представят нашата държава

    БРАВО и много по-големи успехи на есен

    Много е лесно да се говори, когато човек не инвестира или не полага усилия!
    Гърците са вложили адски много средства в техните коли, което е очевадно.
    Ако всеки от нас инвестира х 50 000 лв. в своята Алфа, ще видим друга класация

  15. #30
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Темата е за Серес, не за гонки или бързи дизели/бензини!!!

    Евала на Нено
    Евала на Петко
    Евала на Бобо
    Евала и на всички, които са положили усилия и труд, за да представят нашата държава

    БРАВО и много по-големи успехи на есен

    Много е лесно да се говори, когато човек не инвестира или не полага усилия!
    Гърците са вложили адски много средства в техните коли, което е очевадно.
    Ако всеки от нас инвестира х 50 000 лв. в своята Алфа, ще видим друга класация
    Ми според мен си беше друга класацията, просто истината се губи някъде. Всички от наша страна навъртяха 3 или 4 пъти повече обиколки на пистата, но според списъка не е така. Ясно е, че гърците бяха много силни, все пак колите им заводски бяха много силни, на повечето от тях имаше и доработки. Точно това се опитвам да обаясня по-нагоре, че аз съм горд с представянето на нашите, въпреки многократно по-малките бюджети на нашите участници. Само гумите колко пари струват без коментар. За сравнение някои от гърците унищожиха 4-5 комплекта гуми (и предни, и задни) в нашата част всички имаха по един чифт гуме за триене, а някои трябваше и да се прибират по обратния път с тях. Ясно е, че гърците не можем да ги гоним, но според мен не можем само във финансов аспакт. При равни финанси и обективни замервания ще ги отвеем.

    Относно замерванията ще кажа проста, че при най-бързите обиколки на нашите, транспондерите просто не работеха (много странно защо), но здраве да е. Надявам се всички да са си доставили удоволствие
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •