Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: serres

  1. #31
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Браво на всички положили усилие
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  2. #32

    Default

    Малко дрифт....


    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #33
    започва да се пристрастява ALFA JTD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    98

    Default

    евала Петко все така и по нагоре да вървиш
    ALFA ROMEO 156 1.9JTD биячката
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD на мацката колата
    ALFA ROMEO SPRINT хобито ми
    ALFA ROMEO 145 TD на стария рокер колата

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA JTD View Post
    евала Петко все така и по нагоре да вървиш
    Мерси колега

    Ето още едно филмче:


    http://rapidshare.com/files/20660865..._Serres.gr.mp4

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #35

    Default

    материала на ИВАН МУТАФЧИЕВ - Пинко

    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=32465

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #36
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=LS6Ly...eature=related
    баси наглото народ

    пп защо по клиповете никъде не вийдам нашите - със сигурност има какво да се види
    Last edited by Sergey_gigov; 20-03-2009 at 14:13.
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  7. #37

    Default

    Ето и първото ми видео....360градуса с ~140км/ч

    Тия дни като ми остане време ще го направя да се вижда и телеметрията.

    http://www.youtube.com/watch?v=X4LWvi8L0KU

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #38
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    ето малко снимки и от мен: КЛИК

    Ще кача видеото утре и в другиден (че има да се конвертва малко...)
    Last edited by Grigor; 14-04-2010 at 03:42.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  9. #39

    Cool

    Ето и една снимка с мен
    Last edited by drigata; 28-09-2011 at 00:01.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #40
    Младши алфист kamoev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    28

    Default Серрес

    Брей що народ се е зарибил за Серрес що нещо!!Въй Въй Въй,сега по сериозно да не ми се обидят колегите ентусиазирани за такива мероприятия.Бат ви Иван когато е карал на тя писта тука никой не я беше чувал дори и колегите мотористи.
    Ако искате малко по професионално мнение ето:

    1,На Серрес не ви трябва зверски мощна кола в класа си е нужно да не е значително по слаба от другите в своя клас,тия с много вървящите мотори и коли сме се късали да им се смеем като не могат да уцелят траекторията(тя междудругото е само една,правилната де

    2.Не на второ място Нужни са гуми!

    3.Много ама много добри спирачки

    4.Добро и най вече мислещо задкормилно устройство.

    Мощна кола не е най нужното тъй като трасето е много технично с доста бавни завой и тесен шикан общо взето си е тясно за коли и изпреварването става с техника и акъл не с сила(освен на правата естествено ама и там си требе да излезеш от деснио завой кат ората),треба байко гуметата да държат и спирачките да спират че на старт финала спирането е страшно.
    Разни коментари където си ги пишат колегите ама "съединителя не издържа" а "гумите тъй..." та "затва не им показахме" са просто смешни.

    Гърците са си тъпи и заръстени добичета ама винаги си подготвят моторите и колите като хората за да не се излагат и дават газ,така че колеги дерзайте.
    А иначе приветствам това че хора от клуба ще участват дано се представят добре важното е да има забавление и всички да се приберат ок.Успехи
    Last edited by kamoev; 06-04-2012 at 21:29.

  11. #41

    Default

    Ей след тва ся вече паднах под минута и трийсе.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #42
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ей след тва ся вече паднах под минута и трийсе.......
    Според мен ,всички които карат на серес след това пояснение са под 1,30......

    Ако ви го бяха разяснили преди карането щяхте да вземете купи,хаххахаха.

  13. #43
    Младши алфист kamoev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    28

    Default

    Пичове нещо ми киселеете ли що?Трябва ли да се обиждаме все пак не сме във форума от вчера?
    Аиде по леко с времената че тези 1.36 писани по напред в темата лекинко ме подразниха та за тва "разясних" то не бяха гуми изядени съединители и мнооо вървящи коли.Батковите деца те.Не искам да уча никой то тука в БГ всички са мнооо отворени баце чудо.
    1.36 е засичано ми се чини с мнооо ама мнооо бърз телефон може би виждал съм го стотици пъти,на транспондера вярвам аз повечко.
    1.36 до 1.30 си е бързичко каране с мотора и то 1000 куб. с тия смешни колици как го виждате 1.30 не знам

    А последните два поста даите да се видим да обсъдим времената колеги да ви видя на Серрес че то по масите и форумите много гуми свършват,много бензин се гори.

    ---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ей след тва ся вече паднах под минута и трийсе.......
    Колега виждам чеси запален сериозно що се правиш на интересен и палиш интрига с нервно създание като мен?
    Нима не разбра какво се опитвах да кажа особено това с мисленето и прибирането ок.?Акоси бил 3 години почти всяка седмицаот сезона на пистата като мен щеше да си видял резилите и проблемите на разни превъзбудени типове.Щото гърка на пистата когато само тренираме без мероприятие пуска всичко що е платило без технически контрол,камо ли да
    видят може ли да кара. Аиде със здраве

    А виж моля те тук да видиш че не съм голословен колеген има няколко снимки от Серрес
    http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1169684553

  14. #44
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev View Post
    Пичове нещо ми киселеете ли що?Трябва ли да се обиждаме все пак не сме във форума от вчера?
    Аиде по леко с времената че тези 1.36 писани по напред в темата лекинко ме подразниха та за тва "разясних" то не бяха гуми изядени съединители и мнооо вървящи коли.Батковите деца те.Не искам да уча никой то тука в БГ всички са мнооо отворени баце чудо.
    1.36 е засичано ми се чини с мнооо ама мнооо бърз телефон може би виждал съм го стотици пъти,на транспондера вярвам аз повечко.
    1.36 до 1.30 си е бързичко каране с мотора и то 1000 куб. с тия смешни колици как го виждате 1.30 не знам

    А последните два поста даите да се видим да обсъдим времената колеги да ви видя на Серрес че то по масите и форумите много гуми свършват,много бензин се гори.

    ---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:03 ----------



    Колега виждам чеси запален сериозно що се правиш на интересен и палиш интрига с нервно създание като мен?
    Нима не разбра какво се опитвах да кажа особено това с мисленето и прибирането ок.?Акоси бил 3 години почти всяка седмицаот сезона на пистата като мен щеше да си видял резилите и проблемите на разни превъзбудени типове.Щото гърка на пистата когато само тренираме без мероприятие пуска всичко що е платило без технически контрол,камо ли да
    видят може ли да кара. Аиде със здраве

    А виж моля те тук да видиш че не съм голословен колеген има няколко снимки от Серрес
    http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1169684553
    Колегата Ферариста даде 1.34 като се има впредвид,че му е първо каране на пистата,което е много добро време колега не мислиш ли?
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  15. #45
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev View Post

    Гърците са си тъпи и заръстени добичета ама винаги си подготвят моторите и колите като хората за да не се излагат и дават газ.
    Само не ми стана ясно на каква основа го направи този извод.............
    Хем са тъпи хем колите им са ОК....
    Last edited by Кайо; 07-04-2012 at 00:18.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •