Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 61

Thread: serres

  1. #46
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev View Post
    Пичове нещо ми киселеете ли що?Трябва ли да се обиждаме все пак не сме във форума от вчера?
    Аиде по леко с времената че тези 1.36 писани по напред в темата лекинко ме подразниха та за тва "разясних" то не бяха гуми изядени съединители и мнооо вървящи коли.Батковите деца те.Не искам да уча никой то тука в БГ всички са мнооо отворени баце чудо.
    1.36 е засичано ми се чини с мнооо ама мнооо бърз телефон може би виждал съм го стотици пъти,на транспондера вярвам аз повечко.
    1.36 до 1.30 си е бързичко каране с мотора и то 1000 куб. с тия смешни колици как го виждате 1.30 не знам

    А последните два поста даите да се видим да обсъдим времената колеги да ви видя на Серрес че то по масите и форумите много гуми свършват,много бензин се гори.

    ---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:03 ----------



    Колега виждам чеси запален сериозно що се правиш на интересен и палиш интрига с нервно създание като мен?
    Нима не разбра какво се опитвах да кажа особено това с мисленето и прибирането ок.?Акоси бил 3 години почти всяка седмицаот сезона на пистата като мен щеше да си видял резилите и проблемите на разни превъзбудени типове.Щото гърка на пистата когато само тренираме без мероприятие пуска всичко що е платило без технически контрол,камо ли да
    видят може ли да кара. Аиде със здраве

    А виж моля те тук да видиш че не съм голословен колеген има няколко снимки от Серрес
    http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1169684553
    Абе, келеш, на какъв се правиш?
    Каква е идеята ти?
    Колегите бяха на ниво и техниката на пистата се обсъжда от доста време.
    Нено и Ферариста побъркаха гърците тая година, като и останалите се представиха отлично.
    В тоя регион съм от 1999год. и ме познават не само кучетата, а и дивите животни.
    Имам доста приятели, състезатели от различни класове гърци, които с възхищение и професионализъм винаги са обсъждали нашите пилоти.
    Изказването ти в стил: гърчолята са боклуци" не помага на никого. Те там са нашите домакини.
    точно от кафяворизци като теб си патиме всички!
    От 2005 год. имаш 22 поста.
    Защо не си ги остави на 20, та всички да са си наред?!
    Last edited by mordohy; 06-04-2012 at 23:39.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #47
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Изказването ти в стил: гърчолята са боклуци" не помага на никого. Те там са нашите домакини.
    точно от кафяворизци като теб си патиме всички!
    От 2005 год. имаш 22 поста.
    Защо не си ги остави на 20, та всички да са си наред?!
    Aз съм форумният кафяворизец но такива крайни изказвания не правя....
    Да си кафяворизец не е лошо,лошото е да си сляп.
    Не искам да влизам в дебати какви са гърците,само знам,че и тази и миналата година са възхитени от представянето на българската група.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  3. #48

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev View Post
    Колега виждам......
    Надявам се виждаш че на две гуми е едно, а на 4 друго, и двете неща нямат общо.......на две гуми човек може да е малко богче, а на 4 ливада, както и обратното - аз например на 2 гуми съм жив зян.......
    Приятна вечер......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev
    1.36 до 1.30 си е бързичко каране с мотора и то 1000 куб. с тия смешни колици как го виждате 1.30 не знам
    Чакай малко, 1:34 си е съвсем реално време за R6-ца, а ФЕРАРИСТа го постигна още не на първото си каране в Серес с 'Алфа Ромео 156' 2.5-V6, та не виждам, кое е смешното на тия "колици"?!
    Нали разбираш, че '155'-цата ако се напъне би могла доста да поизпоти Чой
    Въпреки всичко, не разбирам, каква ти е идеята за сравнение между кола и мотор? А и като цяло, някаква поука ли трябваше да извлечем от поста ти?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #50
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev View Post
    1.36 до 1.30 си е бързичко каране с мотора и то 1000 куб. с тия смешни колици как го виждате 1.30 не знам



    ---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:03 ----------
    Mи аз като бивш моторист едно ще ти кажа,на пишман мотористи с гУеми мАтори(не визирам теб,говоря по принцип) и с Пиаджио Беверли 500 кубика съм кинал главите и в градски условия.....та има мотори и мотористи,има и коли ама има и шофьори........
    Last edited by Кайо; 07-04-2012 at 07:28.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  6. #51
    Младши алфист kamoev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    28

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Абе, келеш, на какъв се правиш?
    Каква е идеята ти?
    Колегите бяха на ниво и техниката на пистата се обсъжда от доста време.
    Нено и Ферариста побъркаха гърците тая година, като и останалите се представиха отлично.
    В тоя регион съм от 1999год. и ме познават не само кучетата, а и дивите животни.
    Имам доста приятели, състезатели от различни класове гърци, които с възхищение и професионализъм винаги са обсъждали нашите пилоти.
    Изказването ти в стил: гърчолята са боклуци" не помага на никого. Те там са нашите домакини.
    точно от кафяворизци като теб си патиме всички!
    От 2005 год. имаш 22 поста.
    Защо не си ги остави на 20, та всички да са си наред?!

    Колега тва скелеша нещо се обърка не мислиш ли?По леко с изказванията!Целувки

  7. #52
    Младши алфист kamoev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    28

    Default

    Браво на колегата Ферариста да продължава в тоя дух,никъде не съм казал че 156 е смешна кола имах в предвид един от по началните постове,именно 156 бих си направил за писта и аз ако имах време да се състезавам и с коли,с малко доработка и си е ок колата.

    Отнисно смелия обиждащ индивид Mordohy аз на никакъв не се правя селски аз съм и ще бъда човек който живее за да дава газ всички свободни пари и време си ги инвестирам в гаража в мотори и коли има хора който ме познават добре и знаят за какво иде реч.

    Аз съм това:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1054.jpg  

  8. #53
    Младши алфист kamoev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    28

    Default

    А ти си като това с хилядите постове навсякъде готов да плюеш на компа майна:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails c3c2d9708a544ded4e59241eece6921b_full.jpg  

  9. #54
    Младши алфист kamoev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    28

    Default

    Ох извинявайте последен пост в темата обещавам -забравих да отбележа че това нещо под слайдера на лявото ми коляно на смиката по горе е асфалта на Серрес на завой номер 8.

    1.28 на транспондер естествено не с някоя бърза "Нокия"

    Давайте газ стига дремане пред компа Успехи.

  10. #55
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kamoev View Post
    Колега тва скелеша нещо се обърка не мислиш ли?По леко с изказванията!Целувки
    След поста ти, не знам какво друго определение да ти дам!
    Пишеш в тема от преди три години, като не виждаш новата.
    Даваш акъл на хора, които доказано имат в изобилие.
    Бъркаш в един кюп мотоциклети с коли.
    Не знаеш какво точно искаш да кажеш.
    Обиждаш и омаловажаваш колегите.
    Не си ти човека, който ще ми каже, как точно да се изказвам, при положение, че в две изречения имаш 5-6 правописни и стилни грешки.
    Освен това, келеш не е обидна дума, а визира определена възрастова група.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  11. #56
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    След поста ти, не знам какво друго определение да ти дам!
    Пишеш в тема от преди три години, като не виждаш новата.
    Даваш акъл на хора, които доказано имат в изобилие.
    Бъркаш в един кюп мотоциклети с коли.
    Не знаеш какво точно искаш да кажеш.
    Обиждаш и омаловажаваш колегите.
    Не си ти човека, който ще ми каже, как точно да се изказвам, при положение, че в две изречения имаш 5-6 правописни и стилни грешки.
    Освен това, келеш не е обидна дума, а визира определена възрастова група.
    Иво, с цялото ми уважение към теб, но не си прав. Господинът моторист изобщо има други неща в предвид. Вие му се нахвърлихте. Доводите за това кой какъв е бил, са леко преувеличени. Пиша този пост с рискът да бъда оплют и смачкан. Когато отворих и прочетох постовете, заех неутрална, арбитражна гледна точка и си личи острия и леко сприхав език на съфорумници......
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  12. #57
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Иво, с цялото ми уважение към теб, но не си прав. Господинът моторист изобщо има други неща в предвид. Вие му се нахвърлихте. Доводите за това кой какъв е бил, са леко преувеличени. Пиша този пост с рискът да бъда оплют и смачкан. Когато отворих и прочетох постовете, заех неутрална, арбитражна гледна точка и си личи острия и леко сприхав език на съфорумници......
    Влади, много добре знаеш, че понякога си киазваме и още по-пиперливи неща. С едно уточнение. Който може да ги носи.
    Ако може да ги носи, винаги ще е добре дошъл.
    Виж темата на колегата за ТС с верига на 145.
    Скъсаха го от бъзик, но колегата се убеди , че е сгрешил и си го призна чистосърдечно. На такъв няма какво да му кажеш.
    Вярно, че е форум на Алфа, но има голям процент от нас, които карат и мотори. Аз лично имам 238 000 км само на предпоследния ми мотор. Сега с тия мотори е лесно, ама я се опитай да идеш до Балатон или до Ленинград с ЧЗ или Иж Спорт.
    Знаеш, че винаги съм отворен за всеки добронамерен и свестен човек!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #58

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic
    ......
    Проблема по-скоро беше в тона, с който са написани глупостите.....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #59
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Иво, с цялото ми уважение към теб, но не си прав. Господинът моторист изобщо има други неща в предвид. Вие му се нахвърлихте. Доводите за това кой какъв е бил, са леко преувеличени. Пиша този пост с рискът да бъда оплют и смачкан. Когато отворих и прочетох постовете, заех неутрална, арбитражна гледна точка и си личи острия и леко сприхав език на съфорумници......
    Я прочети постовете на господина,и пак ще си говорим,кой е сбъркал тона,тва че е карал отдавна там мотор,не му дава право да се изказва с такъв тон.....................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #60
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Я прочети постовете на господина,и пак ще си говорим,кой е сбъркал тона,тва че е карал отдавна там мотор,не му дава право да се изказва с такъв тон.....................
    Добре, и 'бай Иван' не е цвете за мирисане. ОК. Не мога да отрека ама..... Но така през нета е трудно да се разберем. Затова ги мразя тия начини за комуникация като скайпове форуми и т.н. Получават се криворазбрани ситуации.
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •