Page 25 of 33 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast
Results 361 to 375 of 494

Thread: Track day 2

  1. #361
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Супер си изкарах!
    Дано в бъдеще има повече такива мероприятия, които събират хора с еднакви интереси и мании.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  2. #362
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Поздрави на всички,както участници така и публика!Добре се позабавлявахме,аз съм доволен от поведението на колата ми,само проблема беше в мошноста бях с тотално умрял дебитомер,скъсан болт на ЕГР-а и от там изпускаше но заради тази финансова недостатъчност нямаше как
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  3. #363

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Може би греша, може би е поради моите пристрастия, но най-голямо удоволствие ми доставиха колите със задно предаване - Фиата /131/, че и 124 и най-вече всички
    :
    Колега на кое казваш фиат 124? Ако имаш в предвид бежовата жигула на Стоян, това си е почти чиста проба 2101, с 1.6 фиатов мотор с карбуратори ако не се лъжа.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 018725056-big.jpg  
    Last edited by Ma7e4k0; 16-05-2010 at 23:24.

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  4. #364
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Поздрави на всички,както участници така и публика!Добре се позабавлявахме,аз съм доволен от поведението на колата ми,само проблема беше в мошноста бях с тотално умрял дебитомер,скъсан болт на ЕГР-а и от там изпускаше но заради тази финансова недостатъчност нямаше как
    Особенно със този болт... когато го видях , викам а кво става тука дай поне да му кажа на момчето , но ти си го знаеше ( аз лично не бих карал така ) Евала за доброто каране във това състояние!
    Поздрави към всички учасници !

  5. #365

    Default

    Quote Originally Posted by Ma7e4k0 View Post
    Колега на кое казваш фиат 124? Ако имаш в предвид бежовата жигула, това си е чиста проба жигула, с 1.6 фиатов мотор с карбуратори ако не се лъжа.
    Еми те са 1:1 Жигулата и Фиата колега
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #366
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Еми те са 1:1 Жигулата и Фиата колега
    Така де, наистина са почти 1:1 и понеже гледам в списъците пише ФИАТ 124, та и аз така...иначе как руска машина ще бъде допусната на Италиянски трак дей?
    Не че имаше малко народ, но очаквах повече коли...пък дори и край пистата. Не знам, може би това, че все пак се водеше работен ден, да е попречило...

  7. #367
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    И аз си изкарах супер. Яко хора, коли мохабет Първо евала на организаторите - това събитие връща спортния дух на марката!!! Евала на Коста и Нено за якото каране - поклон, евала на Пазарджишката агитка - мноо големи, евала на всички които караха. Аз мноо се изкегих и мноо добре прекарах.

    ПС: Лично мое мнение до края на годината требе да има още един такдей /знам колко е трудно, но ще е много яко и още повече хора ще се зарибят да карат/.
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  8. #368
    Старши алфист drajko145's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    sofia
    Posts
    124

    Default

    Quote Originally Posted by Ma7e4k0 View Post
    Колега на кое казваш фиат 124? Ако имаш в предвид бежовата жигула на Стоян, това си е почти чиста проба 2101, с 1.6 фиатов мотор с карбуратори ако не се лъжа.
    1600cc фиатов мотор с обикновен двукамерен карбуратор и е към 90-100 коня
    Last edited by drajko145; 17-05-2010 at 00:03.
    BUSHON RACING SERVICE


  9. #369

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Еми те са 1:1 Жигулата и Фиата колега
    Знам колега, 800 са разликите, но това е друга тема.

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Така де, наистина са почти 1:1 и понеже гледам в списъците пише ФИАТ 124, та и аз така...иначе как руска машина ще бъде допусната на Италиянски трак дей?
    Не че имаше малко народ, но очаквах повече коли...пък дори и край пистата. Не знам, може би това, че все пак се водеше работен ден, да е попречило...
    Полу италианка е, се пак е с фиатово сърце, даже не е с карбуратори, ами е с стандартен карб....

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  10. #370

    Default

    да де ама хората помолиха учтиво... и мисля показаха на всички че могат да карат...

    на едната лада на всичко пише ФИАТ и по болчетата...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #371

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore View Post
    И аз си изкарах супер. Яко хора, коли мохабет Първо евала на организаторите - това събитие връща спортния дух на марката!!! Евала на Коста и Нено за якото каране - поклон, евала на Пазарджишката агитка - мноо големи, евала на всички които караха. Аз мноо се изкегих и мноо добре прекарах.

    ПС: Лично мое мнение до края на годината требе да има още един такдей /знам колко е трудно, но ще е много яко и още повече хора ще се зарибят да карат/.
    Мерси много!
    Понеже не е много изгодно финансово в момента най-малкото може да направиме групово посещение на Опен трак дей който се организира от самата управа на пистата!Пак се засичат времена и се вадят на табло,води се класиране по класове (модифицирани,сериини,до/над 1600 ,турбо , атмосферен) и тн... и след това се допълва в класирането от миналите карания на сайта на пистата!
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  12. #372
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Караха страхотно! Изкефих им се максимално и дано има повече такива участници! Просто някои неща се получват прилично и без лаптопи...

  13. #373
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore View Post
    И аз си изкарах супер. Яко хора, коли мохабет Първо евала на организаторите - това събитие връща спортния дух на марката!!! Евала на Коста и Нено за якото каране - поклон, евала на Пазарджишката агитка - мноо големи, евала на всички които караха. Аз мноо се изкегих и мноо добре прекарах.

    ПС: Лично мое мнение до края на годината требе да има още един такдей /знам колко е трудно, но ще е много яко и още повече хора ще се зарибят да карат/.
    А може би track weekеnd. Аз бих помогнал за такова нещо.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  14. #374
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Според мен ще е най-добре да видим кога има свободно и да се организираме и да отидем, което всъщност може да стане и няколко пъти.
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  15. #375

    Default

    споко имаме дата за тази година

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 25 of 33 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •