Page 10 of 40 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 586

Thread: track day 4

  1. #136
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Някой алфист търси ли си "навигатор" (или баланс на 100 +/- кила от дясно)..?
    Сериозно ако има някой желаещ да ме повози на пистата ще съм много благодарен
    Quote Originally Posted by Dagi View Post
    Аз ще те повозя ако не вали

    Аз пък ще те повозя, ако вали
    Сега сериозно, който има желание да свирка ще пробвам да повозя всички които вече ме помолиха
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #137

    Default

    Като се каза "вали", някой има ли предпочитения към времето.......на по предния тракдей тямах нищо против да е мокро, но сега искам да е поне 30 градуса на въздуха, и 40 - 50 на асфалта.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #138
    Запален алфист BlueStorm's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    330

    Default

    За мен екшъна е по-сериозен когато е сухо и топло. Пределът на "хардуера" идва лекинко по-бързо...
    Fiat Tipo - Series 6000 <<149C2.046>> + momo pack
    Alfa145 16V TS <<AR67601>> + momo pack, RossoCorsa

  4. #139
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Ако може да направя няколко сесии на мокро - няма да се разсърдя. Както беше на второто издание на събитието.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  5. #140
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Последния път измерих асфалта и беше 48 градуса. Ще съм с много подобрения по охлаждането и ще ми е любопитно дали ще има ефект.
    Другото е, че бих влязъл в партия за една цистерна с вода да ни намокри пистата по някое време, но организаторите отказаха.
    Alfa Romeo 75 24V

  6. #141
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Като се каза "вали", някой има ли предпочитения към времето.......на по предния тракдей тямах нищо против да е мокро, но сега искам да е поне 30 градуса на въздуха, и 40 - 50 на асфалта.......

    Аз съм доволен и на 20-25 градуса на въздуха И дано, ако вали да е в края на мероприятието...Кой дал време дал....и после дрифтажиите да се изявяват
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  7. #142
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Ако може да направя няколко сесии на мокро - няма да се разсърдя. Както беше на второто издание на събитието.
    и аз това викам ! имаше и мокро и сухо-за всеки по нещо И приятни температури на въздуха...
    146 Turbo

  8. #143

    Default

    Гумаджия на пистата ще има ли?
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  9. #144

    Default

    Quote Originally Posted by kocta View Post
    Гумаджия на пистата ще има ли?
    Няма да има

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #145
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Няма да има
    Демек стегайте се с резервите!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  11. #146

    Default

    Поразчекнахме неска задницата малко, тампоните на задните аморт там където влизат в дупките на купето бяха доста зян, и взехме мерки........резнах една витка от уж спортните пружини, и все едно нищо не направих, отново имам 3 пръста между 18ка- та джанта и борда.......бях на косъм да резна още една, но опасноста пружината да хлопа в амортисьора нещо ме възспря.......тряа ся само реглаж да мина.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #147
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Това с гумите си е грижа голяма... ние ще имаме една баничарка само за гуми, инструменти и т.н.
    Alfa Romeo 75 24V

  13. #148
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Батки готвите ли се? Добре че са почивните дни за Гергьовден та и аз да извадя някой жокер. Интересно ми е на колко от вас колите им са готови, защото аз съм до никъде.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_4396.jpg   IMG_4397.jpg   IMG_4399.jpg  
    Alfa Romeo 75 24V

  14. #149

    Default

    При мен остана да си вържа масления кулер, да сменя маслото, да направя едно пържене по подобие на тва дето ще е на пистата, и да пооправя малко жиците и нещата дето ще се активират ръчно с некви прекъсвачи.......задните спирачки все още някак си не ми харесват, но ще го преглътна......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #150
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Това означава ли, че всичко по "валувити и иликтроникити" е ОК? Интересно ми е какъв е ефекта от смукателния вал от 3.2 спрямо оригиналдъ вала ?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 10 of 40 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •