Page 18 of 40 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 256 to 270 of 586

Thread: track day 4

  1. #256
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Баткиии време не остана, много турбо коли много 6-ци, почвам се плаша.....хихихи
    И да не почнете сега черен пазар на номера

  2. #257
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    гледам номер 50 е свободен, да взема да доида ли и сликове имам,маи ша доида да покарамно без измервателна техника ще карам да не стане като на серес
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  3. #258
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    гледам номер 50 е свободен, да взема да доида ли и сликове имам,маи ша доида да покарамно без измервателна техника ще карам да не стане като на серес
    Аидеееееее

  4. #259
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    Момци с тия турбини 6е изсмукате въздуха на пистата та ния атмосферките ко 6а праим?
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

  5. #260
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by to6ko View Post
    Момци с тия турбини 6е изсмукате въздуха на пистата та ния атмосферките ко 6а праим?
    5 та дюза с пропан бутан !!!ко да праите. хората си ПРАИМ бързи колите !...!!!!!!!!!!!!!




    струва ми се ще стане купон !!!!!!!!

    браво Нео!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  6. #261
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Буаааа колата ми не стана напълно готова...
    Но не ме бърка, колкото съм могъл да се подготвя - толкова ще карам.
    Важното е да си направим кефа и да се приберем живи и здрави. Клюките около времената са един приятен бонус
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #262
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Абре последно ще има ли разделение по групи или кой как дойде...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #263
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Предполагам няма проблем за марката на колите в публиката ... щото аз съм пак с френското , че онова няма ГО
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  9. #264

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Предполагам няма проблем за марката на колите в публиката ... щото аз съм пак с френското , че онова няма ГО
    Тоя път ще бъдеш линчуван
    156 2.4JTD 136+ PS

  10. #265
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    щом трябва
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  11. #266

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Абре последно ще има ли разделение по групи или кой как дойде...

    На иструктажа ще разбереш

    ---------- Post added at 09:33 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

    ТАКСИТЕ, ГРИВНИТЕ и ДЕКЛАРАЦИИТЕ ЗА ПАСАЖЕР са 30 на брой, на пистата има само 7 каски на разположение и ще е невъзможно да има повече пасажери. БОНЕТАТА са задължителни за ползването на каски от организатора. Цена - 1 лев.

    КОМПРОМИСИ с правилата за управление на автомобили и возене на пасажери няма да има и ще се следят стриктно за нарушение!

    ТОВА Е ЕДИНСТВЕНО И САМО С ЦЕЛ НАШАТА БЕЗОПАСТНОСТ ФАКТИЧЕСКА И ПРАВНА!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  12. #267

    Default

    Аз тва с пасажерите по писта някакси не мога да го схвана, пистата е място за екстремно каране, и риска да се пребиеш е реален, мога да преживея ако сам повредя целоста на кожата си, но и да нося отговорност и за друга.......ся верно че всеки може да си разходи пасажера по пистата хаджипешовата, но пък тогава какъв е смисъла......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #268
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз тва с пасажерите по писта някакси не мога да го схвана, пистата е място за екстремно каране, и риска да се пребиеш е реален, мога да преживея ако сам повредя целоста на кожата си, но и да нося отговорност и за друга.......ся верно че всеки може да си разходи пасажера по пистата хаджипешовата, но пък тогава какъв е смисъла......
    +1 !

    Да не говорим , че пасажера тежи!

    А и какъв е смисъла да се въртят обиколки за време и после да се казва, че ако е нямало пасажер (излишен товар) , щяло по-добро време да се даде

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  14. #269

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз тва с пасажерите по писта някакси не мога да го схвана, пистата е място за екстремно каране, и риска да се пребиеш е реален, мога да преживея ако сам повредя целоста на кожата си, но и да нося отговорност и за друга.......ся верно че всеки може да си разходи пасажера по пистата хаджипешовата, но пък тогава какъв е смисъла......
    Преди да се качи въпросния пасажер подписва една декларация, в която до колкото си спомням носиш отговорност сам за себе си така че не виждам какъв е проблема, друг е въпроса че пък при тебе няма къде да се качи човек
    156 2.4JTD 136+ PS

  15. #270

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Преди да се качи въпросния пасажер подписва една декларация, в която до колкото си спомням носиш отговорност сам за себе си така че не виждам какъв е проблема, друг е въпроса че пък при тебе няма къде да се качи човек
    Ти остави тая работа с тая декларация, тя е за пред и спрямо пистата, ако аз се халосам някъде и пасажера ми предаде богу дух, то аз съм причинил смърт по непредпазливост, и на съда изобщо няма да му дреме че пасажера бил подписал нещо си.......аз жената отсвирих че искаше да се вози, камо ли други.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 18 of 40 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •