Page 31 of 40 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 451 to 465 of 586

Thread: track day 4

  1. #451
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Браво на всички - снимките са уникални!!!

    Ето линк и от мен - https://picasaweb.google.com/ivansir...anovo23052011#


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #452
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by dellltata View Post
    ако няма класове следващия път ще има ощеповече дразги и празни приказки ....които доста изчетох тук....баси кви тъпотии прочитох .......опити да се сравни орязана кола която се кара по веднъж годишно с всекидневни коли .
    или турбинирани коли и атмосферки...със сликове и стрийт гуми.
    така се губи смисълът на тоя пистов ден за каране...заменя се удоволствието от карането с некви цифрички..това е моето мнение и НЕДЪРЖА да го харесва някой.
    Тониииииии пак ли с енапи бе говедо

    ---------- Post added at 07:20 ---------- Previous post was at 07:20 ----------

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ей ша ма фанат лудите и ще изкорубя 147-цата Ша има интериора на двора и да насадя една седалка само тип корито, за да не се парзалям по тая кожа като луд, малко ще подобря и карането хахаха и дано сваля секунда - две
    Мани е после немоеж я сглоби
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #453
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ей ша ма фанат лудите и ще изкорубя 147-цата Ша има интериора на двора и да насадя една седалка само тип корито, за да не се парзалям по тая кожа като луд, малко ще подобря и карането хахаха и дано сваля секунда - две
    Точно ей тая глупост остава да направиш
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #454
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Абе и със спарка, и сега ми попрелива по малко хидравлика от казанчето......предполагам че не е само при мен, някой от тия дето караха по така да е имал същите наблюдения?
    Бацка, и при патладжанката (155) така беше, и ние се чудихме с Брат ми, но явно е нормално

    поздрави!

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  5. #455
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Majed_146 View Post
    Бацка, и при патладжанката (155) така беше, и ние се чудихме с Брат ми, но явно е нормално

    поздрави!
    Нормално е само на 16 волтовите, на 8-ците не се наблюдава тоя ефект, освен ако наистина не беснееш яко с волана в крайните положения.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #456
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Към управата на КАРБ и Алфисти БГ едно предложение :
    Мож' да е нескромно точно аз да го кажа, ма що не вземете да помислите за официален фУтограф на мероприятията на клуба (и съвместните такива де ...) - не искам да посочвам имена, но е хубаво някой с добра техника и усет към интересните моменти да се занимава с тия неща и да има някаква - не задължително материална - отплата за часовете, прекарани зад обектива и после пред монитора ...
    Пак да кажа - да не речете, че говоря за себе си - това е просто идея, която ми хрумна след поредната безсънна нощ пред монитора
    Last edited by Alfa User; 26-05-2011 at 19:35.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #457
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    В темата за снимките отправих едно предложение към управата на КАРБ и Алфисти.бг - ако някой му обърне внимание, ще има полза за всички мисля аз ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  8. #458

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Към управата на КАРБ и Алфисти БГ едно предложение :
    Мож' да е нескромно точно аз да го кажа, ма що не вземете да помислите за официален фУтограф на мероприятията на клуба (и съвместните такива де ...) - не искам да посочвам имена, но е хубаво някой с добра техника и усет към интересните моменти да се занимава с тия неща и да има някаква - не задължително материална - отплата за часовете, прекарани зад обектива и после пред монитора ...
    Пак да кажа - да не речете, че говоря за себе си - това е просто идея, която ми хрумна след поредната безсънна нощ пред монитора
    Що се отнася за Alfisti.bg

    Алекс, такива фотографи има и винаги е имало, както и оператори и т.н. Всички са помагали безвъзмездно заради идеята, заради хора от екипа и заради собствена отдаденост на марката и мероприятието. Ще спомена Георги Христов, Емил и Стефан Белеви, Иван Иванов, както и Венци Кутинков като моля тези, които са помагали с отразяването, но не ги споменавам да не се чувстват пренебрегнати.

    Аз съм много за да се заплаща всеки труд на човек на пистата, но това е непосилна задача.

    Давам ти прост пример.

    Един участник заплаща средно между 30-40 лева такса участие. (входа е друга тема и парите са за други разходи). В тези пари всеки получва:

    гривна, някаква висулка или друг вид пропуск, номер/а за автомобил, декларация, обработване, каска под наем, стойка под наем за транспондер, транспондер под наем, писта под наем, пожарна под наем, линейка под наем, стюарди под наем, времеизмерване, обработване и публикуване в интеренет (в което винаги сме били най-бързи от всички организатори), паркомясто, въздух под налягане - компресор, ток, както и възможността да попадне във официален видеоклип. Безжичен интернет. НАГРАДИ! ВСИЧКО ТОВА Е ЗА 30-40 лева с ДДС в повечето случай.

    Няма как да стане да се плаща на допълнителни фотографи, като така или иначе винаги има колега фотограф който присъства на пистата безвъзмездно заради някаква причина и помага на фенщината ни както примерно аз съм дал некви хиляди лева за да съм на пистата. ВСЕКИ ДОПРИНАСЯ С КАКВОТО МОЖЕ!.

    Аз и целият ни екип сме ти благодарни, че снимаш и после ни даваш достъп на снимките, както знаеш винаги ги включваме в нашите албуми от мероприятията. Но за заплащане на труда в случая и дума не може да стане.

    Виж колегите от КАРБ може да имат друга политика.
    Last edited by ne0; 26-05-2011 at 20:14.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #459
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Добре де ... в това, което написах изобщо не съм имал в предвид заплащане - написах "... не задължително материална отплата ...". Плюс това ясно казах, че не препоръчвам себе си !
    Съжалявам, задето сте ме разбрали по този начин.

    П.П. Ако трябва - последните ми постове да бъдат изтрити.
    Last edited by Alfa User; 26-05-2011 at 20:55.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  10. #460

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Добре де ... в това, което написах изобщо не съм имал в предвид заплащане - написах "... не задължително материална отплата ...". Плюс това ясно казах, че не препоръчвам себе си !
    Съжалявам, задето сте ме разбрали по този начин.

    П.П. Ако трябва - последните ми постове да бъдат изтрити.
    "... не задължително материална отплата ..."

    А ти забеляза ли че цял ден във фейсбук и по скайп се разменят твои снимки с твоето име отдолу. Според мен по-голяма отплата няма. Което си е и реклама, сигурен съм че ако на някой колега му е направило впечатление творчеството ти при някакъв друг случай, когато му трабва точно човек като теб ще знае към кого да се обърне. Мисля, че не е малко. Все пак покрай тия мероприятия се познаваме с повечето хора тук. Не ме разбирай погрешно просто ти представих нещата при нас в прав текст.

    В момента подготвяме поименни албуми с фотографии на отделните хора снимали на пистата за да не са на едно място както друг път защото не всики се подписват на сниките.

    Ще съм ти много благодарен ако и ти предоставиш снимките ти за нашия сайт.

    Поздрави!
    Last edited by ne0; 26-05-2011 at 21:11.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #461
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Според мен може да се спретне някакво конкурсче за снимки от такива мероприятия. Може да има някаква дребна наградка, примерно едно или повече шишета уиски, които да се изпият дружно......

    Аз например мога да предоставя шишенце огнена вода срещу няколко хубави фотоса на моя кенеф. Горкия му беше за първи път да излизе извън София след тоталната промяна.
    Last edited by Bobi_33; 26-05-2011 at 21:16.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  12. #462
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    @ Нено : Абсолютно си прав, човече - аз снимам за удоволствие, и ме радва, когато хората харесват това, което съм сътворил. Просто ми мина една идея в главата, и адски съжалявам, че не можах да я обясня добре, което доведе до това леко разногласие.
    Знаеш, че винаги можете да разчитате на мен за такива неща (стига да мога да присъствам), и не искам нищо в замяна - радостта на хората след това ми стига!
    Колкото до предоставянето на снимките - кажи ми на лично в какъв размер ги искате (макс 1600х1200) и как да ви ги пратя, защото в момента папката за тракдея е 550МВ и не е подходяща за пращане по мейл или в архив (заради влошаването на качеството).
    Не искам да имаме разногласия, приеми извиненията ми за не добре изложената мисъл (или липса на такава). До нови срещи !

    @ Bobi_33 - тая идея мисля че може да получи широка обществена подкрепа !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #463
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post

    В момента подготвяме поименни албуми с фотографии на отделните хора снимали на пистата за да не са на едно място както друг път защото не всики се подписват на сниките.
    Супер а ще има ли официално видео,както за всеки предишен Трак дей?
    146 Turbo

  14. #464

    Default

    Качването на сниките на сайта ни започна:

    http://www.alfisti.bg/

    ВИДЕО ЩЕ ИМА ЕСТЕСТВЕНО!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #465
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Супер а ще има ли официално видео,както за всеки предишен Трак дей?
    Ще има естествено, но трябва повечко време за обработката му. Та се очаква другата седмица някъде.

    Ух Нено и с големи букви го е написал ма аз пак не го видях......та сори за повторението

Page 31 of 40 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •