Page 12 of 40 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 586

Thread: track day 4

  1. #166
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    .....

    За напред се въздържайте от такива коментари,видяхте малко свобода и ще се качите на главите на хората.

    Като не ви харесва,недейте да влизате в форума!!!!!

    Last edited by drigata; 10-05-2011 at 22:17.
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  2. #167

    Default

    eх... КРЪЧМАРИНО дори не видех кво си писал...


    иначе НИКО с 131 -цата е обещал да ни навести ако шефа му е благосклонен, поне да му открадна джантите с новите гуми

    Мисля този ФИАТ ако дойде е достатъчен

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #168
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Определно си струва тая кола ...
    Има една червена , турбо , не Алфа ... ама е под въпрос още
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  4. #169
    започва да се пристрастява ivanko_rs's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Определно си струва тая кола ...
    Има една червена , турбо , не Алфа ... ама е под въпрос още
    Биели ли търсите?

    edit

    Явно съм объркал колите и градовете,сори

    Аз за късмет останах без работещ фазов датчик Дано успея да намеря тия дни че са доста редки....
    Last edited by mitaka_cs; 10-05-2011 at 23:06.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

  5. #170
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    бе за фиат, ако се развиват нещата нормално и колата е добре след драга на 22-ри в Сливен, има вариант да се запътим след това направо към Калояново, да преспим и на 23-ти да сме рано-рано първи на пистата
    Това сега ми хрумна, понеже вчера махнах най-накрая АБС-а.
    оказа се при огледа на накладките, че колата с левите си гуми е спирала на около 50% само, десните са вършели работата.
    Та се надявам да падна под бленуваната минута (стрийт полусликове) вече с едно по-сериозно и късно спиране там където може

  6. #171
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Определно си струва тая кола ...
    Има една червена , турбо , не Алфа ... ама е под въпрос още
    Мисля че има надежда и тая кола да бъде на пистата Тошко-въпрос на време е засега!
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  7. #172
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Насе ... все ще я замъкнем според мен . Заслужава си да се закара !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  8. #173
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Има много голяма вероятност една Ланчиа Бета да дава газ с нас на 23-ти. Както и да е докато не се видим сутринта на брифинга всичко друго са празни приказки .
    Междувременно ние продължаваме да се готвим почти денонощно
    Alfa Romeo 75 24V

  9. #174
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    А пък аз се моля тоя път да успеят да ми монтират сликовете на джантите ахахахха

    Пратиха ме при Дани от Казичане, ще видим той какво ще направи
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #175

    Default

    Quote Originally Posted by ivanko_rs View Post
    Като ги гледам господата от двата форума най-много ги влече къде ще се напият и да си снимат подредени колите,а не да покажат темперамента на италиянките си.Ама .....различни собственици различни виждания.
    П.П.Ники,погледни раздел "Тунинг" във фиатския форум и ще видиш поне 5 теми за Пунто ГТ,ама явно всички тия Пунто-та се карат само в права посока
    Проблема е в това че много хора си правят една колица за кеф, влагат малкото си излишни парици в нея, гледат я като писано иице, и някак си не им се нрави идеята че могат да я намажат на някоя стена, или да я бухнат в гумите за части от секундата....а и не върви да дойдат само и да се разкарват по пистата с по 3-4к обм макс......ако всеки от тях имаше втора ежедневна кола, ако имаше повече пари да вложи в нещо дето да става за ръчка и собственика знае че може да го прежали, нещата щяха да са други.......просто финансиите на хората са ограничени, ся знам че всеки теоретично мое да задели едни 3-4стен лева за мероприятие от сорта, но аз лично не видя никой за тва че не иска да повърти гуми по завойте......

    ---------- Post added at 02:11 ---------- Previous post was at 02:09 ----------

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Междувременно ние продължаваме да се готвим почти денонощно
    Я кои пишат по късни нощи, явно денонощно го правят......неска разбрах защо искат такива диви пари за преходни фланци от 5х98 към 4х98.......цял ден с тва се цапах, и пак ми остана за утре.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #176
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default

    Прав си Иване, ама ако не ми мине котка път ще отсрамя форума и на пук на всички GT-та ще карам колкото и да ми е маломощен мотора!! Ще го избивам на окачване и леки джанти!

  12. #177

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Както и да е докато не се видим сутринта на брифинга всичко друго са празни приказки .
    E това е истината... Сигурно ще има записани, които да не могат по някаква причина да карат, но пък и с тая "оферта" за клубни членове, си мисля, че някой може на място да се "прежали"

  13. #178

    Default

    Малко от подготовката на старозагорската агитка.......

    На вашето внимание представям познатите миналогодишни жетедета, в левия коридор забелязваме засега единствения претендент за приза "Най - бърз параход на сухо" с кръмчия лицето М.М......с малко софтуерни и хардуерни промени, скромните поставени цели са подобряване на собствените времена......
    В десния коридор е за отбелязване силното присъствие на миналогодишния носител на приза за най - много навъртяни километри на тракдей......както на пистата, така и в площите за сигурност извън нея......той е на опашката за подмяна на 6 задни щанги и шенкели, поради офроад склонноста му се реши той да е новия тестер на нов тип задни тампони за преден долен носач на 156........


    Силно оръжие в арсенала на печките са четирите нови слика, с който ще бъдат накичени предните им джанти......


    Бодрия състезателен дух е обхванал сервиза от месец насам, и обикновенно в такива моменти не се взимат адекватни решения.....въпреки това се реши да се закупи Алфа 145, която да бъде ползвана за "пистово забавление"......във връзка с неадекватните решения, и склонноста на ръководителите по висшите етажи към нафтата, естественно се взе погрешното решение двигателя да е 1.9жтд.......







    Вече пети ден всичкото монтьор се върти на пета около нея, ремап, нови спирачки, визуален тунинг, нови джанти, и бранд ню нови гуми.......единственото хубаво нещо което ще се случи покрай тази кола е че най - накрая ще се направят полиуретанови тампони за моста на 145, а те ще стават и за купето ми, а това е много добре......днес се постави символичен рекорд, за 3 часа - сваляне на мост, избиване на старите тампони, взимане на мерки, и изработка на нови тампони........монтажа остава за утре.......
    С оглед на някой фирмени прегрешения, наказан да кара тва нещо, беше един от малкото останали служители, каращи с истинското гориво - Делян Генев......единствените инструкции към него засега са колата да не бъде обръщана през таван, леки странични удари са приемливи и допустими.......
    Общо взето цялата друга седмица клиентите ще бъдат оставени на стендбай, поради последните и финални приготовления.....
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 12-05-2011 at 18:58.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #179
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by xctr View Post
    Прав си Иване, ама ако не ми мине котка път ще отсрамя форума и на пук на всички GT-та ще карам колкото и да ми е маломощен мотора!! Ще го избивам на окачване и леки джанти!
    Браво колега а мотора няма значение то от "бегачките" файда никва кат вървят само по равно и направо.....

    Феро евала ви права на целия сервиз, голяма подготовка голям ентосиазъм, нови сликове........

  15. #180

    Default

    Мани бе, чак ми е жал като знам че могат да станат на салата за 5-10 обиколки на тия коли точно.........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 12 of 40 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •