Page 25 of 40 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast
Results 361 to 375 of 586

Thread: track day 4

  1. #361
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    евала момци евала
    Last edited by didko_boy; 24-05-2011 at 20:29.
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  2. #362

    Default

    Ники е напълно прав и подкрепям написаното с 2 ръце!!!
    За калояново си трябват едни нови или много хубави сликове,олекотена конструкция (да не товари окачване с масата и спирачките) и един мотор с добър респонс.
    Last edited by kocta; 24-05-2011 at 20:49.
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  3. #363
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    и хидравлика щото мамата си ебало еййй
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  4. #364

    Default

    Quote Originally Posted by 1912 View Post
    и хидравлика щото мамата си ебало еййй
    На Теб не ти трябват такива екстри :P
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  5. #365

    Default

    и най-вече разбиране на това какво се случва.... да не изпадаш в заблуди и мисли за грешни неща. Просто каране му е майката.

    И да не се слушат приказки на хора които са карали само пред компа.

    Мен ми беше тежък деня... както обиковенно

    Но този път бая проблеми:


    Счупих зверски джанта.
    Нови гуми. Нови настройки.
    Изтече ми всичкото масло. 2 обиколки карах без масло докато не излетях качествено от пистата заради омаслени гуми.
    После гуми в масло.
    После не ми достигна масло.
    Накрая ми трябваше бая време докато настроя колата как да спира и така.

    Та за цитираните ми думи от Феро си седя и пак ги давам за съвет ако мога да съм от тази позиция.

    Към момента колата ми е 990 кг с 16 ките и гориво 40 литра. Мотора е около 125-30 коня примерно, но не повече. Те това е... Нямам някакви мании и т.н... верно има промени по ходовата част ама нищо извънземно.

    Но е факт че времената на всички се подобряват, което е много добре. Дано следващия път има още по-бързи коли.

    Радвам се за Ники че кара добре, но очаквах да ме бие (не че тази разлика е нещо, то си беше късмет )... макар че щях да дам и отпор на по-ниски времена

    п.с. Престанете с тези сток мок и т.н. приказки... смешни са. Всеки кара с каквото иска и може.
    Last edited by ne0; 24-05-2011 at 21:50.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #366
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    малко снимки и от нас
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1204.jpg   IMG_1205.jpg   IMG_1206.jpg   IMG_1208.jpg   IMG_1209.jpg  

    IMG_1212.jpg   IMG_1213.jpg   IMG_1214.jpg   IMG_1215.jpg   IMG_1218.jpg  

    IMG_1219.jpg   IMG_1221.jpg   IMG_1222.jpg   IMG_1223.jpg   IMG_1225.jpg  

    IMG_1228.jpg   IMG_1229.jpg   IMG_1230.jpg   IMG_1234.jpg   IMG_1236.jpg  

    IMG_1237.jpg   IMG_1239.jpg   IMG_1246.jpg   IMG_1256.jpg   IMG_1270.jpg  

    IMG_1273.jpg   IMG_1274.jpg   IMG_1275.jpg   IMG_1278.jpg   IMG_1279.jpg  


    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  7. #367
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Евала за поста на Ферариста и на Нено.

    Открили са истината за карането на Калояново (а това е видно и по времената който дават) и я споделят с всички.

    Аз от скромния си опит също видях разликата от минали трак дей с лоши гуми и този трак дей с хубави гуми дори и стрийт.

    Към всички които постоянно сравняват и се опитват да дразнят останалите:
    Не е важно само кой какво е направил и какво време е дал. Важното е че всяка една обиколка на пистата направена от вас е опит, доставила ви е удоволствие, заредени се с настроението от цялото събитие.

    Както казава Нено - Каране му е майката...................
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  8. #368
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  9. #369
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Да да, забравих да го спомена и това - докато гледах под калниците видях, че отпред е с някакви зимни гуми ГТ-то...

    А към другите коментатори (те си знаят кои са): пичове, напълно съм сигурен, че Алфа Ромео (/Ланчиа/Фиат) не е вашата марка коли! Такава комплексарщина е присъща на 1-2 други марки коли и аз на ваше място бих се насочил натам... Ей такива като вас могат да откажат един истински фен на беллите макини от фенщината му, вЕрвайте ми!
    Поздрави от Пз групата
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  10. #370
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Евала батки, ей ся се съвзех от умората......
    Браво на всички участници и достойното им представяне. Гордея се че представихте така добре италянките.

    Най-големия трак дей, съжалявам че местата свършиха а имаше още желаещи - другия път момчета и по от раничко.

    Специални благодарности на Вентура гараж, без които нямаше да се справиме, както и на Спецназ за осигурените награди.

    Надявам се следващия трак дей да е още по добър.

    ЕЙ и да престанете с глупостите кои кои бил, каква му била колата, цялата работа е за кеф, защото предишната вечер така се караха 20 фолксвагенджии на пистата и беше голям смях отстрани, не искам да заприличваме на тях.


    И още веднъж благодарности на Вентура и най вече Боби33 че деня преди да тръгнеме сменихме съединителя на ГТВ-то та да се повоза и аз с нещо по пистата /тъй като за 75-цата не ни пристигнаха амортисъорите/ и се оказахме без кола

  11. #371
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Колега, не така! Нищо не съм казвал или писал за теб, за да ми намесваш името! Колко е бърза колата, как съм я карал, какво ми е коствало да я направя и защо дава такива времена си е лично мой проблем! Мешайте си капите кой бил по-бърз и кой кого прескачал колкото искате, но избягвай да намесваш мен, брат ми и колата ни. Имай уважение към труда на другите! Ние поне бяхме на пистата и карахме!

    иначе огромно евала на всички участници, браво на организаторите и на публиката! Супер беше! Аз съм доволен!
    Нямах нищо лично към когото и да било. Просто хванах две турбо коли с време над времето на атмосферките. Разбира се че Ви уважавам. Не съм искал да обидя никого. Просто случайност от списъка това е.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  12. #372
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Много хубав ТракДей
    Огромни Благодарности на организаторите

    Хубаво време, хубава скара, адддскиии много хубави и добре подготвени италианки Супер много се израдвах на всички

    Аз лично останах доволен, че моята алфа за пореден път ме доведе на състезание, изкара даването на газ от двама "пилоти" и безпрепятствено ме прибра до София Много останах доволен от вървежа и стабилността, но това не беше достатъчно да се представя/им(с 2рия пилот) по-добре спрямо миналата година

    Големи благодарности и на “КЛУБ „АЛФА РОМЕО” БЪЛГАРИЯ”, които бяха спонсор на мероприятието и позволиха всички членове на клубът да се присъстват и състезават безплатно

    П.П Пак се извинявам на Ферариста, че (единия път аз, единия път 2рия пилот) му объркахме даването на газ, ама толкова бързо ни настигаше, чеее някак си късно регирахме(бе ошашавихме се) на идването му ии пропускането...
    Last edited by VFTI; 24-05-2011 at 23:27.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  13. #373
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by 146_TTI View Post
    Дигиталния ми е преско4ил дедовия,немога да разбера ти какав го раздаваш,и не ми е ясно защо се гордеете 4е мега барзата 147 на Дигаталния вравя една кола зад мен догато не запо4нах да спирам за завоя
    Само не разбрах къде съм казвал, че 147-цата е "мега бърза" ?? Точно пък аз съм човека, който може би най-малко от всички писали въобще в темата претендира и някога е претендирал, че колата му е бърза, мощна и мега бегачка...

    Относно въпросната права...Аз те застигнах още на кроасана, принципно имах възможност да направя глупостта (добре, че не я направих) да пробвам да мина пред теб още в завоите след него...

    Изчаках, както ни беше казано на ИНСТРУКТАЖА "ако някой бъде застигнат и видимо е по-бавен (дали поради техническа повреда или друго аз не знам какъв е бил случая точно при теб), то пропускането на другия автомобил да става само на правата...".

    На самата права, не знам пак казвам технически проблем ли си имал или какво, но започнах леко по-леко да те застигам, изравнихме се, ти явно си започнал да спираш, защото аз минах пред теб...Трябваше да се спира рязко, но бяхме много близо един до друг и честно казано не исках да си пробвам късмета дали можеш да спреш безопасно зад мен или в мен....Та просто реших да се разходя малко в къра за всеки случай. Видях, че и ти до някъде ме последва в тревите де....

    Като цяло тая случка ми се стори излишно рискована (може и да не съм прав). Според иструктажа, а и чисто от колегиална гледна точка като видиш, че някой се движи с по-бързо темпо още в началото на правата пускаш газта, за да се разминем без инциденти и всеки по живо по здраво... Като ме пуснеш по този начин пред теб не означава, че моята кола е мега бърза бегачка или нещо такова.

    Все пак всички караме уж за кеф и всеки иска на края да си се прибера у дома жив и здрав и с цяла кола...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #374

    Default

    Призовавам Ви излишните лоши неща да спрат защото са излишни. БЪДЕТЕ ПОЗИТИВНИ ВИНАГИ!

    Към Дигиталния.... постъпил си правилно и си убеден в това, нали, взел си решение, нямало е инцидент. Има 100 начина да се избегне инцидент, но и един е правилен. Посъпил си правилно. Толкова. Както и другия колега.

    Понякога е супер добре след такава случка просто да го обсъдиш с въпросния колега с думи като хора.

    "Абе брат може и аз да не съм прав ама виж каква я направихме - ДА И ДВАМАТА СТЕ ГО СГОТВИЛИ" и съм сигурен че ще станете повече приятели отколкото каквото и да е. ТАКА ТРЯБВА ДА СЕ ПОСТЪПВА.

    Иначе Дигитален евала за карането и съм сигурен, че сам знаеш, че можеш още със същата кола на същата писта да дадеш много по-добро време и това ще стане. Мисли за това не за странични неща. Мисли да изпозваш дая спирачка по-малко.


    АБЕ нормално е всеки да има емоции и да е с преповдигнат адренали, състезателно или не, всеки петрол хед на пистата поглежда времената и дава газ. И то забелязах, че почти всички постъпват правилно и си следят времената - своите и целят да подобрят тях. Евала. Много хора разбраха днес къде са в класирането.

    Та нормално е да има и разпри, но СЪМ СИГУРЕН ЧЕ АКО ОБЩУВАМЕ КАТО ХОРА ЕДИН С ДРУГ, А НЕ СЕ ОСТАВЯМЕ ТРЕТИ ЛИЦА ДА ГОВОРЯТ ВМЕСТО НАС КАТО В ДЕТСКА ГРАДИНА ВСИЧКО ЩЕ Е ОК. Големи хора сме

    БРАВО НА ВСИЧКИ ЗАБРАВЕТЕ ЗА ГЛУПОСТИТЕ. БЕШЕ ЕДИН СТРАХОТЕН ДЕН!!!!


    ще ти дам един прост пример..... за позитивизъм...

    като ми изтрака мотора ... вместо да се тревожа много много за него с Жоро се захванахме да чистим гумите и джантите от масло като вътрешно изклщчвах вероятността да е счупен. Измихме гумите, колегите бяха сменили фитър наляли масло, взех от колеги да допълня запалих и дадох времe макар и с късметлийска разлика, най-добро. СИГУРЕН СЪМ ЧЕ СТАНА ЗАРАДИ ПОЗИТИВНО МИСЛЕНЕ НА МЕН И ХОРАТА ОКОЛО МЕН И 4-те човека които ми дадоха масло.
    Естествено имаше и такива, които ми развалиха настроението, но такива ще има винаги. МИСЛЕТЕ ПОЗИТИВНО И ЩЕ СЕ СЛУЧВАТ ХУБАВИ НЕЩА.

    ЩЕ СПОМЕНА ДАГИ и ЛЮБО... ами те цял ден знаеха, че ще счупят колата и си й даваха газ .... с УСМИВКА... мисля че се накефиха... щото са пичове, голяма работа за колата...
    Last edited by ne0; 24-05-2011 at 23:46.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #375
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Аз съм доволен от трак дей 4 ! Само съжалявам , че бях с френската кола и си тръгнах рано ... но просто нямаше как да стане иначе . Видях се с много хора , с които не съм се виждал доста време
    Евала ... и за организацията и за карането ! От Пазарджик тръгнахме 17 коли !
    Беше супер всичко ... само интриги да няма , че грозно ! И мирише !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

Page 25 of 40 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •