Page 2 of 40 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 586

Thread: track day 4

  1. #16
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Тъй като не чета тази част на форума виждам темата току-що. Обещавам Ви, че този път отново ще Ви замерям с парчета гума, ще вдигам пушилка и че този път с останалите простаци ще надминем себе си в момента когато ни се предостави поле за изява . Дано колите ни издържат и най-важното всички да се приберем живи и здрави.
    Амин!
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #17
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Там сме !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  3. #18

    Default

    махам, то няма как да не дойдеш... шото ша та доведат..

    Абе тука си траят Бобо и Миро, а в неделя са загърбили драгаджийските припадания и са участвали в едночасовото на Калояново... барем Миро разбере къде е истината за бързите коли и да се престраши да дойде на този трак дей...

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    махам, то няма как да не дойдеш... шото ша та доведат..

    Абе тука си траят Бобо и Миро, а в неделя са загърбили драгаджийските припадания и са участвали в едночасовото на Калояново... барем Миро разбере къде е истината за бързите коли и да се престраши да дойде на този трак дей...
    Хахаха да не дое QV то с убави гуми и леб да не им се яде на пистджийте За ужасни гуми и първо стъпване на писта на собственика колата даде 1,05,60, 6то време в генералното класиране от 20 участника и първо време за кола с стрийт гуми. И най-важното не мръдна за 1 час на пистата на целата газ без никаква почивка.
    Пожелавам на трак дея да има толкова публика колкото сега в неделя имаше.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_4229.jpg  
    Last edited by thecleaner; 19-04-2011 at 01:26.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Ще дойда бе, само да сме живи и здрави.
    Вчера никой не вярваше, но колата издържа един час на цялата газ, даже и завършихме 6ти от общо 20. С гумите се поизложих доста, марката на предните вече не се чете, а и се белят на люспи. След състезанието имахме няколко дребни кусура - хидравлична помпа в кофата, висящ заден стоп, хъркаща трета, а и за да ни е по-интересно прибирането накрая, в Пловдив пукнах лекичко картера. В София си източих 4те литра отдолу де, така че няма страшно .
    Доста е зарибяващо, голям кеф беше.
    Мерси много на всички, които дойдоха!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails image.php.jpg  
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  6. #21
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    махам, то няма как да не дойдеш... шото ша та доведат..

    Абе тука си траят Бобо и Миро, а в неделя са загърбили драгаджийските припадания и са участвали в едночасовото на Калояново... барем Миро разбере къде е истината за бързите коли и да се престраши да дойде на този трак дей...
    Нищо не загърбвам аз И на теб ще кажа - за драг ти трябва силна кола за пистата ти трябва пилот А в неделя доказахме на всички неверници че един добре подготвен ТС с фабрични карантии може да върви повече от истински бегачки на пистата и най-важното ТС-а няма чупене когато всичко е направено както трябва
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by миро View Post
    Ще дойда бе, само да сме живи и здрави.
    Вчера никой не вярваше, но колата издържа един час на цялата газ, даже и завършихме 6ти от общо 20. С гумите се поизложих доста, марката на предните вече не се чете, а и се белят на люспи. След състезанието имахме няколко дребни кусура - хидравлична помпа в кофата, висящ заден стоп, хъркаща трета, а и за да ни е по-интересно прибирането накрая, в Пловдив пукнах лекичко картера. В София си източих 4те литра отдолу де, така че няма страшно .
    Доста е зарибяващо, голям кеф беше.
    Мерси много на всички, които дойдоха!
    Трябва да знаеш, че не е важно с какви гуми си на пистата, а че си там. Тоз който е бил на пистата знае кое колко струва. Важното е, че сте били и сте давали газ, колкото сте могли. Следващия път повече. И за тези изконсумирани железа... нормално Успех в бъдещи начинания на пистата!!!!


    не знам Аспарух какво чака.... Има кола... кара както трябва, даже повече от колкото трябва

    П.С. ДИМИТЪР КАМИЛКОВ -0894446308 от Бургас има около 20 бр. хубави 17-ки сликовe на 50-70 лева.... КУПУВАЙТЕ!!!!!!!
    моля това да не се счита за реклама а за помощ на колегите които търсят гуми
    Last edited by ne0; 19-04-2011 at 12:19.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    П.С. ДИМИТЪР КАМИЛКОВ -0894446308 от Бургас има около 20 бр. хубави 17-ки сликови на 50-70 лева.... КУПУВАЙТЕ!!!!!!!
    моля това да не се счита за реклама а за помощ на колегите които търсят гуми
    Ще взема да се възползвам ако са по меки, че имам 8 от най - твърдите мишелинки, и трябва да правя чудо за да ги стопля.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #24
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Ай кажете на лично нещо за сликове 15 или 16 на по тънка цена да ги карам на Калояново с 155-цата?
    Стандартните са ми за 15 ки 205/50/15, 195/55/15, а за 16-ки - 205 /45/16
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  10. #25
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Ай кажете на лично нещо за сликове 15 или 16 на по тънка цена да ги карам на Калояново с 155-цата?
    Стандартните са ми за 15 ки 205/50/15, 195/55/15, а за 16-ки - 205 /45/16
    За 16-ки направо забравяш освен ако нямаш бесен късмет 15-ки можеш да си намериш
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  11. #26
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    За 16-ки направо забравяш освен ако нямаш бесен късмет 15-ки можеш да си намериш
    То даже 15-ки по ме устройва, защото 16-ките са ми с монтирани летни гуми, а на 15-ките ще махна зимните и ще сложа сликове или в краен случай някакви 15-ки за пистата
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by миро View Post
    Ще дойда бе, само да сме живи и здрави.
    Вчера никой не вярваше, но колата издържа един час на цялата газ, даже и завършихме 6ти от общо 20. С гумите се поизложих доста, марката на предните вече не се чете, а и се белят на люспи. След състезанието имахме няколко дребни кусура - хидравлична помпа в кофата,
    ПРи мен също се беше забелязало леко "кипване" на хидр течност, сега сложих един "радиатор" за хидравликата дето е с 3-4 ребра повече, и го сложих точно пред единия от отворите за халогените за да го пере въздуха челно.....
    1 и 5 е добро време, с сликове времената са от 3 до 5 сек надолу според това с какви сликове си, и с какви стокови гуми си бил......
    Тва за килата го оставяме настрани, щото там няма какво да си говорим, но като цяло 145-цата е много по добре за не особенно бърза писта като Кал, където по къса и тясна кола се изнизва по бързо по бавните завой.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    като цяло 145-цата е много по- добре за не особенно бърза писта като Кал, където по къса и тясна кола се изнизва по бързо по бавните завой.....
    тука нещо ми се оплакваш а???? мухаххах или оправдаваш??? Господин картингист ако успея да те бия и с/у 2.5 мотора ти, ша та спукам от гняс да знаеш, демек стягай си гащите...

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #29
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    тука нещо ми се оплакваш а???? мухаххах или оправдаваш??? Господин картингист ако успея да те бия и с/у 2.5 мотора ти, ша та спукам от гняс да знаеш, демек стягай си гащите...
    па то откога голям мотор дава "+" на бавна писта


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    па то откога голям мотор дава "+" на бавна писта
    бе незнам някой "пилот" да се е оплакал че му е мощна колата...

    земи пробвай с 1.6 мотор тогаз или 1.4

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 2 of 40 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •