Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 586

Thread: track day 4

  1. #31
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    бе незнам някой "пилот" да се е оплакал че му е мощна колата...

    земи пробвай с 1.6 мотор тогаз или 1.4
    Аз карам 1.8 дето е като 1.4


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #32
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    Аз карам 1.8 дето е като 1.4
    Хехех и аз бях така до миналата година

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ще взема да се възползвам ако са по меки, че имам 8 от най - твърдите мишелинки, и трябва да правя чудо за да ги стопля..... .
    Какви са твоите смеси ? Аз имам N24 и N20..
    Last edited by digitalundgrd; 19-04-2011 at 15:35.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    тука нещо ми се оплакваш а???? мухаххах или оправдаваш??? Господин картингист ако успея да те бия и с/у 2.5 мотора ти, ша та спукам от гняс да знаеш, демек стягай си гащите...
    Няма да моеш, ще избягам и поне година няма да чета форума......

    ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:51 ----------

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Какви са твоите смеси ? Аз имам N24 и N20..
    Трябва да сляза да видя какъв код беше....
    S9B - e кодчето......
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 19-04-2011 at 22:37.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #34

    Default

    днес и бай Змей потвърди участието си на трак дея...
    специален екип журналисти ще следят представянето му на пистата муаахахах

    п.с. от еко министерството също ще пратят екипи да следят дизелите по пистата

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #35
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by миро View Post
    Ще дойда бе, само да сме живи и здрави.
    Вчера никой не вярваше, но колата издържа един час на цялата газ, даже и завършихме 6ти от общо 20. С гумите се поизложих доста, марката на предните вече не се чете, а и се белят на люспи. След състезанието имахме няколко дребни кусура - хидравлична помпа в кофата, висящ заден стоп, хъркаща трета, а и за да ни е по-интересно прибирането накрая, в Пловдив пукнах лекичко картера. В София си източих 4те литра отдолу де, така че няма страшно .
    Доста е зарибяващо, голям кеф беше.
    Мерси много на всички, които дойдоха!
    Каза ми на мене Дългия,че с Бобо сте разчупили драгаджиийските приоритети и сте газили по Калояново!Евала и пожелавам на целия форум един прекрасен Италиан Трак Дей да си спретне!Дано има повече коли за да има повече спортна злоба и и да е по интересно!
    Спортно окачване Race Land.Генерация,със спортни катализатори.Спортен фитър FK,,въздухозаборник от 328(Е46)сменен дебитомер от 328(Е46),тръба в бронята.Изпразнен багажник,(разкостен до нулата).Снимката Е30 325(192к.с) моята гордост!

  6. #36
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Трябва да знаеш, че не е важно с какви гуми си на пистата, а че си там. Тоз който е бил на пистата знае кое колко струва. Важното е, че сте били и сте давали газ, колкото сте могли. Следващия път повече. И за тези изконсумирани железа... нормално Успех в бъдещи начинания на пистата!!!!


    не знам Аспарух какво чака.... Има кола... кара както трябва, даже повече от колкото трябва

    П.С. ДИМИТЪР КАМИЛКОВ -0894446308 от Бургас има около 20 бр. хубави 17-ки сликовe на 50-70 лева.... КУПУВАЙТЕ!!!!!!!
    моля това да не се счита за реклама а за помощ на колегите които търсят гуми
    Един въпрос , имали смисъл на 156 да се слагат 17ки сликове? Или да се търсят по малки например 15ки?
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  7. #37
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    днес и бай Змей потвърди участието си на трак дея...
    специален екип журналисти ще следят представянето му на пистата муаахахах

    п.с. от еко министерството също ще пратят екипи да следят дизелите по пистата
    А има ли някакъв проблем,ако от сега обявя че ще се записвам на място?

    Че с тия балове.....до последно нищо немога да кажа със сигурност
    146 Turbo

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by CrazyElement View Post
    Един въпрос , имали смисъл на 156 да се слагат 17ки сликове? Или да се търсят по малки например 15ки?
    Това е нещо което е много относително, има значение с каква кола си, колко тежи, колко може да я караш, какво искаш да постигнеш, къде ще я караш, и още няколко неща.....чисто теоретично 15ки се развъртат по бързо, но имат по малка стъпка, 17ките се развъртат малко по бавно, но имат по голяма стъпка......
    Ако нямах 8 джанти 17ки, и трябваше да почна от някъде, за това което имам щях да търся 18ки.....
    Но както ти казах тва е много относително и зависи от много неща, няма универсален отговор, на пистата всичко е компромис между поне 2 фактора.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #39
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Това е нещо което е много относително, има значение с каква кола си, колко тежи, колко може да я караш, какво искаш да постигнеш, къде ще я караш, и още няколко неща.....чисто теоретично 15ки се развъртат по бързо, но имат по малка стъпка, 17ките се развъртат малко по бавно, но имат по голяма стъпка......
    Ако нямах 8 джанти 17ки, и трябваше да почна от някъде, за това което имам щях да търся 18ки.....
    Но както ти казах тва е много относително и зависи от много неща, няма универсален отговор, на пистата всичко е компромис между поне 2 фактора.....
    Ясно , значи има кяр от тях
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    А има ли някакъв проблем,ако от сега обявя че ще се записвам на място?

    Че с тия балове.....до последно нищо немога да кажа със сигурност
    Принципно, не освен ако не се стигне максимален брой участници, което не ми се вярва да се случи, а той ще около 45

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #41
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Принципно, не освен ако не се стигне максимален брой участници, което не ми се вярва да се случи, а той ще около 45
    На втория трак дей по спомен мисля ,че бяха записани 48 участника....а сега като чета, бая народ се кани да спортува

    Викаш има вероятност да дойда на пистата и да немога да се запиша ?!?

    Колко е максималния брой коли които могат да участват?
    има ли някакво ограничение според правилниците ?
    146 Turbo

  12. #42

    Default

    не ограничение няма, но по принцип опита показва, че на нашите мероприятия тавана е толкова към 45 коли за да не се чака много за каране, защото на последния свободен ден съм чакал средно по един час за да се пусна, на края на деня чаках близо два, добре беше Живко, че ме предреждаше постоянно.

    А И ТАЗИ ГОДИНА МИСЛИМ ДА СЕ ПУСКАМЕ ПО ГРУПИ КАТО В ГЪРЦИЯ С ЦЕЛ ПО-ГОЛЯМ РЕД И ПО РАВНОСТОЙНИ СЕСИИ.

    п.с За сега са ... към 20 човека записали се, но все пак има още малко време до края на 30 левовия срок... скоро като ни остане време ще публукуваме и временен списък.


    ЧЕТЕТЕ И ПРАВИЛНИКА... КОЙТО Е ЗАПИСАН СУТРИНТА ... ТОЙ ЩЕ КАРА. СЛЕД СТАРТИРАНЕТО НА КОЛИТЕ НЯМА ДА СЕ ЗАПИСВАТ ДРУГИ УЧАСТНИЦИ. ЦЕЛТА Е ВСИЧКИ ДА СА НА ЛИНИЯ СУТРИНТА.... ЩЕ ИМА И ОБЩА СНИМКА на участниците
    Last edited by ne0; 21-04-2011 at 12:39.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  13. #43

    Default

    Тримата обичайни хайвани от СТЗГ неска пуснахме 9000 стотинки по сметката, и се водим записани......печките си купиха бранд ню сликс......язък.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #44
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    И ПЗ четата нарастна с още един......
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

  15. #45

    Default

    само да вметна, че 75-ците са почти десет

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •