Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Програма на Италфест 2011

  1. #16
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Точно заради разминаванията от
    миналата година реших да попитам
    Да не се явим пак неподготвени

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  2. #17

    Default

    Здравейте ! Искам да попитам, ще има ли възможност за свободни стартове, освен по класове.

    Питам, понеже колата ми ще е със полусликове, и няма да мога да карам в клас Б, а за клас С съм слаб, което значи , че може да направя и само един старт в клас С и после на скамейката. Та ще мога ли да направя няколко "квалификационни" старта ?

  3. #18

    Default

    При заплащане на такса участие всеки ще има възможност да направи колкото иска квалификационни стартове в рамките на квалификационните сесии за деня, които ще обявим на феста. На края на деня ще се вземат най-добрите времена и ще се направи решетка по класове.

    За съжаление по-подробна информация няма как да дадем докато не видим техниката и възможностите й.

  4. #19
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    А сигурно ли е,че 2.0 турбо колите без сликове и с пълен интериор ще могат да се пускат в клас Б, защото на драг дея неможеше!
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Дано да не греша, но този ИТАЛФЕСТ се очертава да е най-добрия провеждан някога, хвала на всички положили труд за него!
    Бога ми и аз имах такива очаквания, но...до 14:30 нито едно състезание не беше започноло все още...Феста се откри не в 10:30, а в 12:00... лоша работа...

    ПП: Дано никой не се разсърди, но така видях аз нещата...
    Просто в 14:30-15:00 си тръгнах без да видя нищо освен квалификации за драга, не само аз ами и доста други хора...
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #21
    започва да се пристрастява kostov_sl's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Сливен
    Posts
    41

    Default

    И аз за съжаление си тръгнах към 15:00 часа, че днеска съм нощна, и видях само малко от драга и майсторското каране. Да разправят какво стана нататък тези, които са стояли до края, че ми и интересно какво стана след това.

    ПС: При загрявките за драга беше иибаси анархията.
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '00 - настоящата
    Alfa Romeo 145 1.4TS '98 - бившата
    Opel Vectra 1.8 '97 - другата бивша

  7. #22
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Страхотен фест се получи!

    За мен това беше един от най-успешните.

    Адмирации към спомогналите за организацията!
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Бога ми и аз имах такива очаквания, но...до 14:30 нито едно състезание не беше започноло все още...Феста се откри не в 10:30, а в 12:00... лоша работа...

    ПП: Дано никой не се разсърди, но така видях аз нещата...
    Просто в 14:30-15:00 си тръгнах без да видя нищо освен квалификации за драга, не само аз ами и доста други хора...
    Ми да беше помогнал, можеше да почнем по-рано
    Last edited by soldier; 09-10-2011 at 22:40.

  9. #24
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Walker View Post
    Страхотен фест се получи!

    За мен това беше един от най-успешните.
    Аз съм в другата крайност
    От всички фестове досега този фест (или по скоро трак фест)беше пълен провал за съжаление....
    Жалко за голямата посещаемост,жалко за изгубения интерес на феновете...
    Адмирации към всеки положил труд в организацията на феста и всеки заел се с нетежката задача да го проведе.
    Факт е обаче,че 80% от феновете вече в 15:00 бяха напълно отегчени от постоянните замервания ,квалификации,въртене на пунтото и т.н.
    Доста голяма част от присъстващите ,предпочетоха да пият кафе в Сливен,вместо да гледат как един автомобил си замерва времето минимум 7 пъти...
    И в крайна сметка в края на феста останаха организатори и участници в двата конкурса плюс минус 10-15 човека....за жалост.
    Защо изневерихте на традицията която всяка година следваме?Защо не оставихте пак баналните драг замервания в края на програмата?
    Къде ни беше президента на клуба?Председатели,заместници и т.н.?
    Как един не се намери да ни посрещне в ресторанта,да каже наздраве,няколко хубави думи като всеки друг път ?
    Да знаем защо сме се събрали с две думи...
    Всички плюехте Петко,но откакто той го няма,фестовете не са същите !Той винаги обръщаше внимание на всеки по малко...
    И все пак Ви благодаря,че ни събрахте всички заедно,че успях да се видя със стари приятели и живот и здраве догодина - до фест !
    Без лоши чуства към никой,съжелявам ако съм засегнал колега,просто изказвам нещата от своята гледна точка.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •