Results 1 to 9 of 9

Thread: Твърд педал на спирачката

  1. #1

    Default Твърд педал на спирачката

    Значи проблема ми е следния,когато запаля колата индикатора за двигателя не изгасва и педала на спирачките е твърд като камък.При форсиране на двигателя индикатора изгасва и педала омеква,но в момента в който отпусна газта всичко се повтаря.Смених маслото защото ми казаха че може да е от това оправи се за около седмица и после пак се появи проблема.Някакви идеи????

  2. #2
    некадърник
    Join Date
    May 2011
    Location
    Раднево
    Age
    40
    Posts
    71

    Default

    Quote Originally Posted by gnp View Post
    Значи проблема ми е следния,когато запаля колата индикатора за двигателя не изгасва и педала на спирачките е твърд като камък.При форсиране на двигателя индикатора изгасва и педала омеква,но в момента в който отпусна газта всичко се повтаря.Смених маслото защото ми казаха че може да е от това оправи се за около седмица и после пак се появи проблема.Някакви идеи????
    индикатор за двигателя...??? иначе може да е серво-апарат или мъркуча от смукателите до сервото,на него има и един клапан,добре е и той да се провери.Все пак кой мотор е това?

  3. #3

    Default

    Двигателя е 1.9ТD

  4. #4
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    почни първо от клапана на сервото. после маркучи, самото серво, вакум помпата...
    точка

  5. #5
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Дизелите не са ли с вакум помпа?
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  6. #6
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    събота сутрин, работен ден... и на мен ми се дреме.
    писали сме я горе
    точка

  7. #7
    некадърник
    Join Date
    May 2011
    Location
    Раднево
    Age
    40
    Posts
    71

    Default

    Е,щом е дизелче си е с вакум помпа и е много вероятно да е от нея,щом оборотите имат значение.

  8. #8

    Default

    Колега беше прав,вакум помпа и разпределителен вал някой ако знае от каде мога да ги намеря по на далавера да пише!

  9. #9
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    в раздела за части. може да търсиш и от ланча делта 2 тд - тя е със същия двигател и някакъв фиат имаше.
    точка

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •