Results 1 to 6 of 6

Thread: проблем с паленето - 1.9 jtd

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    6

    Default проблем с паленето - 1.9 jtd

    zdraveite kolegi naskoro si kupih 145 1.9jtd 2000g imashe problem s paleneto ponqkoga paleshe no kato se zainati ne pali i tova e (zapali li vednaj varvi idealno ) zanesoh q v bosh super disel na diagnostika i mi kazaha dat4ik na raspredelitelniq val kupuh go nali s ochakvaniq da se opravi smeniha go no vse sashtiq problem i mi kazaha da qostavq da proverqt djuzite kazaha mi 4e ednata djuza e problemna i e nai dobre da q smenqt sled koeto kolata ve4e si paleshe no dnes dokato q karah kakto bqh na 2 na okolo 2000 oborota kolata izgasna svetna mi lampata koqto prili4a na djuza i ne iska da zapali ako imate idei molq pomagaite i eventualno da mi preporachate nqkoi maistor koito si razbira i znae kakvo varshi
    blagodarq predvaritelno

    Колега, добре дошъл! Моля запознай се с правилата на форума. Тук пишем САМО на кирилица! Понеже ти е първи пост, предупреждавам само неофициално, но моля занапред спазвай правилата.
    tonov
    Last edited by tonov; 25-09-2011 at 20:32.

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Колега,изпотих се от тая маймуница.Освен това е хубаво и да напишеш от къде си,иначе какъв майстор да ти се препоръча.
    От прочетеното си мисля,че си поредният с проблем от датчика на коляновия вал,на който сменят датчика на разпределителния,но може да има и друг проблем.
    На първо време кажи,като се охлади двигателят,успя ли да запалиш?
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    6

    Default

    извинявам се за латиницата, когато истина не успях да я запаля, от София сам
    Last edited by tonov; 25-09-2011 at 23:21.

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    В София имаш богат избор.Погледни в "Общ технически" и си избери.
    Без диагностика ще е хвърляне на боб.Може датчикът на коляновия вал да е заминал тотално,но може и да е от много други неща(скъсана шпонка на шайбата на коляновия вал и от там разминаване в сигналите на датчиците;проблем с подаването на гориво и т.н.).
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5
    некадърник
    Join Date
    May 2011
    Location
    Раднево
    Age
    40
    Posts
    71

    Default

    Ако можеш,провери и гориво-подаването.Чува ли се помпата в резервоара? И с проблемна дюза пак трябва да запали,най-добре отивай на диагностика ама някъде,където разбират!

  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    6

    Default

    колега помпата се чува че работи а и днес я закарах в лисан сервис но не им остана време на момчетата да я погледнат

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •