Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 76

Thread: нестабилна задница

  1. #61

    Default

    Не сканирах цялата фактура за да не правя реклама, макар, че фирмета е представена официално тук:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Untitled.jpg  
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  2. #62
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Усещам как тая тема повежда колоната.
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  3. #63
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    На една такава фактура може да е написано всичко./греда е мн. относително понятие за някои майстори/.
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    На една такава фактура може да е написано всичко./греда е мн. относително понятие за някои майстори/.
    Е, ми нищо друго не ми остава, освен да ти кажа да си даваш два бона за тази греда и толкова.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  5. #65
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    sofia
    Posts
    155

    Default

    Задния мост дори ако го вънеш на вторични ще вземеш повече от 120 кинта
    alfa romeo 166 2.4 jtd

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    Усещам как тая тема повежда колоната.
    Ааа тя колоната отдавна е поведена.Тая снимка дето е на предишната страница,е на едната.После се заиграх и на другата
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #67
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Не сканирах цялата фактура за да не правя реклама, макар, че фирмета е представена официално тук:
    добре де, тя само една биалетка от зад е 150-160лв

    как може целия мост (ако това дето са хванати задните носачи, което се лови за купето) да струва по малко ?

    да нее някоя щангичка да са имали предвид под "греда"
    ...

    то сичко е греда де
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  8. #68
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    добре де, тя само една биалетка от зад е 150-160лв

    как може целия мост (ако това дето са хванати задните носачи, което се лови за купето) да струва по малко ?

    да нее някоя щангичка да са имали предвид под "греда"
    ...

    то сичко е греда де
    Колега нещо си се объркал за биелетката - най-скъпата, която успях да намеря беше 22 лв.
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  9. #69

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    да нее някоя щангичка да са имали предвид под "греда"
    ...

    то сичко е греда де
    Ето я щангичката !!!
    Хората ми я баха натоварили в багажника и още я пазя, защото мисля да я използвам на вилата за щурц над едни отвор за врата.
    Както искате я наричайте, но започвам вече да съжалявам защо се обадих - мислих си, че правя добро, а то излезе ....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC05822.JPG  
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  10. #70
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Ето я щангичката !!!
    Хората ми я баха натоварили в багажника и още я пазя, защото мисля да я използвам на вилата за щурц над едни отвор за врата.
    Както искате я наричайте, но започвам вече да съжалявам защо се обадих - мислих си, че правя добро, а то излезе ....
    я гледай какъв готин детайл - ич не го зазидвай за щурц щото ще трябва да го режеш - по-добре си направи масичка от него - мини го на песъкоструй ище стане супер - имаше преди много години едни пичове дето изпозлваха коксова шлака за абразив за песъкоструйната им машина - ставаше фантастичен метален шагрен (кадифе от метал) невероятно беше ... е това беше като се занимавах с интериорен дизайн някога правех такива детайли.
    Tormentvm In Dvm Demens

  11. #71
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Искам да купя този детайл /НОВ/ за тази сума от 130 лева Колега Олд Алфис!Би ли ми помогнал?нНе се шегувам и говоря съвсем сериозно!!!Аз също имам проблеми с тези тампони!Поздрави!!!
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    я гледай какъв готин детайл - ич не го зазидвай за щурц щото ще трябва да го режеш - по-добре си направи масичка от него - мини го на песъкоструй ище стане супер - имаше преди много години едни пичове дето изпозлваха коксова шлака за абразив за песъкоструйната им машина - ставаше фантастичен метален шагрен (кадифе от метал) невероятно беше ... е това беше като се занимавах с интериорен дизайн някога правех такива детайли.
    Няма да мога да се пласирам с този профил, защото мой втори братовчед на етажа под мен изпова за масичка двигател, когато се събира с приятели в двора на блокчето през лятото.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  13. #73
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Ето я щангичката !!!
    Хората ми я баха натоварили в багажника и още я пазя, защото мисля да я използвам на вилата за щурц над едни отвор за врата.
    Както искате я наричайте, но започвам вече да съжалявам защо се обадих - мислих си, че правя добро, а то излезе ....
    аз просто се чудех, не съм го оспорвал, не го приемай така

    дам, тва си е баш баш ... гредата
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  14. #74
    Младши алфист Venelin.Todorov's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    dobrich
    Posts
    4

    Default

    пичове имам алфа ромео 166 2.4 jtd 140 ps окачването е много зле и не знам кой може да го направи в добрич аи аз съм на 19 не сум толкова компетентен
    единственото здраво нещо е накрайниците и амортисьорите като изкючим предните 2 пружини ако може някой да ме посаветва ще ви бъда много благодарен

  15. #75
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by Venelin.Todorov View Post
    пичове имам алфа ромео 166 2.4 jtd 140 ps окачването е много зле и не знам кой може да го направи в добрич аи аз съм на 19 не сум толкова компетентен
    единственото здраво нещо е накрайниците и амортисьорите като изкючим предните 2 пружини ако може някой да ме посаветва ще ви бъда много благодарен
    в Добрич няма кой да се отзове но потърси френдовете из Варна, Бургас и Поморие иначе в София сме специалисти по възстановяване на такива детайли но ако искаш да идваш тук е необходимо адски добре да си направиш сметката ...

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •