Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: Вече снимат и за 16 км превишение

  1. #31
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    На самата снимка (или по-точно документа който изпращат и който съдържа снимките) е написано, че има толеранс от 3 км/ч.
    Защо вечно трябва да се правим на луди и на света вода ненапита при положение, че нарушението е документирано по неоспорим начин..?
    За спорта.
    П.С. Професионална деформация .
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Спасението е да гледаш през шпионката и ако видиш кварталният полицай....няма никой в къщи
    О, йе.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #33
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Само актовете имат значение за златния талон -фишовете не.
    Това не е съвсем точно - на мен ми отказаха издаване на "златен" талон именно заради писан фиш преди 6 месеца ...
    На Милена - също, но за фиш от преди почти година ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #34
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    За да има някой златен талон, трябва да е голям късметлия.
    Или да не кара.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  5. #35
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    добре де мен много пъти са ми писали фиш за точно 10км над ограничението, но с радар тип пистолет. Там има ли го тоя аванс от 3км ? И след като не съм на ясно с този факт не споря с полицая. Какво трябва да му кажа като ме спрат и какво трябва да се напише ? защото след като имаш възражение - пишат акт защото фиша няма място за възражение


    Quote Originally Posted by Derry View Post
    Или да не кара.
    аз честно да ти кажа при хора с Златни талони не се качвам - това значи че е заклет пешеходец и кара 1 път на високосна година!
    155 1.8 8v SUPER MY95

  6. #36
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Аз пък като виден рацер и собственик на Алфа 2.0 да се похваля, че от 1 месец карам със златен талон. ТРябваше да го взема септември още, но не ми го дадоха, защото 1 месец след като бях взел книжка един полицай ми написа фиш за 5лв....Та изчаках още един месец до октомври, когато навърших 6г. без нарушение.

    Рушвети не съм давал, никога. Връзки не съм ползвал, защото нямам. Имам две по-сериозни нарушения, които ми се разминаха с чисто човешко отношение и разговор с полицаите. Извънградско внимавам и гледам да не правя глупости, а градско гледам да съм 100% изряден(маркировка, знаци,ограничения). Много е странно колко много съм променил стила си на шофиране за тези 6г., ама всяко нещо с времето си(+ една снимка от КАТ,която наистина много ме превъзпита).

    П.П Гонките не ги слагам, но смятам че на подходящото място са нискорискови и заради това не съм имал акт,нарушение и т.н....е сигурно и това ще стане някой ден, ама да не викаме дявола
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  7. #37
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Аз досега снимка не съм получавал. но предполагам се дължи на факта, че по адресна регистрация все още се водя в Хиподрума (по талоните на колите и по данните при издаване на книжката) иначе вече съм си в Надежда. В хиподрума нямам на представа кой живее сега на стария ми адрес и никой не знае къде живея сега. та така като не ми го връчат мога ли да се прецакам нещо. По принцип си мисля , че нямам картички (не съм нарушавал) ама знам ли ? Все пак съм си давал колата (164-ката) на брадчета. Та като не ми го връчат кво правим. Иначе ми бяха писали един фиш миналата година и едно актче - и двете съм ги платил в срок, като ходих до КАТ не ме пращаха до стаята със снимките. Точки имам бол (33 към момента)
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  8. #38

    Default

    Според мен тези 9км/ч. превишение, в които обикновено не глобяват са като толеранс, както се спомена за обиране допустима грешка на измервателните устройства на полицаите или тези на автомобилите, примерно разлика в размера на гумите, някакво необходимо изпреварване, случайно моментно заблейване на водача или някакви други обстоятелства.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  9. #39
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Това не е съвсем точно - на мен ми отказаха издаване на "златен" талон именно заради писан фиш преди 6 месеца ...
    На Милена - също, но за фиш от преди почти година ...
    Странно на съвсем пресен фиш ми издодаха златен талон. Явно зависи от конкретния КАТ.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  10. #40
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Странно на съвсем пресен фиш ми издодаха златен талон. Явно зависи от конкретния КАТ.
    и дали си водят справка за фишовете или летят ей така...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •