View Poll Results: Вашата оценка за организацията на Феста

Voters
156. You may not vote on this poll
  • 1

    23 14.74%
  • 2

    7 4.49%
  • 3

    22 14.10%
  • 4

    32 20.51%
  • 5

    29 18.59%
  • 6

    43 27.56%
Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 136 to 150 of 180

Thread: Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011

  1. #136
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    както и да е наздраве момчета и знайте ако има такива които минават покреи Търговище и са се уморили от пътя и искат да спрат за по кафе а няма с кои винаги могат да се обадят с удоволствие ще се запознаем и ще полафим по темата италфест 2011

    п.с. не сериозно ако минавате покреи търговище няма проблеми да звънкате !!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  2. #137
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    с тебе и Боби може и по друга тема да си полафим
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  3. #138
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Е не че някой ме е питал ама аз да си кажа.
    Феста си беше повече от супер, за което адмирации към организаторите, че в тези трудни моменти успяха да направят така ,че 8 -ми италфест на 8-ми октомври 2011г. да се реализира и то успешно.
    Не бях на пистата(по обстоятелствени причини), но каквито и простотии(за които чета от постовете ви) да са се случвали, това не само че не е по вина на организаторите(които са дали всичко от себе си), но и не е в техния резон да се справят с липсата на възпитание и чуство за такт, все по-характерни напоследък при средностатистическия българин, независимо дали е алфа, бмв, опел, мерцедес или на нещо друго фен.
    Аз закачих и застъпих от завършека на италфеста( и това 5-тия ми италфест на който присъствам)и смея да твърдя, че всичко беше повече от перфектно, много по-добре от предния италфест-по мое мнение.
    За което отново благодаря на организаторите.
    И съм убедена, че те са достатъчно интелигентни и прозорливи хора, че след всичко написано могат да си направят изводи от градивната критика и това да се отрази на следващия италфест(живот и здраве).
    По мое мнение трябва да сме реалисти и да оценяваме нешата според редица обстоятелства и факти, не само еднопосочно.

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  4. #139
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Явно болшинството посетители са закоравели баналисти, тъй като предпочетоха да гледат драг, пред единствения записал се за аудио тунинг. Не всички са са отишли на феста с паркетни "лъскачки".

    Наистина ли сравни модераторската си работа с организирането на Иалфест?!?
    Ти май леко се пообърка а?
    Предпочетоха да гледат драг,защото нямаше какво друго.....на други даже и драг не им се гледаше и директно си заминаха...
    Дали бях единствен?Или имаше още поне 8 човека които се отказаха след тъпото оправдание със съдиите?
    Това с паркетната лъскачка най-ми хареса...можеби е някой нов лаф там от вашия край...Ако може да ми преведеш значението
    А па и теб те видяхме кво направи с твоята "пистова сапунерка"...
    И да ,колкото и нереално да ти звучи,наистина я сравних Феста е веднъж годишно,модераторското задължение е 24/7 !!!
    И стига сте ревали с това 5 човека били и т.н.
    Ми извадете кеш и ги направете 15 човека !
    А защо не се замислихте дали аджаба няма друга причинна,поради която някой от нас дори и да имат възможност - нямат желание да помогнат ???
    Само искам да чуя за оптичния какво ти е извинението,или и там само аз се бях записал
    А да ,никой не каза какво стана с посрещането ни в ресторанта,с приветтсващите слова на представител на КАРБ ?
    Шокса правилно е написал за замерване и оценяване по горе,досега винаги е било успешно,това със ЕММА са само тъпи оправдания!!!
    А защо като се пр*ба професионалната техника за замерване на драг не прекратихте и него конкурс ?
    Веднага се намери кой с какво да мери и т.н.
    Желание да има-всичко се постига ! Амин.
    Замен най-добър фест си остава този в Ст.Загора !
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  5. #140
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Ти май леко се пообърка а?
    Предпочетоха да гледат драг,защото нямаше какво друго.....на други даже и драг не им се гледаше и директно си заминаха...
    Дали бях единствен?Или имаше още поне 8 човека които се отказаха след тъпото оправдание със съдиите?
    Това с паркетната лъскачка най-ми хареса...можеби е някой нов лаф там от вашия край...Ако може да ми преведеш значението
    А па и теб те видяхме кво направи с твоята "пистова сапунерка"...
    И да ,колкото и нереално да ти звучи,наистина я сравних Феста е веднъж годишно,модераторското задължение е 24/7 !!!
    И стига сте ревали с това 5 човека били и т.н.
    Ми извадете кеш и ги направете 15 човека !
    А защо не се замислихте дали аджаба няма друга причинна,поради която някой от нас дори и да имат възможност - нямат желание да помогнат ???
    Само искам да чуя за оптичния какво ти е извинението,или и там само аз се бях записал
    А да ,никой не каза какво стана с посрещането ни в ресторанта,с приветтсващите слова на представител на КАРБ ?
    Шокса правилно е написал за замерване и оценяване по горе,досега винаги е било успешно,това със ЕММА са само тъпи оправдания!!!
    А защо като се пр*ба професионалната техника за замерване на драг не прекратихте и него конкурс ?
    Веднага се намери кой с какво да мери и т.н.
    Желание да има-всичко се постига ! Амин.
    Замен най-добър фест си остава този в Ст.Загора !
    Каменчо, всички много добре знаем причината за язвителните ти постове относно феста, но какво да се прави, не може всяка година да се печели, макар че все пак спечели първо място в конкурс "чака рака". Това че нямаше друго освен драг все ми се струва, че не е наша вина, а на желаещите. И да болшинството винаги предпочита да гледа Алфа Ромео, марка със спортна слава, в движение на пистата пред паметници със съмнителна и предимно безвкусна украса. И недей сравнява модераорството си с организационна дейност, особено 24/7 да не вадя оправданията ти от един друг раздел как не можеш да си 24/7 пред монитора.
    "Ми извадете кеш и ги направете 15 човека !" Ще спонсорираш ли подобно начинание или пак ще се кривиш като циганин за два лева като миналия фест на входа?
    Защо ли имаше драг след като се пр..ба професионалната техника, ми драг може да има и без техника, две коли - по-бързата печели, времеизмерването е екстра.
    И амин да, но Лесново бие и Стара Загора и ще се радвам отново там да има фест.

  6. #141
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    И да болшинството винаги предпочита да гледа Алфа Ромео, марка със спортна слава, в движение на пистата пред паметници със съмнителна и предимно безвкусна украса.
    Колега вземи сподели как трябва да изглежда една Алфа Ромео несъмнителна и не със безвкусна украса както и да е във движение на пистата...
    Малко да се образоваме и който от нас е притежал на съмнителна Алфа със безвкусна украска току виж си вземе поука от твоя перфектен пример за модифицира Алфа Ромео.

    Поздрави !

    п.п
    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Това с паркетната лъскачка най-ми хареса...можеби е някой нов лаф там от вашия край...Ако може да ми преведеш значението !
    И аз ще се радвам да разбера значението на "паркетни лъскачки".
    Last edited by kpacuo; 13-10-2011 at 09:37. Reason: паркетни "лъскачки"

  7. #142
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Mirela View Post
    Вие малумни ли сте к'ви сте немога да ви разбера?
    За какво ще ходя да гоня някой да му казвам не пикай там като той няма срам.
    Та този човек носи глава на раменете си само за разновесие, нито сме падари нито искаме да ставаме такива!

    Вече ми писна от мрънкащи хора. Вие нямате ли кво да правите по цял ден?
    Нямате ли си по важни проблеми та да се дразните за някъв фест?
    Ще кажеш, че човек умрял така мрънкате за два непроведени конкурса писна ми само от мрънкачи!
    Ако си мислите, че тия дето го организираха не видяха слабостите на феста жестоко се лъжете!
    НИКОЙ НЕ СЕ НУЖДАЕ ОТ ВАШАТА "ГРАДИВНА КРИТИКА" тя вече става банална и много малумна с всяка изминала година.


    Не ми излизайте и с готовите си отговори не чети като неискаш и такива излияния просто вие спрете да мрънкате.ВИЕ СТЕ ЕДНИ НЕБЛАГОДАРНИЦИ ЗА ТРУДА НА ХОРАТА КОИТО бяха от 6 часа на пистата и цял ден бяха там, а вие си врътнахте задниците и си отидохте.
    Госпожо, моля съобразявайте се с Правилата на Форума! Спазвайте общоприетите норми в общуването си с другите членове, защото с така направените квалификации за хора, които не познавате, падате до нивото на хората, които пикаят по пистата!

    За да не се разбира като заяждане отново изказвам благодарност на организаторите
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  8. #143

    Default

    Пичове,

    давайте го по-полека с коментарите и определенията. Ще се наложи да бъде заключена темата ако продължавате.

    1. Лично за мен, като организатор, е неприемливо един конкурс да се проведе на "Ухомер" защото аз може да вдигна 30 човека агитка, да си пусна гсм-а да звъни в колата и да спечеля. Не се прави така. Това от друга страна не ни извинява - обещали сме, трябва да има конкурс.

    2. За оптичния тунинг просто не остана нивто време, нито ресурс да бъде проведен. Извиняваме се, за което.

    3. Съвети как да бъдат изхарчени КЛУБНИТЕ средства, с които се организира Италфест, могат да дават само членове на КАРБ и другите два клуба. Много се извинявам, колеги, но с чужда пита помен не се прави.

  9. #144
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Колега бях един от първите които ви поздрави за труда който хвърлихме.!
    Наистина поздрави !! От Велико Търновската група нямаше недоволни.
    Когато не ни беше ясно развитието около драг-а дойдох питах те какво да направим, прати ни на правилното място.!

    А какво стана със листовките които попълвахме за автомобил на публиката? ( Листовките със червената Жулиета )

  10. #145
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Бих искал да попитам за нещо, което почти бях забравил. На феста не можах да открия да се продават рекламни материали, стикери, тениски, шапки, календари с логото на Алфа Ромео или на клуба. Всъщност имаше тениски, но бяха само на Фиат. Това ми се струва е още една възможност феновете да са щастливи и да се подпомогне организацията финансово.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  11. #146
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Каменчо, всички много добре знаем причината за язвителните ти постове относно феста, но какво да се прави, не може всяка година да се печели, макар че все пак спечели първо място в конкурс "чака рака". Това че нямаше друго освен драг все ми се струва, че не е наша вина, а на желаещите. И да болшинството винаги предпочита да гледа Алфа Ромео, марка със спортна слава, в движение на пистата пред паметници със съмнителна и предимно безвкусна украса. И недей сравнява модераорството си с организационна дейност, особено 24/7 да не вадя оправданията ти от един друг раздел как не можеш да си 24/7 пред монитора.
    "Ми извадете кеш и ги направете 15 човека !" Ще спонсорираш ли подобно начинание или пак ще се кривиш като циганин за два лева като миналия фест на входа?
    Защо ли имаше драг след като се пр..ба професионалната техника, ми драг може да има и без техника, две коли - по-бързата печели, времеизмерването е екстра.
    И амин да, но Лесново бие и Стара Загора и ще се радвам отново там да има фест.
    Чак пък язвителни .....
    Не ставай смешен Ивко.
    А и както виждам,не само аз се оплаквам от липсата на двата конкурса...нали ?
    Знам,че съм ти трън в очите от доста време ,ама....свиквай
    Още повече ,че не можеш да ме засегнеш с ограничените си определения за моя автомобил или който и друг автомобил да е.
    Но все пак - продължавай да опитваш
    Дали е вкусно или безвкусно всеки сам си преценява как да си направи колата,а по-горните ти определения плюят и на малкото ти останала репутация тук
    Или за да е по-интерестно ще трябва и на коли да се обиждаме като малоумници ?
    Болшинството за което говориш,че си умира да гледа драг затова ли избяга по кафетата в Сливен ?
    Оправданията ги извади откъдето искаш,аз си знам кога и как модерирам,правил съм го и по фестовете и по нова година,та дори модерирах и от 100 годишнината на Алфа когато бяхме в Милано !
    Ако имам средства и желание защо да не спонсорирам ?
    А и стига с това,че няма пари,нали събирате там чл.внос,спонсори и т.н.
    Защо ли по-голяма част от колегите извън Сф спряха да си плащат чл.внос? Замисли се малко.
    Както драг може да има без техника,така може да има и аудио и оптичен по твоята логика - по силната или по-качествената музика печели ,децибелоизмерването си е екстра
    лесново може да бие по посещаемост но не и по атмосвера и дух на феста - общо мнение е

    ---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 10:59 ----------

    Quote Originally Posted by kpacuo View Post
    Колега вземи сподели как трябва да изглежда една Алфа Ромео несъмнителна и не със безвкусна украса както и да е във движение на пистата...
    Малко да се образоваме и който от нас е притежал на съмнителна Алфа със безвкусна украска току виж си вземе поука от твоя перфектен пример за модифицира Алфа Ромео.

    Поздрави !

    п.п
    И аз ще се радвам да разбера значението на "паркетни лъскачки".
    Явно в момента формулира определението на израза
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  12. #147

    Default

    Ок, значи никой не е гледал драга и всички са били по кафетата. Доообре. Значи конкурса за аудио може да се проведе и на ухо. Дооообре. Парите от входа стигат за платени стюарди. Мдаааа - то това сцена, полиция, огради, конуси, озвучаване, рекламни материали....всичко е без пари. Ама какво ли разбирам аз.....

  13. #148
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Ок, значи никой не е гледал драга и всички са били по кафетата. Доообре. Значи конкурса за аудио може да се проведе и на ухо. Дооообре. Парите от входа стигат за платени стюарди. Мдаааа - то това сцена, полиция, огради, конуси, озвучаване, рекламни материали....всичко е без пари. Ама какво ли разбирам аз.....
    Сега нека да не преиначаваме думите ми,невидях къде съм написал,че никой не е гледал драга,или че парите стигат за абс. всичко...
    просто по-голяма част не гледаха - факт.
    Аудиото толкова години подред се правеше "на ухо" имаме ли оплаквания? Някой да ни е заплашил със съд понеже не е бил оценяван от ЕММА ?
    Както и другите казаха,спокойно може да се отдели 5-10-15 лв за вход...
    За трети последен път казвам,че неискам с никой да се драча или да не зачитам нечий труд.
    Явно немога да се изразя правилно ..или и аз незнам вече
    Боянски и аз толкова колкото теб разбирам....
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  14. #149
    започва да се пристрастява mikizh's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Пловдив-Ямбол тук, там и Бургас
    Posts
    33

    Default

    И аз да кажа моето мнение, че скоро май темата ще бъде заключена. Много си беше хубав феста! Имаше някои издънки, но те бяха на фенове, а не на организатори. Тези които искат по добра организация да бяха сложили по една зелена жилетка и да помогнат както го направи жена ми. На практика тя пропусна повечето от феста и не се оплаква, а вие само мън, мън, мън...
    Alfa 75- Ex
    Lancia Lybra 1.8

  15. #150

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Госпожо, моля съобразявайте се с Правилата на Форума! Спазвайте общоприетите норми в общуването си с другите членове, защото с така направените квалификации за хора, които не познавате, падате до нивото на хората, които пикаят по пистата!

    За да не се разбира като заяждане отново изказвам благодарност на организаторите
    Госпожица, като заначало.

    Аз казах много пъти с много по умерен тон какво и как.
    Пак го повтарям организаторите също знаят слабите места. Така, че вашата градивна критика не е това което трябва да бъде.


    И още нещо, ако драга не беше това което беше, то тези които бяха се записали тези които гледаха драга щяха да мрънкат.
    Така, че все ще има мрънкащи и недоволни.
    500 човека- петстотин различни желания.
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •