View Poll Results: Вашата оценка за организацията на Феста

Voters
156. You may not vote on this poll
  • 1

    23 14.74%
  • 2

    7 4.49%
  • 3

    22 14.10%
  • 4

    32 20.51%
  • 5

    29 18.59%
  • 6

    43 27.56%
Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 180

Thread: Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011

  1. #76
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Аз не можах да дойда на феста, но като чета тая тема, вече съм напълно убеден, че форума си е баш представителна извадка на нашето общество...
    За съжаление си прав колега!
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  2. #77
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    на мен пък ми хареса
    винаги може и да е по добре !, но не мога да критикувам никой !
    нагледахме се и на бързи коли ,ии хубави жени!!, видяхме се с много приятели!,просто хубав ден беше !;
    Моето мнение за феста напълно се препокрива с твоето Догодина повече хубави жени , и коли разбира се

    Благодарности на Пазарджишката група , че в ресторанта веднага ни осигуриха място при тях и ни приеха без замисляне

    Единствено ми липсваше миналогодишната реч от ресторанта на spetsnaz Трябваше да му дадете микрофона и да вземете него за водещ

    Quote Originally Posted by alfatras View Post
    За съжаление си прав колега!
    ............
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  3. #78
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Напълно подкрепям колегите,които са на мнение,че настроението на феста зависи от самите хора.Не идвайте с очакването организаторите да ви направят настроението,няма как да стане.
    Явно доста от хората криво разбират смисъла на феста.
    Разликата с Хасковския фест беше огромна.Или може би на някои от вас им липсват оскъдно облечените не толкова добре изглеждащи момичета,които мокреха колите там?!
    Да не говорим,че за мен е почти невъзможно да се организира такова мероприятие от 10 човека,които да свършат абсолютно всичко и то безвъзмездно.
    Няма да си забравя как накрая няколко човека помагахме на Боян и двамата Иво-вци да съберат малко боклуци и да натоварят оградите на камиончето....случайно,ние бяхме останали,иначе щяха да са сами.
    Браво момчета!Не си и представям какво ви е било.
    Феста си беше готин,имаше "екшън",а вечерта,въпреки промняната на мястото се получи много готина и беше пълно с готини хора и приятели!
    До догодина!
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  4. #79
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Напълно подкрепям колегите,които са на мнение,че настроението на феста зависи от самите хора.Не идвайте с очакването организаторите да ви направят настроението,няма как да стане.
    Явно доста от хората криво разбират смисъла на феста.
    Разликата с Хасковския фест беше огромна.Или може би на някои от вас им липсват оскъдно облечените не толкова добре изглеждащи момичета,които мокреха колите там?!
    Да не говорим,че за мен е почти невъзможно да се организира такова мероприятие от 10 човека,които да свършат абсолютно всичко и то безвъзмездно.
    Няма да си забравя как накрая няколко човека помагахме на Боян и двамата Иво-вци да съберат малко боклуци и да натоварят оградите на камиончето....случайно,ние бяхме останали,иначе щяха да са сами.
    Браво момчета!Не си и представям какво ви е било.
    Феста си беше готин,имаше "екшън",а вечерта,въпреки промняната на мястото се получи много готина и беше пълно с готини хора и приятели!
    До догодина!
    Дам така беше,аз затова ви ценя цялата група и ви имам за приятели с които да се веселиш,да знаеш че ще помогнат и можеш да си изкараш наистина весело.Видя се в пицарията кои си изкараха готино.И Ванка неси единствен и други колеги го споменаха че сам ако неси направиш веселото няма кой да ти го направи!Аз съ, доволен от всичко,а най-вече от това че бях в приятна компания и забравих за тежкото ежедневие което ни натиска всички.Благодаря на всички присъстващи и организаторите,щото момчетата се опитаха таз година да разнообразят феста.На който нему е харесало си е негово мнение или да иде на фестове по горите.А за догодина феста ще е на Банско със състезания по поднасяне или дрифт както ги наричат и задължително зимата :Р .Без лоши чувства и негативни коментари!
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  5. #80
    THE DOCTOR soldier81's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София/Дупница
    Posts
    286

    Default

    Иво,забрави само да кажеш че за всички недоволни догодина ще има по един персонален гид + клоун,за да не им е тъпо и да ги забавлява

    Аз лично си изкарах повече от добре!
    Искам да благодаря на организаторите че ни позволиха да бъдем част от събитието.
    Специални благодарности за гостоприемството на едни много готини хора-Мирела и нейният приятел(на който така и не му разбрах името),но това не пречеше да обиколим дискотеките на Сливен и да си изкараме супер(поне аз де).
    За Пазарджишката група нямам думи,просто трябва да се ходи на уроци при тях-дано продължавате в същия дух и занапред.Голямо ЕВАЛА пичове.

    Та на който му е било скапано настроението си е за него........
    155 TS 8V-Medium +146 1,6 Boxer
    Suzuki Gsx-r K6 1000+Suzuki VStrom 650-служебния+Ducati 800SS-R.I.P.


  6. #81

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    .....да организират това събитие и после да има такива хора !,да оплюват старанието им!, и времето за това да се съберем . заедно!
    Е, сефте....




    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    ... и дойде на феста
    Не го е срам
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #82

    Default

    Quote Originally Posted by soldier81 View Post
    Иво,забрави само да кажеш че за всички недоволни догодина ще има по един персонален гид + клоун,за да не им е тъпо и да ги забавлява

    Аз лично си изкарах повече от добре!
    Искам да благодаря на организаторите че ни позволиха да бъдем част от събитието.
    Специални благодарности за гостоприемството на едни много готини хора-Мирела и нейният приятел(на който така и не му разбрах името),но това не пречеше да обиколим дискотеките на Сливен и да си изкараме супер(поне аз де).
    За Пазарджишката група нямам думи,просто трябва да се ходи на уроци при тях-дано продължавате в същия дух и занапред.Голямо ЕВАЛА пичове.

    Та на който му е било скапано настроението си е за него........
    И аз да благодаря за гостоприемството!!
    Специални поздрави на момчето дето си потроши колата, разкарвайки ни по улиците на Сливен!

    Относно феста не може всяка година да е по-добра от предишната или поне толкова добра. Трябва да има слаби фестове, за да може да ни е 5-торно по-яко на силните

  8. #83

    Default

    Немога да разбера къде ги видяхте тия дупки в Сливен разбирам улица да има ама то
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

  9. #84
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Quote Originally Posted by Mirela View Post
    Немога да разбера къде ги видяхте тия дупки в Сливен разбирам улица да има ама то
    Ааааа имаше имаше пред на ментето Хлечков хотела

  10. #85

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post

    Не го е срам
    Петко обеща да дойде в ресторанта да се видим, ама нещо излипсва. Пък и да я беше пуснал таз дизелова бегачка да й видим времето.... лош човек ей!

  11. #86
    Младши алфист Scorpion_BV's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    43
    Posts
    2

    Default

    Феста на мен лично ми хареса и си изкарах добре. Разбира се има какво да се желае, но в крайна сметка, ако всичко е перфектно пак няма да е добре нали. Ще изглежда стерилно.

    Аз бих отправил критика към част от посетителите обаче. Първо мръсотията беше велика. Толкова ли е трудно да се отсервират масите след като човек се нахрани при положените, че до "дупетата" ни имаше торби за смет!? Дъщеря ми която е на 2 годинки знае, че боклука се хвърля в кошчетата и събираше боклуци под масите да ги изхвърля. Пикането кой де му падне е без коментар. Кучешка му работа. Маркиране на територия. По време на майсторското сто пъти се каза да не се минава през трасето с конусите и публиката да бъде в тревните площи. Резултат никакъв. Аз не се имам за много интелигентен ама още първия път разбрах какво ми казват и го спазвах за разлика от много други които явно си бяха забравили слуховите апарати у дома. А изцепката на пича с 145-цата дето отиде на "лафката" с колата точно когато детето ми събираше боклуците под масите беше върха на простотията. За реакцията му след като му направиха забележка няма да коментирам. Все си мислех, че хората дето са избрали Алфа като марка са малко по интелигентни същества от приматите или пеунишките винкеуи с гоуфуве. Ама явно бъркам. Добре, че не стана беля. Посрещането на Устата беше мани, мани... Аз също не го харесвам, но човека се държа перфектно и няма нищо общо с надутите пуяци от българския шоубизнес. Та не мисля, че проблемите идват от хората дето са се гърбили да организират нещо. Проблемите за мен са от нас посетителите. Почвам да се чудя след 10-на години до какви висини ще стигнат тези мероприятия...

    Благодарности на организаторите и на всички дето се държаха като хора и направиха и този фест приятен.
    Fiat Marea 1.6 16V SW '99
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

  12. #87
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Quote Originally Posted by Scorpion_BV View Post
    Феста на мен лично ми хареса и си изкарах добре. Разбира се има какво да се желае, но в крайна сметка, ако всичко е перфектно пак няма да е добре нали. Ще изглежда стерилно.

    Аз бих отправил критика към част от посетителите обаче. Първо мръсотията беше велика. Толкова ли е трудно да се отсервират масите след като човек се нахрани при положените, че до "дупетата" ни имаше торби за смет!? Дъщеря ми която е на 2 годинки знае, че боклука се хвърля в кошчетата и събираше боклуци под масите да ги изхвърля. Пикането кой де му падне е без коментар. Кучешка му работа. Маркиране на територия. По време на майсторското сто пъти се каза да не се минава през трасето с конусите и публиката да бъде в тревните площи. Резултат никакъв. Аз не се имам за много интелигентен ама още първия път разбрах какво ми казват и го спазвах за разлика от много други които явно си бяха забравили слуховите апарати у дома. А изцепката на пича с 145-цата дето отиде на "лафката" с колата точно когато детето ми събираше боклуците под масите беше върха на простотията. За реакцията му след като му направиха забележка няма да коментирам. Все си мислех, че хората дето са избрали Алфа като марка са малко по интелигентни същества от приматите или пеунишките винкеуи с гоуфуве. Ама явно бъркам. Добре, че не стана беля. Посрещането на Устата беше мани, мани... Аз също не го харесвам, но човека се държа перфектно и няма нищо общо с надутите пуяци от българския шоубизнес. Та не мисля, че проблемите идват от хората дето са се гърбили да организират нещо. Проблемите за мен са от нас посетителите. Почвам да се чудя след 10-на години до какви висини ще стигнат тези мероприятия...

    Благодарности на организаторите и на всички дето се държаха като хора и направиха и този фест приятен.
    Mного точно казано.

    Браво, колега!
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  13. #88
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Scorpion_BV View Post
    ...
    Точно така!!! ФЕСТА - това сме НИЕ!
    Всеки един от нас направи феста такъв какъвто беше!
    Благодарности към всичко положили усилия за организацията на фест 2011!
    Last edited by Furious 155; 11-10-2011 at 12:41.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  14. #89
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    Мерси на всички организатори, които се раздаваха, за да им е добре на всички мрънкащи неблагодарници
    защото без тях, фест нямаше да има

    това е, всеки път все същото в темата за коментарите
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  15. #90
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Абе Устата не притежава ли Алфа Ромео?
    клип.
    Или това е някаква реклама на Аутоиталия?
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •