View Poll Results: Вашата оценка за организацията на Феста

Voters
156. You may not vote on this poll
  • 1

    23 14.74%
  • 2

    7 4.49%
  • 3

    22 14.10%
  • 4

    32 20.51%
  • 5

    29 18.59%
  • 6

    43 27.56%
Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 180

Thread: Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011

  1. #106
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    а защо никой не каза , че има проблем със съдиите за кар аудиото ?
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  2. #107
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Всичко си има и положителните и отрицателните страни.

    Тези, които само плюят или само хвалят, за мен, го правят целенасочено.

    Имаше доста нови неща.

    - събраха се повече Ланчи от обикновено
    - имаше официални спонсори + Ауто Италия
    - Устата пя ( за мен това бе в пъти по- на място откокото разголени чалгии да търкат автомобили), а и е свежарка
    - автомобилите бяха чудесно организирани по марки
    - опашката за храна вървеше чудесно

    Имаше и недостатъци

    - провеждането на повече от едно нещо едновременно
    - не разбрах какви награни се раздават и за кое място
    - човекът с микрофона трябва постоянно да насочва вниманието на публиката върху това, което се случва, а не да се чудим какво става
    - да се дисквалифицират хора, които въртят гуми извън пистата и между публиката. Не да излизаш от тоалетната и да минава самолет пред тебе.
    - конкурсите наистина бяха за пореден път "замазани" между другото
    - победителите в драга бяха обявени без микрофон пред няколко човека
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  3. #108
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default

    Истината е че, просто нямаше толква фенове и беше пълно с комплексари малко бяха колите и хората и организацията беше слаба .... просто на хората които никога не са били на такива мероприятия е било вълнуващо но за хората който не сме пропуснали нито един "Италфест" въпреки че карам БМВ от 3 години беше най лошия ! аз не забравям приятелите си и автомобилите от къде съм тръгнал ... не че съм отищъл далече .... Имаше няколко колеги който чух няколко неприлични реплики като дойдох с колата .... съжалявам колеги това имам с това идвам ! показвам клип ето как се прави събор !! http://vimeo.com/11752580 и сега ще се нахрърлите върху мен и така нататъка ... http://vimeo.com/11113411
    Last edited by ALFA155Ts; 12-10-2011 at 11:27.
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  4. #109
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Ланчиите бяха "у къра", както миналата година Фиатите.

  5. #110
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Mitko_SW's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    69

    Default

    А бе да ви кажа фесто си беше екстра тва че някой не са си го направили готин си е тяхен проблем


    1.9 Turbo Мечка

  6. #111
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Единствените неща за котио съжелявам са слабото присъствие на Фиат и Ланча и това , че колата ми е в разработка и неможах да се пусна на драг и майсторско но както са казали всяко зло за добро ... догодина ще отида на драгдей живот и здраве и на трак дей и на феста се надявам да има повече коли от всякога Струва ми се , че този фест беше затишие пред буря но си прекарах страхотно и се видях с много хора и се запознах с още
    Quote Originally Posted by Mitko_SW View Post
    А бе да ви кажа фесто си беше екстра тва че някой не са си го направили готин си е тяхен проблем

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  7. #112
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by alfaa156 View Post
    дори нямаше замерване на музиката,което ме издразни адски много
    Поемаш ли отговорността за следващи фест да организираш и гарантираш присъствието на съдии и участници, че някак без тези два фактора конкурс няма как да се проведе?!?

    Quote Originally Posted by Alfabas Dimov View Post
    аз се чудя защо пуснаха и двете състезания едновременно
    За да има разнообразие и се видя кое е по-интересно за посетителите.

    Quote Originally Posted by RealSeX View Post
    и поне една година защо не бяхме наредени по модели!!!!
    Алфисти ли сте или моделисти? Аман от от разделение!

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Защо не оставихте пак баналните драг замервания в края на програмата?
    Явно болшинството посетители са закоравели баналисти, тъй като предпочетоха да гледат драг, пред единствения записал се за аудио тунинг. Не всички са са отишли на феста с паркетни "лъскачки".

    Quote Originally Posted by Immortal View Post
    П.П. В основния ресторант на хотела се провеждаше предизборна среща на ДПС. Не че има значение де.
    Напротив, има огромно значение, защото точно ДПС ви навряха в тази пицария.

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    btw Варненската група и тези от Търговище бяхме срели на село Тича на идване и не знам дали някои от вас видяха една преминаваща червена 147ца приличаше много на GTA звука и също подсказваше.... беше истински скандал... и на феста я нямаше???
    Освен да минем и да арестуваме всеки притежател на Алфа Ромео и да го задължим да присъства?!? И на феста я имаше!

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Ето точно това имах предвит, това какво съм направил или дали съм помогнал не е оправдание и не е правилния начин да дадеш обяснение ... какво съм направил за божурище тази година - НИЩО, какво съм направил за I track day + drift taxi, а за бмв събора - нищо, единственото важно ни беше да пуснат колата и дали ще има достатъчно гуми и бензин. Това е, другото не ме интересува, затова си има организатори, това им е работата и от това печелят, наемат хора правят го интересно на хората се задържа вниманието и продължават да ходят и чакат с нетърпение. И евтините билети не са оправдание. Нека да са 10лв, хората щяха да са пак толкова, а догодина и повече, ако е интересно. Това е това ми беше четвъртия по ред италфест и с всяка година хората намаляват - не им е интересно. Аз съм довел поне 10-15 човека на италфестове и с още толкова и повече съм ходил, който вече не идват защото не представлява интерес. Не нападам никого и не искам да засегна никого, но така стоят нещата
    Ето тук вече си проличава разликата между фен и консуматор - аз съм си аз вие сте си вие, защо не направихте густото на "аз" без "аз" да съм заинтересуван от "вие" Фестовете винаги са се правели и ще продължават да се правят заради феновете, а не печалбата ба клубове, организации и трети лица. И докато феновете изразяват себе си просто като консуматори никога няма да бъде организирано свестно мероприятие!

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Аз като съм се наел да бъда модератор (примерно) и съм поел отговорност и самоинициатива да не би някой да ми е помогнал ???
    Наистина ли сравни модераторската си работа с организирането на Иалфест?!?

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Човек от къде да знаем че трябва да се записваме вече по микрофона някой да каза следва Аудио Тунинг, моля желаещите да дойдат и да се запишат или нещо подобно
    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Човек искаш да ми кажеш че някой по микрофона каза следва Аудио Тунинг ли???
    Последно кое не разбра, че аз нещо се обърках? И да ти повторя нещо от предните постове, че да си в час, не търси под вола теле!

    Всички се застраховате с думичките "градивна критика", а всъщност с кеф злословите и търсите оправдание за собствената си незаинтересованост, както преди феста, така и след. Потърсих съдействие за стюарди, глас в пустиня, благодарен съм, че поне от форумите на Фиат и Ланча се отзоваха иначе не ми се мисли. Потърсих съдействие за разпространение на рекламни материали преди Феста - 5 човека и Змея с когото се разминахме в пространството. Селски изпълнения по пистата, селски изпълнения около пистата. Оправдания винаги и за всичко могат да се намеря, но за не доброто протичане на феста търсете вина и в себе си, във фенството и възпитанието си!

    Искрени благодарности на стюардите, на всички помогнали преди по време и след феста, тук едно голямо благодаря на корабния отбор и екстремистите. Специални благодарности на момичетата от Фиат форум и стюардите от Ланча форума. Благодаря ви момчета и момичета!

  8. #113
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Който не е организирал Италфест да не пише повече тук!

    На който не му е харесал феста тази година да не пише също!

    Хората с градивна критика - запазете си я!

    Но все пак...може би...евенетуално...организаторите е добре да посетят един BMW събор или VW събор и да обменят опит. Разликата сега и преди е, че преди имаше шоу. Шоу има и нa съборите на другите марки. Тук тази година имаше една среща, леко неорганизирана, леко лежерна, такава...като в последния момент...oops, май започнах с градивната критика.

  9. #114

    Default

    Еххх колко ми липсваше Шоксе.....добре че си ти да ни отвориш очите как се прави Италфест!

    Щом е бил толкова зле феста - явно толкова си можем! Аз лично помня един фест в Калояново (когато ти беше от организаторите) когато аудиото беше мерено и описвано на ухо, оптичния по същия начин. Нелепа история. Тогава също имаше проблеми с настаняването. Тогава пак имаше недоволни и мрънкане. За мен без съдии и техника няма как да има КОНКУРС. Представяне - да. Конкурс - не. Нищо по-различно нямаше на този фест от всички останали. За мен до тук най-добрия фест беше в Лесново. Толкова.

    Благодарим за критиката. Догодина по-добре.
    Last edited by bouncer; 12-10-2011 at 15:50.

  10. #115
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Е и аз го помня този фест...нищо, че беше много много отдавна...дори помня, че успя да спечелиш и оптичния тунинг и безплатно членство в КАРБ за една година...

    Естествено, че се мереше на ухо, тогава нямахме и децибеломер, после се снабдихме и с такъв за един следващ фест...аз тогава не помня да имаше оплаквания толкова, колкото сега. А все пак говорим за фестове през 2004-2005-2006 година...

    Ама лошо няма де...аз просто минавах от там. Често обаче ако съм от организаторите ще ме е малко срам да пиша тук...
    Last edited by ShoxXx; 12-10-2011 at 15:54.

  11. #116
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    240

    Default

    +
    Храната - уникално добре беше - практически никакви опашки, доста и разнообразно ядене
    Драг = леко се проточи ама то като нямаше почти нищо друго
    Певец = къфто ще да е, винаги прави шоу
    Коли = събраха се доволно(е не колкото Лесново) и пак алфите бяхме 80%

    -
    нямаше ред - имаше написана програма ама нещо не се състоя
    Нямаше водещ - или човек да успее да привлече вниманието на хората (в хасково много приятно беше)
    Нямаше атракции - ако щете и нямащи нищо общо с колите. Мивката в Хасково беше голям ташак/купон

    Без хора които да се занимават с организацията толкова. На мен си ми харесва. Ама няма "приходящи" по фестовете и всяка година е едно и също.
    Last edited by Bottata; 12-10-2011 at 16:07.
    ALFA 156 1.9JTD '98 ex
    ALFA 159 2,4JTDM Q4 2007

  12. #117

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Е и аз го помня този фест...нищо, че беше много много отдавна...дори помня, че успя да спечелиш и оптичния тунинг и безплатно членство в КАРБ за една година...

    Естествено, че се мереше на ухо, тогава нямахме и децибеломер, после се снабдихме и с такъв за един следващ фест...аз тогава не помня да имаше оплаквания толкова, колкото сега. А все пак говорим за фестове през 2004-2005-2006 година...

    Ама лошо няма де...аз просто минавах от там. Често обаче ако съм от организаторите ще ме е малко срам да пиша тук...
    Шокси, помниш дедовия! Тогава оптичния го спечели Петко. Членството ми беше награда от конкурса в Стара Загора. Миналата година имаше професионални съдии и техника за измерване. Обърнахме се към същите хора и тази година - не дойдоха в последния момент. Както и да е. Ти си най-най-най, а аз нищо не разбирам.

    Не ме е срам от нищо, което съм направил и не виждам защо да не пиша в този, или в който и да е друг раздел.

  13. #118
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Ама кога съм говорил за мен...ти сам започна да говориш за мен, явно не намираш себе си за достатъчно интетесен.

    Аз бях на сбирка 2011 точно 10мин, просто защото минавах от там. Можеше и повече да остана, но рискувах да бъда сгазен, тъй като сейфтито определено не беше фърст класс... Гледах едни коли да карат между едни конуси, но не разбрах за какво карат, за време ли карат, въобще какво се случва. Организаторите, поне тези, които разпознах не бяха с микрофон в ръка, а си говориха с други фенове на марката, точно както става всяка втора и последна неделя знаем къде.

    Не забравяй, че аз бях на феста като обикновен семкаджия, ламер, фен, зрител, наблюдател...както искаш го наричай. Аз изразявам впечатленията си като човек, който е бил и на предишни фестове. Ти като организатор и то с претенции не би трябвало да сравняваш този фест с фестове от преди 5-6 години и да се биеш в раменете. Ти трябва да си този, който да приеме негативните мнения на Х потребители и да се опита да има по-малко такива на следващия фест, а не да гледаш назад към фестове, на които още не си знаел защо караш АР. Ако вече в този форум има цензура и бивам нападнат за това, че изказвам мнение като обикновен зрител - кажи. Просто не ми хареса и казвам защо. А когато аз съм бил в някаква организация на КАРБ и Италфест разбира се, че е имало доволни и недоволни. Но недоволните бяха далеч по-малко просто защото всяка година феста се подобряваше с нещо...

    Разбирам, че съдийте не са дошли, разбирам, че са ви сменили ресторанта. Кофти да, но има хора, които цяла година може да са искали да участват в тунинг конкурс или аудио конкурс и не винаги ги интересува, че ще ги замерват от ЕММА. Постави се на тяхно място. Искали са просто някой да им чуе музиката и да каже Става/ Не става. В крайна сметка, няма да спите, но намирате един децибеломер и се опитваш да направиш на посетителите хубавото. Иначе най-лесно е да кажеш - ами не става, щото съдийте са педераси.
    Last edited by ShoxXx; 12-10-2011 at 16:37.

  14. #119
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Лично на мен това, че двете състезания вървяха паралелно ми хареса!
    На мен драга не ми е толкова интересен и щях да си скучая повече.
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  15. #120

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Ама кога съм говорил за мен...ти сам започна да говориш за мен, явно не намираш себе си за достатъчно интетесен.

    Аз бях на сбирка 2011 точно 10мин, просто защото минавах от там. Можеше и повече да остана, но рискувах да бъда сгазен, тъй като сейфтито определено не беше фърст класс... Гледах едни коли да карат между едни конуси, но не разбрах за какво карат, за време ли карат, въобще какво се случва. Организаторите, поне тези, които разпознах не бяха с микрофон в ръка, а си говориха с други фенове на марката, точно както става всяка втора и последна неделя знаем къде.

    Не забравяй, че аз бях на феста като обикновен семкаджия, ламер, фен, зрител, наблюдател...както искаш го наричай. Аз изразявам впечатленията си като човек, който е бил и на предишни фестове. Ти като организатор и то с претенции не би трябвало да сравняваш този фест с фестове от преди 5-6 години и да се биеш в раменете. Ти трябва да си този, който да приеме негативните мнения на Х потребители и да се опита да има по-малко такива на следващия фест, а не да гледаш назад към фестове, на които още не си знаел защо караш АР. Ако вече в този форум има цензура и бивам нападнат за това, че изказвам мнение като обикновен зрител - кажи. Просто не ми хареса и казвам защо. А когато аз съм бил в някаква организация на КАРБ и Италфест разбира се, че е имало доволни и недоволни. Но недоволните бяха далеч по-малко просто защото всяка година феста се подобряваше с нещо...

    Разбирам, че съдийте не са дошли, разбирам, че са ви сменили ресторанта. Кофти да, но има хора, които цяла година може да са искали да участват в тунинг конкурс или аудио конкурс и не винаги ги интересува, че ще ги замерват от ЕММА. Постави се на тяхно място. Искали са просто някой да им чуе музиката и да каже Става/ Не става. В крайна сметка, няма да спите, но намирате един децибеломер и се опитваш да направиш на посетителите хубавото. Иначе най-лесно е да кажеш - ами не става, щото съдийте са педераси.
    Виж, на няколко пъти казах, че приемам критиката и ще се поучим от грешките си. Знам какво е да искаш да участваш в конкурс и да го няма.

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •