View Poll Results: Вашата оценка за организацията на Феста

Voters
156. You may not vote on this poll
  • 1

    23 14.74%
  • 2

    7 4.49%
  • 3

    22 14.10%
  • 4

    32 20.51%
  • 5

    29 18.59%
  • 6

    43 27.56%
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 180 of 180

Thread: Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011

  1. #166
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Яд ме е, че не дойдох, ама ако мога да обобщя нещата, по това дето драскате, тия дето са отишли с голямата кошница и с намерението да блеснат са останали незадоволени.
    Тия, дето си знаят слабостите ни и са били без големи очаквания, са си направили купона вечерта и са останали доволни, въпреки, че имам сведения за някои, че са попрекалили
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #167
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23337
    Ех какви времена бяха!За този събор аз изминах 6000 км за да присъствам и единствените 6000 км от които всеки метър съм минал с кеф.Там се запознах със старите артисти в този форум от които в момента пишат може би по малко от 20%.Къде са сега?Как тогава не се намери ни един мрънкач,недоволен трупач на мнениа или пълен безхаберник със собственно мнение да избие комплекс или нещо подобно?Как тогава можеше 3 дни да има само ядене,пиене и веселби,как ни един не се скара с някого за нещо и всички бяхме като едно голямо семеиство?Надали в този форум това ще се повтори но определено ми липсва.Наистина много жалко и както вика Токича-амин.
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  3. #168
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23337
    Ех какви времена бяха!За този събор аз изминах 6000 км за да присъствам и единствените 6000 км от които всеки метър съм минал с кеф.Там се запознах със старите артисти в този форум от които в момента пишат може би по малко от 20%.Къде са сега?Как тогава не се намери ни един мрънкач,недоволен трупач на мнениа или пълен безхаберник със собственно мнение да избие комплекс или нещо подобно?Как тогава можеше 3 дни да има само ядене,пиене и веселби,как ни един не се скара с някого за нещо и всички бяхме като едно голямо семеиство?Надали в този форум това ще се повтори но определено ми липсва.Наистина много жалко и както вика Токича-амин.
    eвала приятелю!!!!!!!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  4. #169
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23337
    Ех какви времена бяха!За този събор аз изминах 6000 км за да присъствам и единствените 6000 км от които всеки метър съм минал с кеф.Там се запознах със старите артисти в този форум от които в момента пишат може би по малко от 20%.Къде са сега?Как тогава не се намери ни един мрънкач,недоволен трупач на мнениа или пълен безхаберник със собственно мнение да избие комплекс или нещо подобно?Как тогава можеше 3 дни да има само ядене,пиене и веселби,как ни един не се скара с някого за нещо и всички бяхме като едно голямо семеиство?Надали в този форум това ще се повтори но определено ми липсва.Наистина много жалко и както вика Токича-амин.
    Мдааа, там се запознах с теб, кака, алекса, помниш ли писахме си в един чат на Walker....какво хубаво беше
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  5. #170
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23337
    Ех какви времена бяха!За този събор аз изминах 6000 км за да присъствам и единствените 6000 км от които всеки метър съм минал с кеф.Там се запознах със старите артисти в този форум от които в момента пишат може би по малко от 20%.Къде са сега?Как тогава не се намери ни един мрънкач,недоволен трупач на мнениа или пълен безхаберник със собственно мнение да избие комплекс или нещо подобно?Как тогава можеше 3 дни да има само ядене,пиене и веселби,как ни един не се скара с някого за нещо и всички бяхме като едно голямо семеиство?Надали в този форум това ще се повтори но определено ми липсва.Наистина много жалко и както вика Токича-амин.
    Колега, пишеш до болка изтерзани думи, присъщи на всеки един истински фен ... За съжаление това време наистина няма да се върне, колкото и да ни боли ... Остават само хубавите спомени, и приятната тръпка от преживяното !
    Наздраве, и нека не забравяме !

  6. #171
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Колега, пишеш до болка изтерзани думи, присъщи на всеки един истински фен ... За съжаление това време наистина няма да се върне, колкото и да ни боли ... Остават само хубавите спомени, и приятната тръпка от преживяното !
    Наздраве, и нека не забравяме !
    Така е!!! Важното е обаче истинските Алфиси да се държим !!!!!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  7. #172
    Алфист - Турист serafim's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    329

    Default

    А такааа, ами ние "новите" сега какво да правим? Добре, че модератора забърса 2-3 страници от темата, щото иначе трябваше да ходим да си върнем Алфите.... Но аз моята няма да я връщам, неее..... Нека гледаме напред, защото което е минало, няма да го променим, но това, което е днес и което ще бъде утре, можем! И темата все-пак е за Италфест 2011.
    P.S. Току-виж съм спечелил пак бан, ама не издържам вече...

    Alfa Romeo 146 1.4 T.Spark Lusso (AR 33503) ZAR93000002178535
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 Distintive (940 A4000) ZAR94000007041346

  8. #173

    Default

    Точно така,много правилно..!
    Last edited by dilian alfa gtv; 22-10-2011 at 09:20.

  9. #174
    Алфист - Турист serafim's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    329

    Default

    Аз вчера, на 2-3 бири явно не успях да обясня какво точно искам да кажа. Мисълта ми беше, че не бива /неаргументирано или дори с аргументи/ да се посича ентусиазма на хората за организиране на мероприятия на клуба и форума, защото всички имаха възможност да се включат, но свалям шапка на тези, които го направиха /а аз не/.
    Но друго прави недобро впечатление: на фона на забележките, че форума запада да се делят феновете на истински или не - не е добре. И без това има едно /може би формално, може би не/ разделяне на клуб и форум, че да е нужно и още... Всеки нека е добре дошъл, поне докато сам не докаже обратното... Това май беше. Не целя да обиждам някого или да налагам нещо - просто едно мнение.

    Alfa Romeo 146 1.4 T.Spark Lusso (AR 33503) ZAR93000002178535
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 Distintive (940 A4000) ZAR94000007041346

  10. #175

    Default

    Quote Originally Posted by serafim View Post
    Аз вчера, на 2-3 бири явно не успях да обясня какво точно искам да кажа. Мисълта ми беше, че не бива /неаргументирано или дори с аргументи/ да се посича ентусиазма на хората за организиране на мероприятия на клуба и форума, защото всички имаха възможност да се включат, но свалям шапка на тези, които го направиха /а аз не/.
    Но друго прави недобро впечатление: на фона на забележките, че форума запада да се делят феновете на истински или не - не е добре. И без това има едно /може би формално, може би не/ разделяне на клуб и форум, че да е нужно и още... Всеки нека е добре дошъл, поне докато сам не докаже обратното... Това май беше. Не целя да обиждам някого или да налагам нещо - просто едно мнение.
    Именно аз те разбрах още от първия път,а това деление на истински и НЕистински аз лично нещо не го разбирам,но мога да кажа че фоума го докараха на този хал именно тези дето се мислят за "истински" гоУемите разбирачи и дървени философи във тоя форум или по просто "истинските алфисти"
    Аз като се регистрирах преди 4год тук атмосферата беше съвсем друга,сега е егати простотията и селянията,големи интриги голяма работа............!!!
    Кой какъв бил, кой какво направил, интриги,кой си платил входа преди 3год,кой излъгал и тем подобни глупости-пълен срам е тука..........нищо лично към никой,но това е самата истина.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  11. #176
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    като казах "истинските" нямах предвид някакво деление или нещо подобно просто виждам че истинските хора във форума които биха помогнали и са истински добронамерени приятни възпитани и не се праят на виж ме кои съм и ко мога и т.н. и т.н. (даже от феста мога да ви дам един пример имаше един пич на феста дет щъкаше без тениска и показваше "мускулна маса" ами брат не си на бостана има хора там може на някои да не му е приятно да те гледа или да му става неудобно кат си караш голфа стои без тениска) както и да е искам да ви кажа че хората от форума на които може да се разчита не останаха много което е тъпо!!!! нали за това сме тук защото споделяме една идея една тръпка една страст нали трябва да се подкрепяме да си помагаме много се радвам като видя някоя алфа по пътищата и ме поздрави верно казвам ви после цял ден ми е много приятно даже много пъти съм спирал да помагам и не само на алфи... както и да е аз не деля хората не съм такъв човек обичам да ми е весело да се забавлявам да правя хубаво на хората уважавам всички и всеки дока не се подиграе с мен....


    Както и да е бягаме от темата Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011
    и все пак ако има някои колега който минава покреи търгоище и е решил да спре да си почине и да пие едно кафе на някое от местата на кръговото винаги може да ми звънкате да се видим запознаем да полафим или ако имате проблем винаги бих помогнал.

    Поздрави на всички Алфисти!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  12. #177

    Default

    Quote Originally Posted by RealSeX View Post
    като казах "истинските" нямах предвид някакво деление или нещо подобно просто виждам че истинските хора във форума които биха помогнали и са истински добронамерени приятни възпитани и не се праят на виж ме кои съм и ко мога и т.н. и т.н. (даже от феста мога да ви дам един пример имаше един пич на феста дет щъкаше без тениска и показваше "мускулна маса" ами брат не си на бостана има хора там може на някои да не му е приятно да те гледа или да му става неудобно кат си караш голфа стои без тениска) както и да е искам да ви кажа че хората от форума на които може да се разчита не останаха много което е тъпо!!!! нали за това сме тук защото споделяме една идея една тръпка една страст нали трябва да се подкрепяме да си помагаме много се радвам като видя някоя алфа по пътищата и ме поздрави верно казвам ви после цял ден ми е много приятно даже много пъти съм спирал да помагам и не само на алфи... както и да е аз не деля хората не съм такъв човек обичам да ми е весело да се забавлявам да правя хубаво на хората уважавам всички и всеки дока не се подиграе с мен....


    Както и да е бягаме от темата Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011
    и все пак ако има някои колега който минава покреи търгоище и е решил да спре да си почине и да пие едно кафе на някое от местата на кръговото винаги може да ми звънкате да се видим запознаем да полафим или ако имате проблем винаги бих помогнал.

    Поздрави на всички Алфисти!!!
    От такава гледна точка си прав,но да има деление кой е истински алфист и кой не е тъпо.Всеки малко или много по свой начин усеща тръпката от духа на марката.
    Между другото във неделя след феста със теб ли се разминах на еко,аз идвах от кръговото и мигнах за поздрав,а ти излизаше от бензиностанцията.?
    Може на л.с че много отклонихме темата и ще кажа че на мен лично феста ми хареса,ако е имало някой недоволен ,или нещо което е трябвало да бъде по -добре-това е стимул за догодина към по добър фест,като всички доволни и недоволни се включат със каквото могат със цел подобряване на мероприятието това е ...!!!а стига са мрънкали че е по зле от детската градина вече.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  13. #178
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Да колега аз бях и да ти кажа че ужасно много се зарадвах понеже винаги зареждам от еко-то и доста често минаваш по околовръса доста рядко някои ми отговаря на поздрава.

    поздрави колега

    сега по тематавинаги има недоволни и съм сигорен че тез недоволните другата година пак ште са на феста което означава че предния фест не е бил такъв провал и явно им е направил впечатление и им е харесал но въпреки това трябва да уплюят понеже не ги свърта
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  14. #179
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    таз тема се превърна в чат !
    начииииии
    не ме карайте да ви раздавам по едно шише бАнАнова ракия колеги !!
    бъдете здрави и наздраве

    догодина живи и здрави , ако има недоволни от фесто , лично ще им одим на гости ! целио форум !!!!!!!!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  15. #180
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    тишинаааааа!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •