View Poll Results: Вашата оценка за организацията на Феста

Voters
156. You may not vote on this poll
  • 1

    23 14.74%
  • 2

    7 4.49%
  • 3

    22 14.10%
  • 4

    32 20.51%
  • 5

    29 18.59%
  • 6

    43 27.56%
Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 180

Thread: Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Много си прав !
    От всички фестове досега този фест (или по скоро трак фест)беше пълен провал за съжаление....
    Жалко за голямата посещаемост,жалко за изгубения интерес на феновете...
    Адмирации към всеки положил труд в организацията на феста и всеки заел се с нетежката задача да го проведе.
    Факт е обаче,че 80% от феновете вече в 15:00 бяха напълно отегчени от постоянните замервания ,квалификации,въртене на пунтото и т.н.
    Доста голяма част от присъстващите ,предпочетоха да пият кафе в Сливен,вместо да гледат как един автомобил си замерва времето минимум 7 пъти...
    И в крайна сметка в края на феста останаха организатори и участници в двата конкурса плюс минус 10-15 човека....за жалост.
    Защо изневерихте на традицията която всяка година следваме?Защо не оставихте пак баналните драг замервания в края на програмата?
    Къде ни беше президента на клуба?Председатели,заместници и т.н.?
    Как един не се намери да ни посрещне в ресторанта,да каже наздраве,няколко хубави думи като всеки друг път ?
    Да знаем защо сме се събрали с две думи...
    Всички плюехте Петко,но откакто той го няма,фестовете не са същите !Той винаги обръщаше внимание на всеки по малко...
    И все пак Ви благодаря,че ни събрахте всички заедно,че успях да се видя със стари приятели и живот и здраве догодина - до фест !
    Без лоши чуства към никой,съжелявам ако съм засегнал колега,просто изказвам нещата от своята гледна точка.
    Просто казах истината, но виждам че и други я споделят! Това е!

    ---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

    Quote Originally Posted by миро View Post
    Имаше критики, че събитието се е превърнало в драгдей, мисля, че по-голямата част от посетителите бяха там точно заради това. Организаторите нямат вина за което, така че критиките са излишни.
    Всичко беше окей, вечерта също си изкарахме добре.
    Ми поне и драг дей да беше, мааа и това не беше ми то беше пълна анархия бе, то на свободните стартове на драга точно преди седмица беше по организирано и си имаше ред и правила...Мааа здраве да е!

    ПП: QV-то радва
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #32

    Default

    Сега и от мен критики не към организаторите ами към присъстващите.
    Имаше черни торби за боклуци на 5 метра една от друга много трудно ли беше тяхното намиране за някой от вас?

    По мои спомени имаше и Еко тоалетни които не бяха много близко до публиката поради ред прични, НО ги имаше, а някой на 5 метра зад гърба ми пикае.
    Има и заснети дано се познаят.
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

  3. #33
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    Quote Originally Posted by Mirela View Post
    Сега и от мен критики не към организаторите ами към присъстващите.
    Имаше черни торби за боклуци на 5 метра една от друга много трудно ли беше тяхното намиране за някой от вас?

    По мои спомени имаше и Еко тоалетни които не бяха много близко до публиката поради ред прични, НО ги имаше, а някой на 5 метра зад гърба ми пикае.
    Има и заснети дано се познаят.
    Поради същите ред причини тези тоалетни не се посещаваха!Ама за боклука съм много съгласен с теб цял ден торбичките празни а по пистата сметище!!!
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

  4. #34
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Давам оценка 5 на феста...Видяхме се с доста хора, поговрихме, посмяхме се. Видяхме и коя кола колко може, което за много от посетителите на феста беше по-интересно и важно от изпълнението на устата

    Майсторското наистина беше "леко" опасно за хората, които минаваха на около.

    Лошо впечатление ми направи това, че ни сложиха в "пицария", а не както трябваше в ресторанта на хотела.

    Беше тесничко, нямаше достатъчно места и маси в началото и се наложи да се придърпват допълнителни столове и маси и хората седяха прави до вратата, защото няма къде да седнат...Все пак от "Пицарията" знаеха предварително колко ще бъдем, можеше поне това да е ОК.

    След това УЖ имаше меню 1 2 3 4....Сведоха нещата до 1 вид пилешко и 1 вид свинско....Десерта беше само 1 вид - торта...

    На нашата маса, на която бяхме поне 20 човека, хляб имаше само едно панерче с 5 филийки в единия край и до края на вечерта повече хляб не дойде, а не е като да не казахме на сервитьорките... Те самите пък ми се стори, че не бяха много "в час" и можеше да са малко по-любезни.

    Пазарджишката група бяха на ниво Токича е страшен пич
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #35
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Враца/Ямбол
    Posts
    73

    Default

    Не знам кое е било определящото при избор на ресторант... Бях си предложил услугите като местен, да помогна за ресторант (знам къде какво...).

    "Лошо впечатление ми направи това, че ни сложиха в "пицария", а не както трябваше в ресторанта на хотела.

    Беше тесничко, нямаше достатъчно места и маси в началото и се наложи да се придърпват допълнителни столове и маси и хората седяха прави до вратата, защото няма къде да седнат...Все пак от "Пицарията" знаеха предварително колко ще бъдем, можеше поне това да е ОК.

    След това УЖ имаше меню 1 2 3 4....Сведоха нещата до 1 вид пилешко и 1 вид свинско....Десерта беше само 1 вид - торта...

    На нашата маса, на която бяхме поне 20 човека, хляб имаше само едно панерче с 5 филийки в единия край и до края на вечерта повече хляб не дойде, а не е като да не казахме на сервитьорките... Те самите пък ми се стори, че не бяха много "в час" и можеше да са малко по-любезни."


    Ей затова, и заради безумната цена от 25 лв за скромното меню, почти НИКОЙ от ФИАТ клуба не присъства, вкл. и аз. Пък в Сливен не е като да няма ресторанти, изпитани, качествени и т.н.

    П.П. В основния ресторант на хотела се провеждаше предизборна среща на ДПС. Не че има значение де.
    Opel Mokka 1.2t/Lancia Thesis 2.4 JTD 20v/Lancia Lybra 1.9 JTD/Lancia Delta 3 1.6mJTD/ Citroen C2 1.4HDI
    Ex: FIAT Croma 1.9mJTD/Lancia Kappa 2.0 20v CNG/FIAT Bravo HGT 2.0 20v/Lancia Dedra 1.8 SW/Lancia Delta HPE 1.8 16v VVT/FIAT Tempra 1.8

  6. #36

    Default

    Благодаря на всички за критиките, ще си вземем поука.

    Ще се опитам да отговоря на някои от вас,

    1. Защо не беше допусната дизеловата 145-ца до клас Д на Драга. Има две причини. Първата е, че в края на деня бях тотално изморен и просто забравих, че сменя гумите. Втората и по-важна е, че колата не е записала квалификационно време без сликове и поради тази причина няма как да бъде допусната до различен от С клас.

    2. Защо нямаве колнкурси. Аудио конкурс нямаше, защото съдиите не се явиха с измервателната техника.

    3. Защо се забави началото. Тук вече и аз се чудя. Бяхме в 6:45 на пистата и всичко започна да се сглабя. Просто бяхме малко хора по една или друга причина. Не успяхме да се справим със всичко. Ако имахме още 10 човека да помагат можеше и да е различно.

    4. Защо беше тясно в пицарията. Защото не трябваше да сме там. Два дни преди феста ни преместиха от ресторанта в пицарията защото имали група. В последствие се разбра, че групата е от ДПС и лично Доган беше там. Вие си преценете дали от хотела (собственост на Лечков) са долни продажни боклуци или организаторите са некадърни.
    Last edited by bouncer; 09-10-2011 at 22:46.

  7. #37
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Гледайте и от друга страна - Това да дойдеш в Сливен и да няма драг по цял ден е все едно да идеш до Рим и да не видиш Папата

    Града е ралиджийски и драгаджийски. Приятно впечателние ми направиха колегите които същия ден отново срещнах но в Твърдица. Личаха си лепенките
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  8. #38

    Default

    До Bouncer-Колега още ли си във Жеравна...........?Заснет си,добро място за паркиране на пуйката,иначе добър избор за почивка след феста,на мен не ми се тръгваше,но пустия му работен ден.
    Last edited by dilian alfa gtv; 09-10-2011 at 22:54.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  9. #39
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post

    4. Защо беше тясно в пицарията. Защото не трябваше да сме там. Два дни преди феста ни преместиха от ресторанта в пицарията защото имали група. В последствие се разбра, че групата е от ДПС и лично Доган беше там. Вие си преценете дали от хотела (собственост на Лечков) са долни продажни боклуци или организаторите са некадърни.
    Разбира се, че организаторите са си свършили блестящо работата.Както споменах знам, че си е зор дори 20-30 човека да организираш, а какво ли остава за в пъти повече и с оглед тези препятствия, които са ви изкочили просто мога да кажа едно голямо ЕВАЛА за това, че все пак сте се справили и то отлично.

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  10. #40
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Феста е такъв какъвто си го направим за мен беше супер изкарах си добре тези които бяха с мен и до мен също бяха доволни така чеееее не искам да коментирам.Съжалявам само че всичкия негативизъм отново го отнасят организаторите и стюардите а ние вместо да им благодарим за положените усилия и търпение отново ги мачкаме.Ай наздраве и кога беше следващия Фест че тамън съм загрял.Отценката ми както винаги е Мн.Добър 6

  11. #41
    Запален ланчист Peak1's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив, Кичука
    Age
    35
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    Феста е такъв какъвто си го направим
    Колега, въпроса е за организацията на самото мероприятие, а не кой как е прекарал. Аз също си прекарах много приятно и весело, но каквото и да си говорим организацията куцаше.

    Както беше споменато вече трасето за майсторско трябваше поне с ленти да е оградено. На няколко пъти без малко се разминахме с грозните гледки. И не само пешеходци навлизаха в зоната ами и част от колите от драг-а...

    Остана усещане за липса на каквато и да било програма. Резултатите от конкурсите за най-запазен и тунинг автомобил се съобщиха прекалено късно. Тогава вече над 50% от хората си бяха тръгнали и доста от тях даже не са разбрали, че е имало такова нещо.

    За следващия фест наистина не е лошо да се обмисли да се направи по-скъп билета, за да се наеме помощен персонал както е предложил nastybg

    Благодаря все пак за труда ви!
    Догодина повече

    Освен това направи впечатление негативизма на хората посетители на феста... Защо така грубо и пренебрижително трябваше всички да обърнат гръб на сцената и да се махнат от нея като излезна Устата? Аз също него харесвам... ама грам даже, но останах от уважение към труда на организаторите и спонсорите, които са го довели, към него като човек, за това, че е дошъл на крак да разведри обстановката на НАШЕТО мероприятие.

    Нека малко от малко да си имаме уважение едни към други и като личности и към труда си.
    Alfa Romeo 166 2.4JTD /// Lancia Delta 2.0 16V GT

    ex Mercedes-Benz W124; ex Lancia Kappa

  12. #42
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Quote Originally Posted by serafim View Post
    Каквото го направим, такова ще бъде!
    Именно
    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    Феста е такъв какъвто си го направим за мен беше супер изкарах си добре тези които бяха с мен и до мен също бяха доволни така чеееее не искам да коментирам.Съжалявам само че всичкия негативизъм отново го отнасят организаторите и стюардите а ние вместо да им благодарим за положените усилия и търпение отново ги мачкаме.Ай наздраве и кога беше следващия Фест че тамън съм загрял.Отценката ми както винаги е Мн.Добър 6
    Точно казано колега ... когато човек отиде негативно настроен няма как да си прекара добре дори и организацията да е супер . Другото , което исках да кажа (с риск да се повторя) : ОФИЦИАЛНАТА ВЕЧЕРЯ е сиг. 50 % от фест-а такаче , който не е останал за вечерята якото му прекарване няма как да е на 100 Поздрави на всички и браво на организаторите ... до година ще е по-добре и ще направя всичко възможно пак да дойда дори и да съм пеша

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  13. #43
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Първи фест ми беше и няма как да го сравня с останалите, но въобще не ми хареса... просто тотално игубиха интереса на зрителите...
    уж спечелих грамота за най-запазен автомобил... никой не си направи труда поне да дойде да снима да има някакво доказателство за клуба, че този автомобил е спечелил... за какво се правят тези конкурси? да се напише на един хварчащ лист името ти и модела ли? Някъде във форума да се изведоха резултатите от конкурсите и драга?
    Жалко за 8C ...
    btw Варненската група и тези от Търговище бяхме срели на село Тича на идване и не знам дали някои от вас видяха една преминаваща червена 147ца приличаше много на GTA звука и също подсказваше.... беше истински скандал... и на феста я нямаше???
    Last edited by italfen; 10-10-2011 at 08:35.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  14. #44
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Първи фест ми беше и няма как да го сравня с останалите, но въобще не ми хареса... просто тотално игубиха интереса на зрителите...
    уж спечелих грамота за най-запазен автомобил... никой не си направи труда поне да дойде да снима да има някакво доказателство за клуба, че този автомобил е спечелил... за какво се правят тези конкурси? да се напише на един хварчащ лист името ти и модела ли? Някъде във форума да се изведоха резултатите от конкурсите и драга?
    Жалко за 8C ...
    btw Варненската група и тези от Търговище бяхме срели на село Тича на идване и не знам дали някои от вас видяха една преминаваща червена 147ца приличаше много на GTA звука и също подсказваше.... беше истински скандал... и на феста я нямаше???

    147-цата беше на Петко - KGB и е дизелче

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  15. #45

    Default

    ... и дойде на феста

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •