Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 30

Thread: италфест в пресата..........

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    еми чисто финанссово не си умрял от глад ама аман от гейски изпълнения - кат ползваш плащаш мисля аз
    За снимката беше редно да напишат, че е на Клуб Алфа Ромео България, все пак от сървъра са я взели.

    П.П.: Лично на мен статията не ми допада, защото е пълна с неточности, които биха изградили погрешно впечатление за събитието, в случай че читателя за пръв път чува за Италфест.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  2. #17
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Абре като толкова плюете, защо не напривхте и вие нещо за статия, реклама или каквото било в някой вестник....

    Не си ли давате сметка, че обиждате труда на хората, които дават всичко от себе си (намерили са начин нещо да се напише и в родния им град), за да може вие после да плюете.
    изобщо не съм съгласен петко първо защото половината от написаното е повече от смешно а другата половина е разтягане на локуми и на всичко отгоре излиза в деня на феста мисля че подобна статия трябва да излиза няколко дни напред да не говорим че грам листовки няма в русенско а като се замисля от русе кои бяхме на миналия фест се оказва че е доста опашата статията

  3. #18

    Default

    Към Русе бяха изпратени листовки.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #19
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

  5. #20
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Az4o
    http://news.ibox.bg/news/id_322175474

    статийката горе доле


    но
    копирайт интернет е просто култово
    явно интернет е некъф турбо як фотографист
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  6. #21
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Към Русе бяха изпратени листовки.
    е да ама до там приключва всичко след като тук никои от сектантите около мен не е получил такава аз просто правя разлика с миналата година тогава явно доста по сериозно се раздаваха

  7. #22
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    96

    Default



    Първо по темата за медийното отразяване очаквайте в петък продължение!

    Но да напиша нещо защото леко се изнервих:
    1. във вторник 03.10 получих от Вальо около 80-90 листовки, които аз лично раздадох за времето от 13.45 до 16.00 в района на центъра, кв. Възраждане и оставих в два магазина за авточасти по 5 бр. Раздаванто приключи в 16.00 защото просто нямах повече листовки. И незнам случайно или не но засякох листовка на автомобил на който аз не бях сложил /червена брава много добре поддържана - забелязавт се такива неща - съвпадението бе на паркинага на м-н Кауфланд./ в сряда се чухме с Вальо, който ме пита успя ли с листовките? Аз му казах ДА, а то пита колко човека ги раздавахте ??? и се уговорихме да ми прати още. Така в четвъртък получих следваща пратка от около 110-120 бр. които за около час - час и половина раздадох около 1/3 минах и в двата магазина и там оставих този път по около 30-на бр. и сметнах че за петък няма смисъл да се раздават а и нямах лично никакво време за това. Та да кажа някой да ме е потърсил за това след като Вальо писа че е пратил листовки на мен? НЕ НИКОЙ НЕ МЕ ПОТЪРСИ. Не искам да обиждам или засягам някого с поста си, но ми стана кофти че така се говори за това.

    За статията във вестника, защо не е излязла по-рано - ами защо не се сетихте вие по рано да се обадите в някой вестник? Защо имало неточности? А кой предложи на някой журналист да дойде на място и да види как е?

    Но стига толкова ... аз съм на мнение че статията си е добра и ще породи интерес в русенци, особено след като излезе и в предстоящия петъчен брой в раздела авто-мото отразяване на тазгодишния фест.

    Поздрави
    Ивайло
    Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369

  8. #23
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    изобщо няма да пиша какво мисля по въпроса че не е за пред хора

  9. #24
    Запален алфист Димо's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Posts
    147
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD, 2000 г.

  10. #25
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    96

    Default

    Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369

  11. #26

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #27
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Паякът на "Алфа Ромео" шашна феновете
    Бе кво е една буква разлика за репортера бе? Дето Y, там и I... Паяци с паяци

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  13. #28
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  14. #29
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Не забелязах да е споменато по-горе за статияна в новия АутоБилд. на две страници е, има снимка на мис Италфест 2006 и други. Не е лоша статийката
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  15. #30
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Не забелязах да е споменато по-горе за статияна в новия АутоБилд. на две страници е, има снимка на мис Италфест 2006 и други. Не е лоша статийката
    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=8221
    не четеш форума колега
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •