Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Добър автосервиз в Сливен?

  1. #1

    Default Добър автосервиз в Сливен?

    Здравейте

    Харесах си Алфа 156 1.9 JTD от една авкокъща в Сливен искам да попитам за надежден автосервиз който може да я качи на стенд да я провери за нередности и ако случайно има такива да ми ги каже а не да ми ги спести, и аз от там да си направя преценка тази кола става ли за мене или не.

    Ако някой може да ми помогне тука в рамките на няколко дена, защото мисля другата седмица да ходя в Сливен и да я вземам ако ми хареса.

    ПС: Извинявам се ако темата не е в правилният раздел.

  2. #2

    Default

    Никой не разбира от коли в тоя град няма надеждни сервизи наистина, некадърници са и голф 2-ка да имам няма и акумулатор да дам да му сменят.
    Tipo 1.4 EX, 156 2.0 Selespeed-EX, 156 2.4 JTD 6-speed 01' EX, , 166 2.4JTD remaped 00', Vectra C 1.9CDTI remaped 06'EX,Mercedes E 220 CDI Avantgarde 00'EX, BMW 525 D 02'EX, 147 1.9JTD

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by kudev View Post
    Здравейте

    Харесах си Алфа 156 1.9 JTD от една авкокъща в Сливен искам да попитам за надежден автосервиз който може да я качи на стенд да я провери за нередности и ако случайно има такива да ми ги каже а не да ми ги спести, и аз от там да си направя преценка тази кола става ли за мене или не.

    Ако някой може да ми помогне тука в рамките на няколко дена, защото мисля другата седмица да ходя в Сливен и да я вземам ако ми хареса.

    ПС: Извинявам се ако темата не е в правилният раздел.
    Значи отиваш и питаш момчетата от Автокъщата която е точно до КАТ, те продават само Италиянски коли и ще ти направят диагностика
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #4

    Default

    Сервиза до КАТ, така ли?

    Как се казва той?

  5. #5
    Запален алфист mian4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Burgas, Sliven
    Age
    47
    Posts
    389

    Default

    Не е сервиз, а автокъща. Като застанеш срещу входа за КАТ от дясно но не знаех че правят и диагностики.

    Успех с покупката.

    П.П. Аз ходих в сериза на Тойота на Ямболският път ама ме води доверен човек и ми обърнаха голямо внимание и момчето и отдели около час време за диагностика и оглед. Погледна наистина на всякъде. Каза ми всички слаби места за момента които аз знаех. Това беше лятото.

    Поздрави
    алфа ромео 166 2.0 ТС 1998 г.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 2003 г.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by mian4o View Post
    Не е сервиз, а автокъща. Като застанеш срещу входа за КАТ от дясно но не знаех че правят и диагностики.

    Успех с покупката.

    П.П. Аз ходих в сериза на Тойота на Ямболският път ама ме води доверен човек и ми обърнаха голямо внимание и момчето и отдели около час време за диагностика и оглед. Погледна наистина на всякъде. Каза ми всички слаби места за момента които аз знаех. Това беше лятото.

    Поздрави
    Ами аз нямам доверен човек, да се надявам да не ме излъжат или да ми спестят нещо )

  7. #7
    Запален алфист mian4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Burgas, Sliven
    Age
    47
    Posts
    389

    Default

    Може да им потърсиш в интернет тел. номер и да питаш как стои въпроса с прегледа и евентуално да си запишеш час за деня на огледа на колата.

    Поздрави
    алфа ромео 166 2.0 ТС 1998 г.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 2003 г.

  8. #8
    започва да се пристрастява kostov_sl's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Сливен
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by mian4o View Post
    П.П. Аз ходих в сериза на Тойота на Ямболският път ама ме води доверен човек и ми обърнаха голямо внимание и момчето и отдели около час време за диагностика и оглед. Погледна наистина на всякъде. Каза ми всички слаби места за момента които аз знаех. Това беше лятото.
    Поздрави
    Аз също ходих това лято в сервиза на Тойота, и мен като тебе доверен човек ме заведе, и ми казаха, че колата е 6 точки, но повярвай ми хич не беше така.
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '00 - настоящата
    Alfa Romeo 145 1.4TS '98 - бившата
    Opel Vectra 1.8 '97 - другата бивша

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by kostov_sl View Post
    Аз също ходих това лято в сервиза на Тойота, и мен като тебе доверен човек ме заведе, и ми казаха, че колата е 6 точки, но повярвай ми хич не беше така.
    Ми сори ама какво разбират от АЛфи тия в Тойота ми те свойте не могат да правят че тръгнали други да правят
    156 2.4JTD 136+ PS

  10. #10
    започва да се пристрастява kostov_sl's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Сливен
    Posts
    41

    Default

    Има истина в думите ти Ама човек като е на зор, кво да прави. Поне разбрах, че тойотаджии от италиански коли не разбират (не че не си взеха парите де, и не че ми оправиха проблемите, които си бяха очебийни, ама даже не ги и намериха, ама карай, здраве да е).
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '00 - настоящата
    Alfa Romeo 145 1.4TS '98 - бившата
    Opel Vectra 1.8 '97 - другата бивша

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by kostov_sl View Post
    Има истина в думите ти Ама човек като е на зор, кво да прави. Поне разбрах, че тойотаджии от италиански коли не разбират (не че не си взеха парите де, и не че ми оправиха проблемите, които си бяха очебийни, ама даже не ги и намериха, ама карай, здраве да е).
    В сливен има клубен сервиз бреее Манияци пълни на тема Алфа
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=59235
    Last edited by Jivko7777; 10-10-2011 at 15:05.
    156 2.4JTD 136+ PS

  12. #12
    започва да се пристрастява kostov_sl's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Сливен
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    В сливен има клубен сервиз бреее Манияци пълни на тема Алфа
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=59235
    Nice А къде се намира, че нещо не разбрах?
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '00 - настоящата
    Alfa Romeo 145 1.4TS '98 - бившата
    Opel Vectra 1.8 '97 - другата бивша

  13. #13

    Default

    Май не се е осъществила идеята...доколкото разбрах от писаното де.
    Tipo 1.4 EX, 156 2.0 Selespeed-EX, 156 2.4 JTD 6-speed 01' EX, , 166 2.4JTD remaped 00', Vectra C 1.9CDTI remaped 06'EX,Mercedes E 220 CDI Avantgarde 00'EX, BMW 525 D 02'EX, 147 1.9JTD

  14. #14
    започва да се пристрастява kostov_sl's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Сливен
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by Gelew View Post
    Май не се е осъществила идеята...доколкото разбрах от писаното де.
    Жалко ако е така. Щеше да е хубаво да има клубен сервиз в Сливен :/
    Но пък има и хора, които все пак разбират от Алфи. Аз преди няколко месеца отидох в един сервиз, който пък за късмет е кажи-речи срещу нас (кв."Българка") и съм много доволен. Допреди това във всеки сервиз ми казваха, че колата ми е ок, няма проблеми, или пък ги оправяха за ден-два и после пак се появяваха, но вече става няколко месеца да чукна на дърво всичко е ок
    Alfa Romeo 156 1,9JTD '00 - настоящата
    Alfa Romeo 145 1.4TS '98 - бившата
    Opel Vectra 1.8 '97 - другата бивша

  15. #15

    Default

    Ми ако сте мераклии, звъннете бе
    Адаш ми е момчето Живко се казва
    Ето и номерата му: 0897271321, 0885022024
    Кажете по телефона така и така четох тема че правите колега сервиз в Сливен за Алфи, къде се намира и т.н.
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •