Results 1 to 15 of 42

Thread: Настройка на разхода в trip режим на ICS

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default Настройка на разхода в trip режим на ICS

    Здравейте колеги!

    Интересува ме за съпоставка (двигател 2.0 ts и каране на газ) каква стойност сте задали като количество за инжекторите, така, че да ви отчита що-годе реален разход? При мен беше 55.00 На бензин не съм я мерил, но с тази стойност на газ дава огромна разлика. По прости сметки, прецених, че трябва да е 39.6.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Здравейте колеги!

    Интересува ме за съпоставка (двигател 2.0 ts и каране на газ) каква стойност сте задали като количество за инжекторите, така, че да ви отчита що-годе реален разход? При мен беше 55.00 На бензин не съм я мерил, но с тази стойност на газ дава огромна разлика. По прости сметки, прецених, че трябва да е 39.6.
    Има един такъв раздел във форума - там май най-добре може да се разисква твоя проблем :

    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=35
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Има един такъв раздел във форума - там май най-добре може да се разисква твоя проблем :

    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=35
    Двоумих се, къде да пусна темата и прецених, че въпросът е по-специфичен за трип функцията отколкото за АГУ.
    Интересна би била съпоставка и при бензин. Защото при мен (ако някой не си е играл с настройките) 55.00 e стойността, която беше. Чисто теоретично, би следвало тази стойност да се увеличи при работа на газ. А аз трябваше да я намаля и то с близо 40%, което ми е странно.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4

    Default

    Сега ме шашкаш.Какво казваш че си настройваш?Какви са тези 55.00??
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    Запален алфист Dob4i's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Varna
    Posts
    248

    Default

    То от тези настройки има ли смисъл ?!? На моя дизел пак е 55.00, бях експерементирал и нагоре и надолу, но разлика не видях...
    Alfa Romeo 166 2.4jtd

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Dob4i View Post
    То от тези настройки има ли смисъл ?!? На моя дизел пак е 55.00, бях експерементирал и нагоре и надолу, но разлика не видях...
    Сега и ти..кви са тия 55.00?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •