Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: проблем с кода

  1. #31
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Quote Originally Posted by bat_borko_ View Post
    отново проблем.махнах имобилаизера но пак сега покраи дашдовете ми изгасна колата и незапали докато неразкчих клемите на акомулатора.разлликата е че сега несшетише кода.след това колата си запали без проблем.та да има нчкои други предлошениа за проблема
    Нещото което можеш да направиш като начало е да си провериш захранването на ЕКУто, най вече буксите му,с времето и многобройни изключвания се разхлабват буксите.
    Приплескай ги и виж дали пак ще прави мизерии.

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  2. #32

    Default

    ще пробвам утре,нали там кадето влиэа в екуто или и друаде има

  3. #33

    Default

    запалих коата и взех да шавам буксата на еку-то но не иэгасна,и се си мисля че еку-то е е прецакало

  4. #34
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Thumbs up :)

    колега здравей:

    Зимата имах този проблем след като забравих прозореца на пасажерската врата два дена отворен в снега. Преди това бях махнал пластмасата над Екуто в краката на пасажера, поради проблеми с АБС-а. Та оказа се че тази лампа с ключа светва и при други случай, освен общо познатота грешка при прочитане на Имбо.

    Тази лампа светва и при липсва на ЕКУ, така също светва когато екуто реши че има проблем по неговите вериг и не подава сигнал "ENABLE" и съответно не тръгва инжекциона. Екуто ми беше леко наводнено с влага от снега. Преди да се установи причината смених релетат отпред, проверявах (Маси), !(12.В) всичко си беше там. През цялото време си мислех че екуто няма захранване, но се оказа че първоначално се захранвана, прави си проверка на някой негови вериги, и съответно "Имоб" и след това дава "разрешение на Инжекциона".
    Може да разбереш по бензиновата помпа дали тръгва.

    Проблема се реши с Ново ЕКУ + ключ+ имоби.


    Съвет: обади се на колегата acko88. Той ще те опъти как да го открите и решите проблема

    Колегите Радо, и Киро ми откриха и решиха този пробелм.
    Last edited by Majed_146; 22-05-2012 at 23:54.

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  5. #35

    Default

    мерси колега,ще видя да се сваржа

  6. #36

    Default

    Та относно проблема които ме мачеше толкова време наи накрая го реших с подмяната на ЕКУ-то сичко вече си работи перфектно за сега :Д

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •