Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36

Thread: проблем с кода

  1. #16
    Запален алфист donMirkoni's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Плевен
    Posts
    124

    Default

    колега тргнал си по пътя към неизбежното,съвет от мен махай го тоя имобилайзер софтуерно ,ако е възможно,ако не има вариант с едни емулатори ,вършат същата работа, и проблема изчезва
    Алфа 156 2.4 JTD 136 катъра-бивша
    Алфа 145 1,9 JTD - настояща

  2. #17

    Default

    ами и аз си мисля да го махна ама се чудех доли проблема не е в компиутара на колата а не в имобилаизера а каква е ролята на този имолатор кадето казвасш че несам много наясно

  3. #18
    Запален алфист donMirkoni's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Плевен
    Posts
    124

    Default

    ами лъже компа че че е разпознал имото,то се копира кода на имото и прави връзка с еку,от там избягваш направата на скъпи ключове и минаваш с обикновен от 6 лв.,така направих поне аз преди време,остави ме на един паркинг,само че при мен не можа да се премахне софтуерно от еку за това ползвах този емулатор,и от тогава никакви проблеми
    Алфа 156 2.4 JTD 136 катъра-бивша
    Алфа 145 1,9 JTD - настояща

  4. #19

    Default

    а на теб ваобще ли нети разпозна клиуча или като махна акумулатора го разпозна като на мен

  5. #20
    Запален алфист donMirkoni's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Плевен
    Posts
    124

    Default

    преди ми това ми го е правила 3 или 4 пъти но последния беше на служебния паркинг и въобще не искаше да угасне ключето,след наместа на правилния майстор всичко е ок
    Алфа 156 2.4 JTD 136 катъра-бивша
    Алфа 145 1,9 JTD - настояща

  6. #21

    Default

    еми ще гледам да го махна пак дано се оправи

  7. #22
    Запален алфист donMirkoni's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Плевен
    Posts
    124

    Default

    ооооооо след такава намеса се оправя
    Алфа 156 2.4 JTD 136 катъра-бивша
    Алфа 145 1,9 JTD - настояща

  8. #23
    Запален алфист spellmaste's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    284

    Default

    Хайде и аз да се намеся в темата. Дайте информация къде мога да отида ( район Сф ) да се премахне имобилайзера.

  9. #24
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by donMirkoni View Post
    ами лъже компа че че е разпознал имото,то се копира кода на имото и прави връзка с еку,от там избягваш направата на скъпи ключове и минаваш с обикновен от 6 лв.,така направих поне аз преди време,остави ме на един паркинг,само че при мен не можа да се премахне софтуерно от еку за това ползвах този емулатор,и от тогава никакви проблеми
    Ако целта на цялата операция е ключа то аз от години практикувам един лесен и ефикасен начин и най вече е безплатен.На много коли ключа или е стар и в много изтормозено състояние или е счупен.Тогава наи важното е ако имаш пластмасовата му част,сваляш гривната на имото от патрона и я скриваш под таблото на колата като залепяш с тиксо на нея парчето от ключа .След това можеш да си сложиш друг патрон от моргата с друг ключ и нямаш грижи.Същото важи и при положение ,че имаш само един ключ и не ти се дават пари за ключове с код ,правиш си нормални и този с кода го слагаш на гривната с тиксо и го скриваш пак някъде под таблото.Това решение е само обаче ако имото работи,ако има проблеми то тогава трее маистор или наи добре ново имо .
    155 2.0 16v МY95 Sport

  10. #25
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    софия, горубляне
    Posts
    32

    Default

    колега аз имах същия проблем 2 пъти и го пратих на един колега от форума който премахва софтуерно имобилайзера и забравих за проблема, при интерес ще ти предоставя телефон на колегата
    145.2000 ts

  11. #26

    Default

    а откаде е този колега

  12. #27
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Пиши ми на ЛС. Мога да ти махна имобилайзера.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #28
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    софия, горубляне
    Posts
    32

    Default

    колегата ти е писал вече , аз съм много доволен от него, успех
    145.2000 ts

  14. #29

    Default

    снощи ми махнаха имобилаизера и незнам на какжо се далжи и имали някаква вразка но колата определено варви по добре и набира по барзо надявам се така и да си остане

  15. #30

    Default

    отново проблем.махнах имобилаизера но пак сега покраи дашдовете ми изгасна колата и незапали докато неразкчих клемите на акомулатора.разлликата е че сега несшетише кода.след това колата си запали без проблем.та да има нчкои други предлошениа за проблема

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •