Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68

Thread: Нов Член :)

  1. #61
    Младши алфист ja.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Posts
    29

    Default

    Quote Originally Posted by ACEHOB View Post
    Щом си я взел щото била евтина - продавай я... не ти трябва... вземи някое бмв и си бръмчи заедно с него!

    Тази кола е за фенове - явно не я заслужаваш.
    Аз когато съм карал Алфа... Ти ше ми говориш за фенове...

    Взел съм я да ми върши работа, това че колата има недостатъци, колкото и да съм фен те няма да изчезнат Или викаш, да си затварям очите щото разбираш ли съм големия фен

    ---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Няма нужда да отказваме човека с грубо отношение. Щом колата е купена оттук, твърде вероятно е доста амортизирана. Щом има желание, ще я стегне и ще я кара с кеф.
    Колегата няма как да ме откаже, щото като го гледам на колко години е, аз съм имал Алфа преди той да е чул за марката сигурно. Ама добре се е изказал, нали е голем фен.

  2. #62

    Default

    ja. ти да не си към 60-те?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    хм това не звучи добре
    тя е кораб, но по завоите е като спортна кола, няма никва грижа ... ако ти се клати... много е вероятно да има кво да се прави по нея
    Подкрепям. И не виждам защо така атакуваха човека, неподдържана 166 си е кочина и няма нищо общо с поддържаните. На негово място ще ида в някой от сервизите да я огледат отдолу, така ще знае защо се люлее.

  4. #64
    Младши алфист ja.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Posts
    29

    Default

    Quote Originally Posted by geniusloci View Post
    Подкрепям. И не виждам защо така атакуваха човека, неподдържана 166 си е кочина и няма нищо общо с поддържаните. На негово място ще ида в някой от сервизите да я огледат отдолу, така ще знае защо се люлее.
    Абе не клати много, предполагам е от амортисьорите, които ще сменя още тази седмица. Явно колата до сега само е карана... Нямах много голям избор при покупката, имаше точно 2 обяви на коли с този мотор. Скочих смело но пък мисля, че след около месец това ще е една от най добрите 166-ци по пътищата
    Last edited by ja.; 17-10-2011 at 14:02.

  5. #65
    heartbeat: 166 kbps kpmaster's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    178

    Default

    Честито за добрата машинка - мисля, че като я стегнеш бързо ще забравиш за тези първоначални кахъри... много е криво като попаднеме на кола, която предишния собственик е третирал като обикновено колело..
    Возя се с 159 1.9 JTDm 150
    Първата алфа любов: 166 2.4 JTD '99 - EX

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by ja. View Post
    Абе не клати много, предполагам е от амортисьорите, които ще сменя още тази седмица. Явно колата до сега само е карана... Нямах много голям избор при покупката, имаше точно 2 обяви на коли с този мотор. Скочих смело но пък мисля, че след около месец това ще е една от най добрите 166-ци по пътищата
    Дано стане за месец. Аз като гледам - отнема си време. Вкараш при единия майстор, после при другия, решиш нещо друго да правиш, дотрябва ти за уикенда... и вече два месеца не мога да оправя "всичко"

    Задължително я закарай на оглед отдолу, сам може само да гадаеш кое е за смяна и кое ще изкара още 20 000...

  7. #67
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Quote Originally Posted by ACEHOB View Post
    Щом си я взел щото била евтина - продавай я... не ти трябва... вземи някое бмв и си бръмчи заедно с него!

    Тази кола е за фенове - явно не я заслужаваш.
    О,само че мнооого си се объркал
    Дали е фен или не ,може да казваш ако познаваш човека
    Със сигурност знае какво и защо си е купил(съответно знае ,че ще има доста разходи
    хи-хи,след БМВ и СААБ 9000 подръжката на 166 ще му се стори евтина
    Просто сподели какво не му харесва,ама не-дай да го изядем...
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  8. #68
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Написал съм заради това, което съм видял че е написал колегата. Кой колко е фен и от кога е чувал е друга бира. Успех с това да я направиш по твой вкус колега.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •