Results 1 to 5 of 5

Thread: (Мечешка услуга) Продава се наистина добра V6 3.0 - не от мен...

  1. #1

    Default (Мечешка услуга) Продава се наистина добра V6 3.0 - не от мен...

    Пиша тук, защото е много добра бройка и при цена между 6 и 7 000 (не знам точно какво ще спазарят) за 2002 купе с перфектен двигател (че и обслужена) е нещо, което иначе го няма в България. Колата не е моя, имам всички причини да не понасям продавача, но колата си струваше, а като помня колко търсих, преди да я намеря...

    Преди да взема моята 166, оглеждахме тази 3.0, която според Бобо е на реални 92 хил. км и наистина имаше малко неща за правене. Като забележки - амортисьорите (или пружините) ми се сториха меки, седалките отпред бяха светли и позацапани, леко чукнато на задния калник. Ако някой има интерес - бих дал координати, въпреки, че продавачът е иди ми / дойди ми - отказа се след като вече даже бях опекъл части за нея, само му платих диагностика, но сега се обади, че пак я пуска в продажба. Диагностика и оглед правихме в Екстрийм сервиз. Светло сива, светло сив салон, стандартните си лети джанти, дървен волан.

  2. #2
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Още си пия сутрешното кафе и нещо те не довдявам има кола, която се продава и която ти си искал да купиш но продавача се е размекнал, след което пак е решил да я продава и ти я обявавяш тук заради него. Това ли е идеята на поста?
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  3. #3
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    като добавиш че той междувременно е купил 3.2 , мисля че се досглобява картинката
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  4. #4
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Твоя приятел не се ли интересува от бартер за същата но 2,4 jtd ?
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  5. #5

    Default

    В никакъв случай не ми е приятел - напротив, по едно време Стишо и Григор искаха да го бият, щото ми къса нервите

    Пиша за колата, защото следващият, който търси читава бензинова 166 (3.0, то коя друга), ще види бая зор с намирането на хубава кола в България - тази май поне доскоро я нямаше обявена, а поне сме я видяли какво представлява, и за парите си е много добра според Bobo и Sti6o. Умишлено не съм пуснал телефон, а да не излезе като обява.

    Бартер - надали, като зная какви ми ги наговори преди, явно просто му идва много харча, макар че не знам какво BMW ще вземе за тея пари, дето да не харчи

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •