Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Интерес към закупуване на 159

  1. #31
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Mirwais View Post
    Да де, то това пропуснах да спомена. Като цяло няма кво да и се чудя толкова на тая разлика.

    Май ще се насоча към Австрия или Германия, въпреки че и тук във форума нещата, които се продават, изглеждат интересни.
    Колите които се продават във форума,до една са хубави,само зависи колко си готов да дадеш за 159,дали искаш много екстри или тези които са достатъчни.Ето линк на мойта http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=69257 ,няма много екстри,но има всичко необходимо според мен,цената подлежи на коментар

    ---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Разликата идва от стотината хиляди километра отгоре на горублянските, нищо че на километража ще показва същото като на тия от Интерлийз
    Една елементарна справка с чуждите сайтове,ще докаже,че няма кола на под 200-250 000 км. на таква цена,та да дойде в Бг на 13 000 лв. Скоро се запознах и с хората,които връщат 80 % от върнатите километражи в София и околноста,ясни са ми доста неща. .С Колите на малко км. си държат цена,следя ги редовно
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #32
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post


    Една елементарна справка с чуждите сайтове,ще докаже,че няма кола на под 200-250 000 км. на таква цена,та да дойде в Бг на 13 000 лв. Скоро се запознах и с хората,които връщат 80 % от върнатите километражи в София и околноста,ясни са ми доста неща. .С Колите на малко км. си държат цена,следя ги редовно
    Тука мога спокоино да подкрепя колегата ,и това се отнася не само за алфа ромео ,а и за всички марки коли,а именно че цените на колите в цяла европа са доста по високи от българските,и един автомобил за да бъде продаден на цена актуална за бг пазара,задължително трябва да има причина ,та неговия собственик практически да загуби няколко хиляди евро от пазарната му цена.Ако колата е здрава и права на малко километри и без забележки,тя се продава с лекота в собствената и страна.Колите които стигат в България задължително имат нещо ,което да ги обезцени,и много често ,ако не са ударени,или с блокирал мотор,то са над 250 000 километра.Читава 159 ка на около 100 000 километра истински а не че пише ,че е на толкова на европеиския пазар под 9000 евро няма.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  3. #33
    Запален алфист Mirwais's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Колите които се продават във форума,до една са хубави,само зависи колко си готов да дадеш за 159,дали искаш много екстри или тези които са достатъчни.Ето линк на мойта http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=69257 ,няма много екстри,но има всичко необходимо според мен,цената подлежи на коментар

    ---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:14 ----------



    Една елементарна справка с чуждите сайтове,ще докаже,че няма кола на под 200-250 000 км. на таква цена,та да дойде в Бг на 13 000 лв. Скоро се запознах и с хората,които връщат 80 % от върнатите километражи в София и околноста,ясни са ми доста неща. .С Колите на малко км. си държат цена,следя ги редовно
    Колега, колата ти изглежда прекрасно. Мен като че ли повече ме влече седанчето, обаче. Въпреки че тази на Горубляне, която я карах, беше SW и тя изглеждаше достатъчно секси. Ех тези Алфи...
    Иначе аз съм склонен да отделя около 8-8.5 хил. евро за една 159ка.

  4. #34
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Mirwais View Post
    Иначе аз съм склонен да отделя около 8-8.5 хил. евро за една 159ка.
    Ми бягай до Италия с тия пари. Тия на Горубляне бяха все от първите - 2006. А и както каза Мъри няма как да видиш, че липсват еърбеците. Освен ако не си специалист. А аз 159 не ги заглеждах подробно, само ги бройках като тука има, тука нема. Харесвам си моята и ми е рано за 159. А на Горубляне имаше няколко екземпляра
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  5. #35
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Mirwais View Post
    Колега, колата ти изглежда прекрасно. Мен като че ли повече ме влече седанчето, обаче. Въпреки че тази на Горубляне, която я карах, беше SW и тя изглеждаше достатъчно секси. Ех тези Алфи...
    Иначе аз съм склонен да отделя около 8-8.5 хил. евро за една 159ка.
    Ако комбито на Мурджев не те кефи, виж тия от Интерлийз, не вярвам да са им бъзикали километражите, пък са и седани.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  6. #36
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Mirwais View Post
    Колега, колата ти изглежда прекрасно. Мен като че ли повече ме влече седанчето, обаче. Въпреки че тази на Горубляне, която я карах, беше SW и тя изглеждаше достатъчно секси. Ех тези Алфи...
    Иначе аз съм склонен да отделя около 8-8.5 хил. евро за една 159ка.
    Ти си знаеш
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •