Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: Сезонна смяна на гуми с всичките екстри.

  1. #31
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    На вниманието на колегите от София:
    Предварително правя уговорката, че не пиша това за да правя реклама, а за да Ви помогна да си спестите главоболия и пари.
    И така: Във връзка с неприятната ситуация, при която гумата е здрава, но спада поради лошо уплътнение спрямо лята джанта (когато лаковото покритие се отлепя и пропуска под него), съм обиколил поне 10 гумаджии из града. Никой не правеше нужната манипулация, да зачисти добре с четка джантата, а само мажеха с нещо черно. Ефект - нулев. Накрая се принудих, да отида на гумаджия само за да ми демонтира гумата, а аз сам ръчно си почиствах джантата.
    Преди време попаднах на един гумаджия, който без да му обяснявам, какво да прави, извърши всичко както трябва. От тогава ходя само при него. Върши си работата перфектно и не взима скъпо.

    Демонтаж, почистване, монтаж и баланс = 10 лв.

    Дружба 2, Искъркото шосе пред магазин Lidle (трафопоста).


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #32

    Default

    В Хасково-22 лв общо за демонтаж на летните,монтаж на зимните и баланс за 16ки.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    На вниманието на колегите от София:
    Предварително правя уговорката, че не пиша това за да правя реклама, а за да Ви помогна да си спестите главоболия и пари.
    И така: Във връзка с неприятната ситуация, при която гумата е здрава, но спада поради лошо уплътнение спрямо лята джанта (когато лаковото покритие се отлепя и пропуска под него), съм обиколил поне 10 гумаджии из града. Никой не правеше нужната манипулация, да зачисти добре с четка джантата, а само мажеха с нещо черно. Ефект - нулев. Накрая се принудих, да отида на гумаджия само за да ми демонтира гумата, а аз сам ръчно си почиствах джантата.
    Преди време попаднах на един гумаджия, който без да му обяснявам, какво да прави, извърши всичко както трябва. От тогава ходя само при него. Върши си работата перфектно и не взима скъпо.

    Демонтаж, почистване, монтаж и баланс = 10 лв.

    Дружба 2, Искъркото шосе пред магазин Lidle (трафопоста).
    На мен тази цена ми се струва доста висока,това все пак е смяна на гуми, нищо сложно или специално,не изисква много усилия и става бързо,за мен такива цени са неоправдани.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •