Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: Сезонна смяна на гуми с всичките екстри.

  1. #1

    Default Сезонна смяна на гуми с всичките екстри.

    Колко струва тази операция във вашите населени места тази година,като споменете и цолажа разбира се.За 16 цола винаги ми искат толкова, все едно ще сменят на трактор задните гуми.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #2
    Запален алфист Dob4i's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Varna
    Posts
    248

    Default

    Много различно, но на повечето места вземат или 24 или 30лв. Не съм забелязал да има разлика в цената според цолажа мойте 16" ги смених за 24лв. За другите коли 13" и 15" пак същата цена.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd

  3. #3

    Default

    Тук в шопско цената е според цолажа и колата
    Размяна летни със зимни 16 баланс,монтаж,демонтаж 40 пари.
    За това си купете още един комплект джанти с гуми
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #4

    Default

    Тук ходят, гледат щом са 16 цола между 34 и 32лева беше миналата година,някои гледат и дали джантите са алуминиеви или стоманени.Сега чета за разни промоции между 18-22 лева ,но дали са реални,случвало се е да ми прецакат здрави вентили, за да ми ги сменят, срещу заплащане естествено.Не мога да си намеря стоманени джанти за съжаление.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5

    Default

    Малко ли морги с 166-ци има?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  6. #6
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Не мога да си намеря стоманени джанти за съжаление.
    1 мин търсене и какво имаме ТУК ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #7
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Демонтаж на 17ките, изправяне на 16ките и четирите (железни), смяна на винтилите, монтаж и баланс при Дани - Казичене - 70лв.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    1 мин търсене и какво имаме ТУК ?
    няма или не съм попадал,а тези доста са скъпи с доставката ще станат почти като алуминиеви.Иначе разглеждам тук ,но тази ми е убягнала,благодаря може и да звънна да попитам.70 лева- понякога се радвам ,че не живея при вас
    Last edited by lordliness; 26-09-2014 at 16:28.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #9
    започва да се пристрастява MC_G's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    33

    Default

    Работата е сваляне качване , дали е 13ка или 18ка няма значение , в 2 обикновени вулканизатора на 2 различни места в Пловдив ми излезе 24лв . От зимни към летни и сега обратното упражнение .
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  10. #10

    Default

    При мен е 13лв. - по 1лв. на колело за сваляне на летните гуми с джанти и пак 1лв.за слагане на зимните + 5лв. за измиване на свалените с шампоан и пароструйка, защото е добре да се съхраняват чисти.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  11. #11
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    70 лева- понякога се радвам ,че не живея при вас в София
    Не си прочел правилно колега - изправяне на 4-тири джанти - бяха на зарчета + другите неща - 70 лева.

  12. #12
    Запален алфист mian4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Burgas, Sliven
    Age
    47
    Posts
    389

    Default

    Oт понеделник и аз съм със зимните гуметки и дори ги тествах вече - качих се до КАРАНДИЛА, та в Сливен ми взеха 28 лв. според количеството лепящи тежести което е тъпо според мен защото общо на 5 - те гуми не се събра 100 гр. като в ценоразписа пише само баланс. Обшо по ценоразпис излизаше 32 лв. но ми взеха 4 лв. по - малко.

    Поздрави и безаварийна зима.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 1998 г.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 2003 г.

  13. #13
    Запален алфист savoibul's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Благоевград
    Age
    36
    Posts
    141

    Default

    В Благоевград демонтаж, монтаж, баланс 4бр. 16"/17" е 30лв.+зависи от бр. на тежестите при мен излезна 32лв, но незнам колко грама тежестит са ми сложили. Изправяне джанта 20 лв + отделно монтаж, демонтаж, баланс. В неделя изправях едната 17" и ми взеха 35лв, чесно да си призная и аз не разбрах защо.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 24v 220hp 11/2001г.-Настояща!
    Alfa Romeo 156 1.6TS 120hp 1999г. & Opel Tigra 1.4 16v 90hp 1996г. на жената - Бившите!
    FIAT Bravo 1.2 16v 82hp 10/1999г.-Някога отдавна!

  14. #14

    Default

    Това за тежестите не ми се струва правилно,защото всеки има тежести по джантите,като балансират гумата взимат моите и слагат други,с необходимото тегло и аз ли трябва да им искам пари за моите,става една въртележка с тежести която е безплатна за гумаджията нали?Аз миналата година се пазарих -ей така за спорта и ми свалиха 2 лева ,иначе където съм ходил 16 цола винаги е в по- скъпа категория.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #15
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Цолажа е от значение във всички случай , аз като махам 17-те на алфата и 15-те на малката ми взимат различна цена разбира се
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •