Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 118

Thread: Монтирах генератор за газ на Браун

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    В никакъв случай не съм консервативен,но винаги си задавам въпроса защо някои технологии не намират широко проложение,защо наистина?
    Може да има много обяснения, но със сигурност едното от тях е от икономически съображения.
    bella italiana 156 SW 2.4 JTD 150 елитни жребчета

  2. #17
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    газогенераторните инсталации позволяват двигателя с вътрешно горене да работи на твърдо гориво. очевидно е и защо са изобретени точно тия години. работят защото не разчитат на етера и свободната енергия
    предлагам да не пълним темата, а да изчакаме за резултатите от автора. ако са положителни, ще можете да получите оферта за цена от него
    колега, ако не си отворил фирмичка за такива устройства, извинявам се и горното не го чети
    точка

  3. #18
    започва да се пристрастява cufti's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Posts
    91

    Default

    Колеги не съм направил фирмичка.Работата ми е свързана със системи за сигурност.Генератора ми го изпратиха от Варна.Намерих ги в нета.И други фирми предлагат подобни генератори,но този ми се видя най добре направен.Не се нагрява повече от 40-50 градуса при работа ,а това е показател за ефективна работа.

    Не искам поста ми да бъде разбиран като някаква реклама.Просто реших да споделя резултата от тази авантюра с вас.Ако не ви е интересна темата няма да ви занимавам с глупости.
    Alfa Romeo156 1.8T.Spark SportPacket
    Ducati ST2

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by cufti View Post
    Колеги не съм направил фирмичка.Работата ми е свързана със системи за сигурност.Генератора ми го изпратиха от Варна.Намерих ги в нета.И други фирми предлагат подобни генератори,но този ми се видя най добре направен.Не се нагрява повече от 40-50 градуса при работа ,а това е показател за ефективна работа.

    Не искам поста ми да бъде разбиран като някаква реклама.Просто реших да споделя резултата от тази авантюра с вас.Ако не ви е интересна темата няма да ви занимавам с глупости.
    Напротив, очакваме с нетърпение резултатите.
    Lexus IS200

  5. #20
    започва да се пристрастява cufti's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Posts
    91

    Default

    Вчера ходих до Видин и на връщане заредих пълен резервоар.В София напълних отново до горе на ОМВ пробива.
    Изминати 152 км. Изразходвани 12 литра нафта.Това прави 8 литра на 100 км.Извода е,че няма икономия защото разхода ми е такъв и без генератора.
    Сега ще изразходвам един резервоар само в София.Мисля си обаче ,че резултата ще е същият.

    ---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

    Заредих в Монтана.
    Alfa Romeo156 1.8T.Spark SportPacket
    Ducati ST2

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by cufti View Post
    Вчера ходих до Видин и на връщане заредих пълен резервоар.В София напълних отново до горе на ОМВ пробива.
    Изминати 152 км. Изразходвани 12 литра нафта.Това прави 8 литра на 100 км.Извода е,че няма икономия защото разхода ми е такъв и без генератора.
    Сега ще изразходвам един резервоар само в София.Мисля си обаче ,че резултата ще е същият.

    ---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

    Заредих в Монтана.

    не мога да кажа, че това е неочаквано

    чакаме с интерес изгорения резервоар в София и вече нещата ще са ясни

  7. #22
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by cufti View Post
    Вчера ходих до Видин и на връщане заредих пълен резервоар.В София напълних отново до горе на ОМВ пробива.
    Изминати 152 км. Изразходвани 12 литра нафта.Това прави 8 литра на 100 км.Извода е,че няма икономия защото разхода ми е такъв и без генератора.
    Сега ще изразходвам един резервоар само в София.Мисля си обаче ,че резултата ще е същият.

    ---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

    Заредих в Монтана.
    Мда гадните физични закони не се дават и този път
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  8. #23
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Абе знаех си аз , че Бълбукатора без антигравитационна система е неефективен .

  9. #24

    Default

    Човека поне прави нещо,а ние седим и четем, кой какво е направил......кое е по-тъпото?
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #25
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Човека поне прави нещо,а ние седим и четем, кой какво е направил......кое е по-тъпото?
    И какво прави, ако не са му го подарили/не си го е сглобил сам от подръчни материали тоя генератор, просто е подхранил мошениците макар с експериментална цел.

    Правене му викам, обществена организация в присъствие на учени и нотариуси да си купи едно такова и да проведе тестове, след което да излезе със заключение и ако се докаже очевадното, продаващите го да ги осъдят за измама или поне за заблуждаваща реклама.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by cufti View Post
    Вчера ходих до Видин и на връщане заредих пълен резервоар.В София напълних отново до горе на ОМВ пробива.
    Изминати 152 км. Изразходвани 12 литра нафта.Това прави 8 литра на 100 км.Извода е,че няма икономия защото разхода ми е такъв и без генератора.
    Сега ще изразходвам един резервоар само в София.Мисля си обаче ,че резултата ще е същият.

    ---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

    Заредих в Монтана.
    А поне колата върви ли повече?
    Сега да видим дали в София ще падне под 12, и монтажа 100% сигурно ли е че е направен както трябва, питам за да стане резултата накрая реален!
    156 2.4JTD 136+ PS

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    И какво прави, ако не са му го подарили/не си го е сглобил сам от подръчни материали тоя генератор, просто е подхранил мошениците макар с експериментална цел.

    Правене му викам, обществена организация в присъствие на учени и нотариуси да си купи едно такова и да проведе тестове, след което да излезе със заключение и ако се докаже очевадното, продаващите го да ги осъдят за измама или поне за заблуждаваща реклама.
    ...бе ти,що си не следиш анкетата за чат раздела....и какво ако е с подръчни средства и какво ако му е подарено......учени,нотариуси....дрън,дрън........ ...на човека му е интересно,има време,търпение и мерак....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  13. #28
    започва да се пристрастява BiTurbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    ...бе ти,що си не следиш анкетата за чат раздела....и какво ако е с подръчни средства и какво ако му е подарено......учени,нотариуси....дрън,дрън........ ...на човека му е интересно,има време,търпение и мерак....
    Мдам, много правилно. Благодарение на теста на колегата други хора може да не се опарят да дадат грешни пари вярващи в нереални обещания. Така че браво на колегата, определено прави нещо, било то и без нотариуси
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V '94

  14. #29

    Default

    ..ми така де...за добро или лошо човека ни помага в момента.....скочиха с подигравките срещу него все едно насила ги кара да четат.......
    Last edited by undy; 27-10-2011 at 20:33.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    В никакъв случай не съм консервативен,но винаги си задавам въпроса защо някои технологии не намират широко проложение,защо наистина?
    Петрола движи всичко по света, който държи петрола, може да постави всеки и всичко на колене, когато му го спре......и оттам елементарната логика.......имат ли същите тия файда от нещо дето да не им ползва петрола - нямат......имат ли те много пари за да не позволят на тия технологии да процъфтят - имат.......повече логика не е нужна......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •