Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 226 to 240 of 301

Thread: вграждане на лупи алфа 156

  1. #226
    започва да се пристрастява pilota's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    90

    Default

    Точно

  2. #227
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29

    Default

    Last edited by xristakos; 06-03-2014 at 18:28.

  3. #228
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    77

    Default

    От 3 месеца съм с би-ксенонови лупи Хелла от 2008 Ауди С8 и няма такъв кеф
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0138.jpg   IMG_0139.jpg   IMG_0133.jpg   31439569_1_585x461.jpg   IMG_0134.jpg  

    Let those Germans dream on about Alfa Romeo

  4. #229

    Default

    Колеги, аз намерих 2 лупи за 20 лв. (което мисля, че е много добре като оферта), но не-знам дали ще ми паснат на моята 156? Как точно да разбера? И какво друго трябва да гледам, за да не се прецакам? Да спомена, че са били на алфа 145..Забелязвам също, че май двата са различни...

    Last edited by grenlould; 09-03-2014 at 15:50.



  5. #230
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29

    Default

    Quote Originally Posted by pilota View Post
    Точно
    колега как закрепи лупите от мареята?аз имам но идея си нямам ка да ги закрепя!
    Last edited by tonov; 10-03-2014 at 21:04.

  6. #231
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    77

    Default

    Стават почти всякакви лупи,не е за всеки тая работа,трудно е като се нагласят да светят в една линия....сваля се бронята за да се свалят фаровете,нагряват се с пистолет с горещ въздух,за да отпусне лепилото и отвaрятe фаровете,разглобявате ги внимателно и се реже вътрешната част от рефлектора,колкото да влязат лупите,залепват се със силикон,озчаква се малко да стегне,налагат се фаровете на колата срещу стена,за да се регулират,пускате ксенона,нагласяте ги в една линия,важното е да са хоризонтално равни,а по вертикалата вече лесно се настройват от машинките за реглажа...след това сглабяте фаровете и ги затваряте пак със силикон...
    Let those Germans dream on about Alfa Romeo

  7. #232
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29

    Default

    дааа това ме интересуваше,дали трябва да се режат рефлекторите!интересува ме за лупите тъй като са тежички заедно с всичко останало,та мисълта ми е силикона(лепилото) надежден ли е за захващане или си боднал и нещо друго(някоя видия)?

  8. #233
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 ТС

  9. #234
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    77

    Default

    Незнам дали е надежден,аз моите ги лепих с Moment Fix лепило,а тези лупи колегата Радослав (Pilota) ги монтира срещу някакво заплащане,прави ги много добре,с планки,настройва,боядисва,залепва...стават както трябва,ако искаш се свържи с него...има опит,направил е вече няколко комплекта фарове с различни лупи...
    Let those Germans dream on about Alfa Romeo

  10. #235
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29

    Default

    БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА,ще трябва да се свържа с колегата,но май ще трябва да си взема един комплект фарове,че колицата ще ми трябва и немога да я къндилкам без такива
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 ТС

  11. #236
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Скоро мисля, че колегата Радослав (Pilota) продаваше едни фарове комплект с лупи.
    Alfa 156, 2.0 TS
    VW Vento 1.8- Бившата
    Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

  12. #237
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29

    Default

    е това е добре,но аз все пак имам тия лупи и сега се навих да ги използвам,един комплект фарове и да се види какво ще се получи
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 ТС

  13. #238
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    По принцип може да му дадеш фаровете и лупите си и той да ти ги направи. Ще ти вземе пари само за труда, но вече трябва с него да се разбереш, че сега е доста зает с неговата белисима. Ако имаш интерес пиши ми на лично да ти дам координатите му, да не спамим в тремата повече.
    Alfa 156, 2.0 TS
    VW Vento 1.8- Бившата
    Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

  14. #239
    започва да се пристрастява pilota's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    90

    Default Имам

    Имам фарове с лупи и фарове без лупи само кажи какво искаш да правиш мога да ти обясня и как сам да си ги направиш ако мислиш че ще се справиш 0899600226

  15. #240
    Младши алфист xristakos's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    БУРГАС
    Posts
    29

    Default

    Quote Originally Posted by pilota View Post
    Имам фарове с лупи и фарове без лупи само кажи какво искаш да правиш мога да ти обясня и как сам да си ги направиш ако мислиш че ще се справиш 0899600226
    ами колега чудех се как да захвана тия лупи които имам за фаровете,трябва ли да бъде премахнат някой елемент от лупите или се поставят така както са си,виждат ми се доста обемни!
    Last edited by tonov; 12-03-2014 at 22:09.
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 ТС

Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •