Results 1 to 4 of 4

Thread: Какво има зад тази пластмаса

  1. #1
    Запален алфист daksy's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Златица
    Age
    35
    Posts
    119

    Default Какво има зад тази пластмаса

    След като си монтирах суб в колата и набоках чинчовете в Двд-то,стана проблем!Чинчовете опират в пластмасата отзад и Двд-то не влиза докрай с 4-7мм.Та какво има зад тази пластмаса?Мога ли да я дупна за да влезат чинчовете там и да си вкарам докрай двд-то?
    Alfa Romeo 147,1.9JTD(115hp)

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by daksy View Post
    След като си монтирах суб в колата и набоках чинчовете в Двд-то,стана проблем!Чинчовете опират в пластмасата отзад и Двд-то не влиза докрай с 4-7мм.Та какво има зад тази пластмаса?Мога ли да я дупна за да влезат чинчовете там и да си вкарам докрай двд-то?
    Да има, да има, какво да има?Въздух има.

    Сега сериозно.Да не вземеш да му праснеш някоя и друга дупка,щото това е въздуховода.
    Има преходници за ъглов монтаж.Виж по магазините за електроника.Или пък може и с г-образни чинчове да смениш твоите.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    Запален алфист daksy's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Златица
    Age
    35
    Posts
    119

    Default

    Обиколих местата където продават такива работи,обаче всички Г-образни преходи не ми скъсяват това разстояние дори с 1мм...А тези преходници за ъглов монтаж какво представляват?Защото го казвам това нещо на каките в магазините и ме гледат като гръмнати.Загледах се в чинчовете ми и забелязах,че са по-къси от други чинчове които съм виждал в други коли.Колеги,давайте идеи какво може да се направи,че не се сещам за нищо
    Alfa Romeo 147,1.9JTD(115hp)

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Провери в някоя фирма за car audio.Просто няма начин да нямат.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •