Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Въпрос относно телефона в колата.

  1. #16
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by iveli View Post
    Тази екстра сим на мен ми я издадоха в мтел и от там ми я напаснаха или клонираха както се изразявате към номера на моята карта За напасването не ми взеха пари Това беше преди около година Не вярвам нещо да се е променило
    Плащаш ли си такса около 6 лв намесец или някаква?
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  2. #17
    Старши алфист iveli's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    СЛИВЕН
    Posts
    851

    Default

    Плащам мисля че е 6 или 6 и нещо на месец
    ALFA ROMEO 166 2.4JTD 98 136НР бивша, 2.4JTD 2002 150НР настояща

  3. #18
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Благодаря и извинявайте за отклонението.P.S Влязох малко в темата и разбрах, че можело да се клонират картите произведини преди 2001г., та продължам с въпроса, дали някой познава някой който може да ги клонира, защото хич не ми се дават тези пари за нещо което няма да го ползвам редовно/p>
    Това с клонирането е съмнителна работа, освен това не върши същата работа като услугата на оператора, защото мрежата не разпознава коя е основната карта или пък не работят едновременно или нещо такова.

    В БГ услугата засега се предлага само от Мтел и наистина струваШЕ 6.90 на месец, но вече е 3.90 ( http://www.mtel.bg/mtel-extra-sim/index.php ). Като си в колата и те потърсят, звънят и 2-та телефона (има известно забавяне на този в колата) и който вдигнеш, от него говориш. Не поддържа смс, въпреки, че телефонът в колата го поддържа (пробвано е с нормална карта и работи - смс-ът се изписва на дисплея).

    ---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:30 ----------

    Quote Originally Posted by RIDEK View Post
    Здравейте. Искам да ви попитам по какъв начин мога да разбера дали ми работи телефона?
    Купуваш си най-евтината предплатена карта и както е цяла, без да я отчупваш, я ръгаш в слота. Даваш контакт, отиваш на TEL, въвеждаш ПИНа и чакаш. Най-долу на дисплея може да излязат надписи, че търси мрежа, ала-бала. Когато се изпише името на оператора, можеш да действаш - отиваш на Manual Dial, избираш номер и натискаш бутона със слушалката горе вдясно над слота. Звукът на радиото трябва да е увеличен. Като почне да набира, радиото ще спре и трябва да почнеш да чуваш звука от телефона (можеш да си го увеличаваш и намаляваш както радиото). Ако успееш да проведеш разговор, значи телефонът работи и остава да си сложиш карта в него, за да го ползваш. Успех!
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Коки View Post
    Това с клонирането е съмнителна работа, освен това не върши същата работа като услугата на оператора, защото мрежата не разпознава коя е основната карта или пък не работят едновременно или нещо такова.
    Мерси - аз и без това се отказах, защото се оказа малко бандитска тази работа, за която писах, макар че картата ми е стара и няма допълнителните кодове за защита.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  5. #20
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    това е от онзиденшната ми ф-ра от мтел
    МЕСЕЧНИ ТАКСИ
    Месечна такса за Extra SIM - 5.75

    тва е без ДДС
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  6. #21
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    това е от онзиденшната ми ф-ра от мтел
    МЕСЕЧНИ ТАКСИ
    Месечна такса за Extra SIM - 5.75

    тва е без ДДС
    Много ясно, щото на толкова си подписал договора, ама Миро ако отиде, ще подпише на новата цена.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •