Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Въпрос относно телефона в колата.

  1. #1

    Default Въпрос относно телефона в колата.

    Здравейте. Искам да ви попитам по какъв начин мога да разбера дали ми работи телефона? Чрез навигацията ли става врътката ? Или се взима някаква карта?

    Моля ако някой има работещ телефона да сподели

    Мерси.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2006
    Location
    Шумен
    Posts
    76

    Default

    взема се карта, моята е от М тел, не се отделя от общата бланка като другите гсм карти, а се слага направо цялата платка. много е удобно

  3. #3

    Default

    Кво точно трябва да и кажа на тези "мили" хора във м-тела ?

    П.П. Аз като закупих колата имах нещо като карта за уличен телефон... в която има дупка. В която дупка да сложа моята сим-карта. Пъхах ръгах никаква реакция на дислпея.

  4. #4

    Default

    Имаш ли въобще телефон в колата??
    На дисплея от дясно трябва да имаш вертикална цепка,в която се пъха картата.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5

    Default

    Да имам. Дори мисля че беше нокия ... Телефона ми е под лакатника с кабела със сичкото му там глупости.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post

    На дисплея от дясно трябва да имаш вертикална цепка,в която се пъха картата.

    Това не е телефона на Алфа!Това е допълнително монтиран телефон,които мисля че спокойно може да го изхвърлиш.Тоест нямаш телефон.
    Last edited by Linkestis; 26-10-2011 at 21:04.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #7
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    166 има опция за слушалка ... и май е няква нокиа

    в смисъл слушалка си с кабел, как си му е реда само шайба няма

    а ако имаш карта с преходник (това дет си намерил)

    би тряяло да изгрее на бутона ТЕЛ като натиснеш под дисплея ? там си пише кво мисли колата по въпроса
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  8. #8
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #9

    Default

    Аз имам цепка за сим картата. Това което намерих го пробвах със сим картата от телефона ми, но нямаше никаква реакция от диспеля(колата).

  10. #10
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Имам предвид, че вградения телефон в ИЦС-а може да има опционална слушалка, с кабел - вижте снимката от оригиналния каталог на 166 пре-ФЛ
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0626.jpg  
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  11. #11

    Default

    Един малко страничен въпрос, но свързан с телефона.Има ли възможност нашите телефони да работят с клонирани карти на съществуващ мобилен телефон.Имам един познат с такава във Волво и може да говори по избор или с телефона от колата или с този в джоба му - когато го търсят звънят и двата едновременно и говори с този който предпочете.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  12. #12
    Запален алфист savoibul's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Благоевград
    Age
    36
    Posts
    141

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Един малко страничен въпрос, но свързан с телефона.Има ли възможност нашите телефони да работят с клонирани карти на съществуващ мобилен телефон.Имам един познат с такава във Волво и може да говори по избор или с телефона от колата или с този в джоба му - когато го търсят звънят и двата едновременно и говори с този който предпочете.
    Това не зависи от апарата, а от оператора. Стига да се навият да ти издадат клонирана карта, няма да имаш проблеми. Поне от това което аз знам.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 24v 220hp 11/2001г.-Настояща!
    Alfa Romeo 156 1.6TS 120hp 1999г. & Opel Tigra 1.4 16v 90hp 1996г. на жената - Бившите!
    FIAT Bravo 1.2 16v 82hp 10/1999г.-Някога отдавна!

  13. #13
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Един малко страничен въпрос, но свързан с телефона.Има ли възможност нашите телефони да работят с клонирани карти на съществуващ мобилен телефон.Имам един познат с такава във Волво и може да говори по избор или с телефона от колата или с този в джоба му - когато го търсят звънят и двата едновременно и говори с този който предпочете.
    е аз точно така го ползвам. при МТЕЛ това се казва ЕкстраСИМ - може да имаш до 3 на един номер, и се плаща нещо от сорта на 6лв на месец допълнително
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    е аз точно така го ползвам. при МТЕЛ това се казва ЕкстраСИМ - може да имаш до 3 на един номер, и се плаща нещо от сорта на 6лв на месец допълнително

    Благодаря и извинявайте за отклонението.P.S Влязох малко в темата и разбрах, че можело да се клонират картите произведини преди 2001г., та продължам с въпроса, дали някой познава някой който може да ги клонира, защото хич не ми се дават тези пари за нещо което няма да го ползвам редовно/p>
    Last edited by old alfist; 27-10-2011 at 14:27.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  15. #15
    Старши алфист iveli's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    СЛИВЕН
    Posts
    851

    Default

    Тази екстра сим на мен ми я издадоха в мтел и от там ми я напаснаха или клонираха както се изразявате към номера на моята карта За напасването не ми взеха пари Това беше преди около година Не вярвам нещо да се е променило

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •