Results 1 to 6 of 6

Thread: Крушки за 147-ца

  1. #1
    Запален алфист niko_iotov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    152

    Default Крушки за 147-ца

    Здравейте!
    Искам да сложа xenon и на трите реда на фаровете ( къси,дълги и халогени),но нз дали и 3-те са H7.Мислех,че са такива,но някъде четох,че едните са H1 и ако може да ми кажете точно кои светлини какви модели крушки са,понеже ще взимам за съответните места различна мощност!!!
    Благодаря предварително!!!

  2. #2
    Запален алфист E.Stoimenoff's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Posts
    116

    Default

    Н7 за къси,Н7 за дълги,Н1 за халогени ! За мощност няма голям избор...35W и 55W ! Дано само да ти ги регулират ефективно,защото си представям ако ги светнеш всичките наведнъж на пътя колко сексуални закани спрямо най-милото ще ти отправят
    Last edited by E.Stoimenoff; 27-10-2011 at 22:52.

  3. #3
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by niko_iotov View Post
    Здравейте!
    Искам да сложа xenon и на трите реда на фаровете ( къси,дълги и халогени),но нз дали и 3-те са H7.Мислех,че са такива,но някъде четох,че едните са H1 и ако може да ми кажете точно кои светлини какви модели крушки са,понеже ще взимам за съответните места различна мощност!!!
    Благодаря предварително!!!
    Ксенон на дългите е на практика неизползваем за светлинен клаксон заради времето за запалване/ разбирай няколко секунди докато лампата достигне максималното си лумени /
    Ксенон на халогените - най-малкото ще те псуват всички а пък и няма смисъл.
    За парите, който ще дадеш за 3 ксенон комплекта можеш да си сложиш "лупи" /би-ксенон прожектор, което означава 1 крушка общо за къси и дълги + моментална смяна къси-дълги/ , ще ти останат пари за бензин/нафта/газ и няма да споменават майка ти.

  4. #4
    Запален алфист niko_iotov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    152

    Default

    колко пари са тези лупи!!!
    На мен комплект ксенон ми е 45 лв

  5. #5
    Запален алфист E.Stoimenoff's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Posts
    116

    Default

    Quote Originally Posted by niko_iotov View Post
    колко пари са тези лупи!!!
    На мен комплект ксенон ми е 45 лв
    лупите са към 200,но качеството е много по-добро,при хубаво регулиране става като заводски к-нон.ако слагаш от ефтиния,най-добре само на късите.другите са безполезни,ако разбира се не караш само в гората.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by E.Stoimenoff View Post
    Н7 за къси,Н7 за дълги,Н1 за халогени ! За мощност няма голям избор...35W и 55W ! Дано само да ти ги регулират ефективно,защото си представям ако ги светнеш всичките наведнъж на пътя колко сексуални закани спрямо най-милото ще ти отправят
    Всъщност за късите е H7, а за дългите и тези за мъгла - H1. Мощността при дълги и къси е 55W.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •