Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 61

Thread: потребители, нежелаещи да виждат някои раздели :)

  1. #46
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    А дали няма раздели, които не искат да виждат някои потребители?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #47
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    А ти с какво си по-различен. Нещо дразни ли те
    Различен съм с това, че не ме дразни заобикалящата среда в която живея ...а да се дразниш виртуално...това вече прекалено....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #48
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Различен съм с това, че не ме дразни заобикалящата среда в която живея ...а да се дразниш виртуално...това вече прекалено....
    бреееее
    то знае Английски
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  4. #49
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    бреееее
    то знае Английски
    ....и немски моооо,мноу разбира га му шрехат руси германки.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  5. #50
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    И сега какво!?
    Напънала се планината и родила мишка.
    Три години по-късно от двадесетина хиляди юзери, на трима-четирима им се организира цяла тема, за да им забранят нещо, което никой не ги кара да правят!
    Ей това е спам от най-висша класа.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #51
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    И сега какво!?
    Напънала се планината и родила мишка.
    Три години по-късно от двадесетина хиляди юзери, на трима-четирима им се организира цяла тема, за да им забранят нещо, което никой не ги кара да правят!
    Ей това е спам от най-висша класа.
    Това е така и не е така. Да. Някога бяхме идеалисти и бяхме против някой раздели да се виждат, затова избягахме от тях видимо. Останахме в тях, разбира се, и си платихме цената. Цената да имаме и да нямаме приятели тук. Не беше лесно. Наша си ( на трима, четирима ) работа, дали беше за добро?! Най-вероятно не и за кого?
    За нас си беше експеримент - добър, лош, всякакъв няма значение за никой друг освен за нас ...
    Така. Ние си написахме урока после пък го и прочетохме...

    Сега работа на модераторите е да възвърнат статуквото. Да върнат разделите видими или да ги скрият още по-надълбоко чрез замразяване с наказания. Нас това особено не ни касае... Всичко опира до съвест.
    Tormentvm In Dvm Demens

  7. #52
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Мамини сладки, алфисти идеалисти...ще си кажете всичко...))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #53
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Може ли да не виждам раздел Икономика и политика.По точно - "Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Общи приказки> Икономика и политика " Благодаря ако може.
    Last edited by dimitar_vd62; 01-10-2017 at 18:49.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #54
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Някой нещо между две ракии ще ме уважи ли.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #55
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Много моля - някой "да му пусне кепенците" на индивидът!
    Или ако вече е сторено - да се отчете. Няма нужда "Многострадална Геновева" да напуска рафтовете на класиците.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #56
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Вижте, я най-добре да ме баннете по айпи или както искате во веки веков,че тоя форум стана губи време и нерви и да оставя класиците да се изживяват.Съвсем сериозно ви предлагам, или закрийте/заключете раздел икономика или политика и забранете теми с политическа , сексуална, религиозна и етническа оринтация в другите раздели или ако не можете да ми прекратите регистацията да ме баннете за постоянно.Тези на които държа и уважавам си имат телефони.Бан за ден два три или месец не ме устройва.
    Last edited by dimitar_vd62; 05-10-2017 at 20:53.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #57
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Митак, аз мисля, че прекалено много се палиш. Прекалено дърти сме вече за да се мъчим да се променяме един - друг, ами приказка да става.
    Мести го по-често от единия в другия и ич да не ти пука, кой, какви ги дрънка


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #58
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Вижте, я най-добре да ме баннете по айпи или както искате во веки веков,че тоя форум стана губи време и нерви и да оставя класиците да се изживяват.Съвсем сериозно ви предлагам, или закрийте/заключете раздел икономика или политика и забранете теми с политическа , сексуална, религиозна и етническа оринтация в другите раздели или ако не можете да ми прекратите регистацията да ме баннете за постоянно.Тези на които държа и уважавам си имат телефони.Бан за ден два три или месец не ме устройва.
    Не може щото ТИ искаш, да забраняват нещо си, някъде! Проумей го! Ама наистина го проумей!
    Като форумът не ти е необходим - никой не те кара да четеш/пишеш. Абсолютно никой!
    То и ако ти е необходим, никой не те кара!
    Ако някой те принуждава, моля сподели.
    След като не - ще ме извиняваш, но аз, в съгласие с твоето желание, помолих да ти "пуснат кепенците". И в сигласие с максимата на Мечо Пух, естествено. Тоест - "Колкото по вече, толкова по вече".
    Нека ти спестя малко време - да, нарекох те "индивид", но ти си индивид де факто. Нима се нервиш, че те наричам с епитет, който те определя точно!? А аз, какво да кажа, като ме наричаш с такива, за които това не е факт? Предупредих те не веднъж, че простотията не си я патентовал. Какво очакваш?
    п.п. За разлика от колегата, аз мисля че има значение - кой, какви ги дрънка.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  14. #59
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Виж ся,Ванка, или който там си, много ти благодаря че лично ТИ си помолил да ми пуснат кепенците.Иначе модераторите не смееха ли.То затова много хора не пишат вече щото превърнахме форума в говорилня, затова предложих раздела да се закрие или заключи,защото насочеността на форума е техническа взаимопомощ и предполага към приятелства а не вражди на някаква основа .Ако не може, предпочитам да се оттегля като дразнител.Но ти знаеш че дори да не се логна виждам какво пишеш и ще се подразня да ти отговоря.И го правиш нарочно.И за да не мога да ти отговарям, предпочитам да нямам възможност да влизам.С това че се намеси между мен и модераторите още повече ми падна в очите.Айде, лека, наздраве и за евроценностите ти не ми пука.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #60
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Виж ся,Ванка, или който там си, много ти благодаря че лично ТИ си помолил да ми пуснат кепенците.Иначе модераторите не смееха ли.То затова много хора не пишат вече щото превърнахме форума в говорилня, затова предложих раздела да се закрие или заключи,защото насочеността на форума е техническа взаимопомощ и предполага към приятелства а не вражди на някаква основа .Ако не може, предпочитам да се оттегля като дразнител.Но ти знаеш че дори да не се логна виждам какво пишеш и ще се подразня да ти отговоря.И го правиш нарочно.И за да не мога да ти отговарям, предпочитам да нямам възможност да влизам.С това че се намеси между мен и модераторите още повече ми падна в очите.Айде, лека, наздраве и за евроценностите ти не ми пука.
    Ако още не ти е ясно - ясен си ми. Аз съм се регистрирал с името си, би трябвало да не се съмняваш - кой съм. Тоест - трябва и аз да съм ти ясен. Аз не зная защо много хора не пишат, в интерес на истината - не ме и интересува. Всеки си има подбуди и интереси.
    Точно така - като не се логнеш - виждаш какво пиша и искането ти да не виждаш даден раздел е глупост. Или тъкмо обратното - като не се логнеш - не виждаш какво пиша, съответно - искането ти да не виждаш даден раздел е глупост.
    От тук и "кепенците". Абсолютно никой не те принуждава да отваряш разделът, който искаш да не виждаш!!!!! НИКОЙ!
    Зная че няма да повярваш, но се опитвам да съм ти от помощ. Да, наясно съм че не я искаш. Това си е твоя работа. Никак не ме интересуват ъглите ти(наклонът визирам).
    Ако даже в обръщението си към модераторите, не си беше ТИ, нямаше и тук да пиша. Виж си подписът, настоящият! Може и да не ми вярваш, но ..... трябва да поработиш над себе си. За себе си го зная, и това е голямата разлика м/у нас. Стига толкова!
    Лека!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •